sq
sq en

Bonus i Rulotës së Lartë

Bonuset e Kazinove Më të Mira të Rekomanduara nga Ne

£3750 Bonus i Rulotës së Lartë at Llama Casino
Llama Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: £3750
Depozitë Minimale: £7500 Bast: 20x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
1
2000 Bonus i Rulotës së Lartë at Prime Casino
Prime Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: 2000
Depozitë Minimale: 100 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
2
$1500 Bonus i Rulotës së Lartë at Euro Palace Casino
Euro Palace Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: $1500
Depozitë Minimale: $1,000 Bast: 40xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
3

Filtër

£1000 Bonus i Rulotës së Lartë at Eurogrand Casino
Eurogrand Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: £1000
Depozitë Minimale: £2000 Bast: 25x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Kazino Celular përfshira
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
 • Novomatik Lojra Elektronike
$ 500 Bonus i Rulotës së Lartë at Europa Casino
Europa Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: $ 500
Depozitë Minimale: $ 500 Bast: 30x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Dizajni miqësor Celular
 • RNG Certifikuar
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
€ 500 Bonus i Rulotës së Lartë at Casino Tropez
Casino Tropez Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: € 500
Depozitë Minimale: € 1000 Bast: 30x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • RNG Certifikuar
 • Casino Tropez kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
$5000 Bonus i Rulotës së Lartë at Mansion Casino
Mansion Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: $5000
Depozitë Minimale: $1,000 Bast: 15x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Kazno Celular të mëdha
 • Mansion Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Poker Turne të mëdha
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Lojra të drejta i provuar
£5000 Bonus i Rulotës së Lartë at Vernons Casino
Vernons Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: £5000
Depozitë Minimale: £1000 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Online Që nga 2011
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Shumë Promovime
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
 • Pagesat e shpejta
5000 Bonus i Rulotës së Lartë at WinnerClub Casino
WinnerClub Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: 5000
Depozitë Minimale: 10000 Bast: 20x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Dizajni miqësor Celular
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino e krijuar
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
$2500 Bonus i Rulotës së Lartë at ClassyCoin Casino
ClassyCoin Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: $2500
Depozitë Minimale: $700 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: MEGACOIN

Karakteristika

 • Online Që nga 2012
 • Kazino Celulare më të mira
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • ClassyCoin Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast
$2500 Bonus i Rulotës së Lartë at Grand Parker Casino
Grand Parker Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: $2500
Depozitë Minimale: $700 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: GPLUXURY

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Kasino e madhe
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Krenohet A App tunelit
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
500 % Bonus i Rulotës së Lartë at Maximal Wins Casino
Maximal Wins Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: 500 %
Depozitë Minimale: € 200 Bast: 50x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: HIGHROLLERS

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim
$2000 Bonus i Rulotës së Lartë at New Dawn Casino
New Dawn Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: $2000
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 30xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Licenca UK
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Vlera të Larta Promovimet
$2000 Bonus i Rulotës së Lartë at WinPalace Casino
WinPalace Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: $2000
Depozitë Minimale: $750 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ULTIMATEWIN

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • RNG Certifikuar
 • Ekselent për kumar celular
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
$1500 Bonus i Rulotës së Lartë at SinCity Casino
SinCity Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: $1500
Depozitë Minimale: $1,000 Bast: 25x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Nisur në 2021
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
$1250 Bonus i Rulotës së Lartë at e-Casino
e-Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: $1250
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 35xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Siguruar me SSL kod
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Program VIP
 • Shpërblim i Sistemit
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
£1000 Bonus i Rulotës së Lartë at Bets Casino
Bets Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: £1000
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 15x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Ekselent për kumar celular
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
$1000 Bonus i Rulotës së Lartë at Casino Bellini
Casino Bellini Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: $1000
Depozitë Minimale: $3,000 Bast: 20xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Certifikata e Besimit
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Ekselent për kumar celular
 • Bonuset e mira
$1000 Bonus i Rulotës së Lartë at Mission2Game Casino
Mission2Game Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: $1000
Depozitë Minimale: $500 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: M2GHIGH

