sq
sq en
Mbi $20000.00 në bonuse për ju

Zgjidhni një Kazino nga kazino Ynë Lista bonuse dhe të luajë menjëherë! Këtu në albania-bonusesfinder.com Ne kemi mbledhur të gjitha Casino dispozicion Oferta: Asnjë Bonuset Depozitave, rrotullime falas dhe promovime të tjera. Lexoni Shqyrtime Kazino dhe të marrë shpërblimet e preferuar. Paç fat!

Search
All
 • All
 • Kazino
 • Slot
  566

  Ofruesit e Shërbimeve më të mirë

  1087

  Etiketime

  Zbuloni bonuse me te mira te Kazino Shqipëri 2021

  Klasifikimi:
  Shtuar së Fundmi
  50 FS Rrotullime Falas at William Hill Vegas
  William Hill Vegas Cashable Rrotullime Falas: 50 FS
  Depozitë Minimale: € 10 Bast:  ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  1
  400% Bonus i Mireseardhjes at Richprize Casino
  Richprize Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 400%
  Depozitë Minimale: € 351 Bast: 50x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  2
  100% Bonus i Mireseardhjes at Tipwin Casino
  Tipwin Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
  Depozitë Minimale: €10 Bast: 5x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  3
  100% Bonus i Mireseardhjes at Sbobet Casino
  Sbobet Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
  Depozitë Minimale: MYR200 Bast: 18x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ACE32

  Karakteristika

  • Certifikata e Besimit
  • Kazino Online më të mira
  • Lojra Live të Ofruara
  • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
  • Funksion Live Chat
  • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Kazno Celular të mëdha
  50% Bonus i Mireseardhjes at Melbet Casino
  Melbet Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 50%
  Depozitë Minimale: €10 Bast: 40x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  100% Bonus i Mireseardhjes at BetWorld247 Casino
  BetWorld247 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
  Depozitë Minimale: € 20 Bast: 30x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Kasino e madhe
  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  100% Bonus i Mireseardhjes at MyWin24 Casino
  MyWin24 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
  Depozitë Minimale: €10 Bast: 70x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Shumë Promovime
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • NetEnt Kazino Live
  • Shpërblim i Sistemit
  • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
  • Bibliotekë e madhe e lojrave
  €250 Bonus i Mireseardhjes at EuroLotto Casino
  EuroLotto Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €250
  Depozitë Minimale: €20 Bast: 40xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: LUCKY1

  Karakteristika

  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • EuroLotto Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Më i larti Albania Kazino
  • Bonuset e mira
  • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
  • Bibliotekë e madhe e lojrave
  200 Rrotullime Falas at Gala Bingo Slots Casino
  Gala Bingo Slots Casino Cashable Rrotullime Falas: 200
  Depozitë Minimale: £10 Bast: 30xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Optimizuar për Celular
  • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
  • Filloni nga 10 €
  • Më i larti Albania Kazino
  • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
  200 Bonus i Mireseardhjes at Gala Bingo Slots Casino
  Gala Bingo Slots Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 200
  Depozitë Minimale: £10 Bast: 30xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Optimizuar për Celular
  • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
  • Filloni nga 10 €
  • Më i larti Albania Kazino
  • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
  £30 Jo Depozit Bonus at Gala Bingo Slots Casino
  Gala Bingo Slots Casino Cashable Jo Depozit Bonus: £30
  Depozitë Minimale: £10 Bast: 20x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Optimizuar për Celular
  • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
  • Filloni nga 10 €
  • Më i larti Albania Kazino
  • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
  25 Rrotullime Falas at EuroLotto Casino
  EuroLotto Casino Rrotullime Falas: 25
  Depozitë Minimale: €25 Bast: 40xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • EuroLotto Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Më i larti Albania Kazino
  • Bonuset e mira
  • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
  • Bibliotekë e madhe e lojrave
  £50 Bonus i Mireseardhjes at Costa Games Casino
  Costa Games Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: £50
  Depozitë Minimale: £10 Bast: 40x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Shumë e lehtë për të lundruar
  • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
  • Turne në Lojra
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  5 Rrotullime Falas at Costa Games Casino
  Costa Games Casino Cashable Rrotullime Falas: 5
  Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 80x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Shumë e lehtë për të lundruar
  • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
  • Turne në Lojra
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  €300 Bonus i Mireseardhjes at Kajot Casino
  Kajot Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €300
  Depozitë Minimale: €10 Bast: 40xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Mbi $n Lojëra Kazino
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Licenca UK
  • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
  • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Kajot Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
  • Më i larti Albania Kazino

  Bonuse pa depozitë për lojtarët nga Shqipëri

  250 RUB Jo Depozit Bonus at Energy Casino
  Energy Casino Cashable Jo Depozit Bonus: 250 RUB
  Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 60x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Pikat e besnikërisë
  • Online Që nga 2013
  • Dizajni miqësor Celular
  • Licenca UK
  • NetEnt Kazino Live
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Suport
  $200 Jo Depozit Bonus at Heavy Chips Casino
  Heavy Chips Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $200
  Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 99xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 200ASK

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Siguruar me SSL kod
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Kazino Online më të mira
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
  • Sistemi Besnik & Shpërblime
  • Website optimizuar për Celular
  120 FS Jo Depozit Bonus at Platincasino
  Platincasino Cashable Jo Depozit Bonus: 120 FS
  Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 75x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Filloni me një biletë të vogël €10
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Licenca UK
  • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
  • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • Para të Gatshme në 5 Minuta
  $100 Jo Depozit Bonus at This is Vegas Casino
  This is Vegas Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $100
  Depozitë Minimale: £/$/€ 0 Bast: 80xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Opt-në e nevojshme.
  • RNG Certifikuar
  • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
  • Ekselent për kumar celular
  • Xhekpote Progresive
  • This is Vegas Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
  • This is Vegas Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
  $100 Jo Depozit Bonus at Uptown Aces Casino
  Uptown Aces Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $100
  Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 100BONUSFEST