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Kazino Online më të mira
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
£1000 Bonus i Rulotës së Lartë at Money Gaming Casino
Money Gaming Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: £1000
Depozitë Minimale: £500 Bast: 30xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Money Gaming Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Live Chat në dispozicion
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
 • Novomatik Lojra Elektronike
$888 Bonus i Rulotës së Lartë at Vegas Red Casino
Vegas Red Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: $888
Depozitë Minimale: $1,600 Bast: 20x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Siguruar me SSL kod
 • Pagim i Shpejtë
 • Opt-në e nevojshme.
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Vegas Red Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
£850 Bonus i Rulotës së Lartë at Joyland Casino
Joyland Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: £850
Depozitë Minimale: £3000 Bast: 20xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Provoni lojra falas
 • Joyland Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Uk Kumar License
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Program VIP Besnik
 • Kazino Online më të mira
€800 Bonus i Rulotës së Lartë at Prestige Casino
Prestige Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: €800
Depozitë Minimale: £2000 Bast: 20x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • RNG Certifikuar
 • Turne në Lojra
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
€750 Bonus i Rulotës së Lartë at Spilleren Casino
Spilleren Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: €750
Depozitë Minimale: €100 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: XMAS150

Karakteristika

 • Uk Kumar License
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Sistemi Besnik & Shpërblime
 • Mbështetje Njohurish
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
$750 Bonus i Rulotës së Lartë at Everest Casino
Everest Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: $750
Depozitë Minimale: $250 Bast: 40xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Përdor kodin SSL
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Online Që nga 1997
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
200% Bonus i Rulotës së Lartë at Superior Casino
Superior Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: 200%
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 20x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Opsion per Lojrat Online
 • Uk Kumar License
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
$500 Bonus i Rulotës së Lartë at Golden Glory Casino
Golden Glory Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: $500
Depozitë Minimale: $1,000 Bast: 20xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Krenohet A App tunelit
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Opt-në e nevojshme.
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Kazino e re 2021
$500 Bonus i Rulotës së Lartë at MonacoAces Casino
MonacoAces Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: $500
Depozitë Minimale: $500 Bast: 35xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Certifikata e Besimit
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
€500 Bonus i Rulotës së Lartë at Vegas Play Casino
Vegas Play Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: €500
Depozitë Minimale: €1,00 Bast: 25xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2021
 • 24/7 Live Cat
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
500 Bonus i Rulotës së Lartë at Castle Casino
Castle Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: 500
Depozitë Minimale: 250 Bast:  ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Optimizuar për Celular
 • Nisur në 2021
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

Didn't Find the Bonus You Wanted?

Top 3 Bonus i Rulotës së Lartë Kazino

£3750 Bonus i Rulotës së Lartë at Llama Casino
Llama Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: £3750
1
2000 Bonus i Rulotës së Lartë at Prime Casino
Prime Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: 2000
2
$1500 Bonus i Rulotës së Lartë at Euro Palace Casino
Euro Palace Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: $1500
3

You Might Also Like

No Deposit

Bonus

Jo Depozit Bonus
Go to page

Welcome

Bonus

Bonus i Mireseardhjes
Go to page

Cashback

Bonus

Bonus i Kthimit të Parave
Go to page

Free Spins

Bonus

Rrotullime Falas
Go to page

Second Deposit

Bonus

Bonus Depozitave i Dytë
Go to page

Third Deposit

Bonus

Bonus Depozitave i Tretë
Go to page

Match Deposit

Bonus

Bonus Depozitave të Lojës
Go to page

Reload

Bonus

Bonusi Ringarkohet
Go to page

Free Play

Bonus

Luaj Falas
Go to page

Bingo Tickets

Bonus

Bileta Bingo
Go to page

Free Bets

Bonus

Baste Falas
Go to page

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.