  Karakteristika

  • Support a huge number of currencies, payment options
  • Punon në xhekpote progresive!
  • Provoni lojra falas
  • Baste sportive
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Licenca UK
  • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
  RUB 500 Jo Depozit Bonus at Beep Beep Casino
  Beep Beep Casino Cashable Jo Depozit Bonus: RUB 500
  Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 50x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  $88 Jo Depozit Bonus at 888 Casino
  888 Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $88
  Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 30xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Pikat e besnikërisë
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Certifikata e Besimit
  • Kazino e krijuar
  • Numër i madh i ofruesve të lojrave
  • Lundrim i thjeshtë në faqe
  $77 Jo Depozit Bonus at Heavy Chips Casino
  Heavy Chips Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $77
  Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 99x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 77FREE

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Siguruar me SSL kod
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Kazino Online më të mira
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
  • Sistemi Besnik & Shpërblime
  • Website optimizuar për Celular
  70 FS Jo Depozit Bonus at RioBet Casino
  RioBet Casino Cashable Jo Depozit Bonus: 70 FS
  Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 20x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Kazino e krijuar
  • Shtyrje Manuale
  • Funksion Live Chat
  • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
  • Vlera të Larta Promovimet
  BTH 300 Jo Depozit Bonus at Sbfplay Casino
  Sbfplay Casino Cashable Jo Depozit Bonus: BTH 300
  Depozitë Minimale: No Bast: 4000x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim

  Si funksionon klasifikimi ynë i kazinove

  Meqënëse jo të gjitha kazinotë janë njëlloj të njohura në të gjithë shtetet, ne kemi krijuar një klasifikim online të kazinove. Klasifikimi ynë bazohet në preferencat rajonale të lojtarëve, krye-listat e adresave të tjera ndërkombëtare mbi kazinotë më të mira online. Ne vlerësojmë gjithashtu reputacionin e kazinove online në botë.

  Reputacioni i kazinove në botë

  • Monitorimi i të gjitha listave të zeza në botë për të kontrolluar praninë e secilës kazino në to.
  • Popullariteti i kazinosë në Shqipëri (sasia e trafikut) – sa shpesh e kërkojnë njerëzit këtë adresë në internet
  • Prania e licencës + kryejmë kontrolle të licencave të kazinosë / gjithashtu kontrollojmë licencat e prodhuesve të makinetave slot

  Faktorët rajonalë

  • Nëse kazinoja pranon lojtarë nga Shqipëri
  • Prania e versionit të gjuhës në adresë
  • Mënyrat e pagesës dhe valutat me të njohura për Shqipëri

  Klasifikimi në bazë të vlerësimeve të respektuara

  • Ne monitorojmë mbi 100 klasifikime dhe bunuse kazinosh që janë me të njohurat dhe më të besueshmet (Askgamblers, LCB, Pogg, Casino Guru, etj). Personeli i tyre përfshin skuadra të mëdha punonjësish dhe ekspertësh. Ndaj, është marrëzi mos t’u besosh opinionit të tyre.

  Arsyet përse njerëzit zgjedhin adresën tonë

  • Informacione të reja dhe të përditësuara mbi kazinotë dhe bonuset
  • Baza më e madhe në botë

   Tashmë gjenden mbi 2000 kazino online në bazën tonë.

  • Klasifikim automatik i kazinove online

   Funksionon automatikisht (as ne nuk e dimë se si)

  • Kërkim i shpejtë vetëm me kriteret e bonuseve dhe kazinove më të mira.
  • Ne nuk mund të blihemi

   Klasifikimi CasinoBonusesFinder është absolutisht i ndershëm, pasi ne nuk bashkëpunojmë me asnjë kazino online

   Askush nuk mund ta blejë pozicionin në klasifikim (ju mund të kërkoni që të shtoni brandin tuaj në faqen tonë të internetit – ne e përcaktojmë vetë vlerësimin përfundimtar)

  Këshilla për Fillestarët

  1
  Licenca është gjëja më e rëndësishme

  Kontrolloni gjithmonë nëse adresa e kazinosë ka një licencë. Ekziston një rrezik minimal për t’u mashtruar në adresa të tilla. Kjo do t’ju kursejë nervat dhe do t’ju mbrojë nga mospagesa e parave.

  2
  Marrëdhënie e ndershme

  Nëse prisni sjellje të ndershme nga kazinoja, edhe ju tregohuni të ndershëm me të. Kur fusni informacione të rreme gjatë regjistrimit në kazino, ekziston gjithmonë rreziku që kazinoja t’ju refuzojë pagesën e parave të fituara.

  3
  Vetëm burime direkte (personale) të pagesës

  Balancojeni rimbushjen vetëm me kartat dhe llogaritë e pagesës personale. Nëse karta është e regjistruar me emrin e një përdoruesi tjetër, kazinoja ka të drejtë që ta bllokojë llogarinë.

  4
  Luani me përgjegjshmëri

  Nëse ndjeni që keni varësi ndaj lojërave, atëherë duhet të kontaktoni qendrat mbështetëse për njerëzit me varësi ndaj lojërave.

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.