sq
sq en
Mbi $20000.00 në bonuse për ju

Zgjidhni një Kazino nga kazino Ynë Lista bonuse dhe të luajë menjëherë! Këtu në albania-bonusesfinder.com Ne kemi mbledhur të gjitha Casino dispozicion Oferta: Asnjë Bonuset Depozitave, rrotullime falas dhe promovime të tjera. Lexoni Shqyrtime Kazino dhe të marrë shpërblimet e preferuar. Paç fat!

Search
All
 • All
 • Kazino
 • Slot
  604

  Ofruesit e Shërbimeve më të mirë

  1087

  Etiketime

  Zbuloni bonuse me te mira te Kazino Shqipëri 2021

  Klasifikimi:
  Bonuset Më të Mira
  5 Rrotullime Falas at Costa Games Casino
  Costa Games Casino Cashable Rrotullime Falas: 5
  Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 80x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  1
  100% Bonus i Mireseardhjes at BetWorld247 Casino
  BetWorld247 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
  Depozitë Minimale: € 20 Bast: 30x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  2
  £50 Bonus i Mireseardhjes at Costa Games Casino
  Costa Games Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: £50
  Depozitë Minimale: £10 Bast: 40x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  3
  100% Bonus i Mireseardhjes at MyWin24 Casino
  MyWin24 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
  Depozitë Minimale: €10 Bast: 70x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • Pikat e besnikërisë
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  25 Rrotullime Falas at EuroLotto Casino
  EuroLotto Casino Rrotullime Falas: 25
  Depozitë Minimale: €25 Bast: 40xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • Kërkesat e ulëta për baste
  • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
  • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
  • Përkrahje për Live Cat
  • Website optimizuar për Celular
  50 FS Rrotullime Falas at William Hill Vegas
  William Hill Vegas Cashable Rrotullime Falas: 50 FS
  Depozitë Minimale: € 10 Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  50 Rrotullime Falas at Kajot Casino
  Kajot Casino Cashable Rrotullime Falas: 50
  Depozitë Minimale: No Bast: 20x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Optimizuar për Celular
  €250 Bonus i Mireseardhjes at EuroLotto Casino
  EuroLotto Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €250
  Depozitë Minimale: €20 Bast: 40xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: LUCKY1
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Kazino e re 2021
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  100% Bonus i Mireseardhjes at Sbobet Casino
  Sbobet Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
  Depozitë Minimale: MYR200 Bast: 18x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ACE32
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  100% Bonus i Mireseardhjes at Tipwin Casino
  Tipwin Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
  Depozitë Minimale: €10 Bast: 5x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  50% Bonus i Mireseardhjes at Melbet Casino
  Melbet Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 50%
  Depozitë Minimale: €10 Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  125% Bonus i Mireseardhjes at Zodiac Bet Casino
  Zodiac Bet Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 125%
  Depozitë Minimale: € 20 Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ZBWEL125
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  20 Rrotullime Falas at Dunder Casino
  Dunder Casino Cashable Rrotullime Falas: 20
  Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 25xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Filloni me një biletë të vogël €10
  • Dhoma e Kazinosë Live
  • Kazino Celular përfshira
  • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
  £50 Bonus i Mireseardhjes at Dunder Casino
  Dunder Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: £50
  Depozitë Minimale: £20 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Kazino Celulare më të mira
  • Filloni me një biletë të vogël €10
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë

  Bonuse pa depozitë për lojtarët nga Shqipëri

  €5 Jo Depozit Bonus at Kajot Casino
  Kajot Casino Cashable Jo Depozit Bonus: €5
  Depozitë Minimale: No Bast: 20x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • Kazino Celulare më të mira
  • Shumë e lehtë për të lundruar
  • Përkrahje për Live Cat
  • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
  $20 Jo Depozit Bonus at 007 Slots Casino
  007 Slots Casino Jo Depozit Bonus: $20
  Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
  • Kazino Online më të mira
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - 007 Slots Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
  • Jo Limite në Tërheqje
  €7 Jo Depozit Bonus at 007 Slots Casino
  007 Slots Casino Jo Depozit Bonus: €7
  Depozitë Minimale: €25 Bast: 30x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • Mbi $n Lojëra Kazino
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Shume Metoda tërheqjes
  • Poker Turne të mëdha
  $20 Jo Depozit Bonus at 7 Spins Casino
  7 Spins Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $20
  Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 70xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ASKGAMBLE1
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • Jo Baste në rrotullime falas
  • Ekselent në desktop, më mirë në celular
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
  $50 Jo Depozit Bonus at 7 Spins Casino
  7 Spins Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $50
  Depozitë Minimale: $25 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: GAMBLER50S
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Tërheqja Pa Limit
  • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
  • Më i larti Albania Kazino
  $55 Jo Depozit Bonus at 7 Spins Casino
  7 Spins Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $55
  Depozitë Minimale: $25 Bast: 70xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: GAMBLER55S
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Më i larti Albania Kazino
  • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
  • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
  $88 Jo Depozit Bonus at 888 Casino
  888 Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $88
  Depozitë Minimale: No Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • Siguruar me SSL kod
  • Filloni me një biletë të vogël €10
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
  100sek Jo Depozit Bonus at AmorBingo Casino
  AmorBingo Casino Cashable Jo Depozit Bonus: 100sek
  Depozitë Minimale: £/$/€ 0 Bast: 20xd Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
  • Certifikata e Besimit
  • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Përkrahje për Live Cat
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  $10 Jo Depozit Bonus at Ballet Bingo Casino
  Ballet Bingo Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $10
  Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Pagim i Shpejtë
  • Kazino e krijuar
  • Software provuara te drejta
  • Website optimizuar për Celular
  £10 Jo Depozit Bonus at BetBright Casino
  BetBright Casino Cashable Jo Depozit Bonus: £10
  Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
  Merr bonus Rishikim

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Siguruar me SSL kod
  • Në krye të lojrave kryesore
  • Xhekpote Progresive
  • Bastet sportive dhe kazino në një

  Si funksionon klasifikimi ynë i kazinove

  Meqënëse jo të gjitha kazinotë janë njëlloj të njohura në të gjithë shtetet, ne kemi krijuar një klasifikim online të kazinove. Klasifikimi ynë bazohet në preferencat rajonale të lojtarëve, krye-listat e adresave të tjera ndërkombëtare mbi kazinotë më të mira online. Ne vlerësojmë gjithashtu reputacionin e kazinove online në botë.

  Reputacioni i kazinove në botë

  • Monitorimi i të gjitha listave të zeza në botë për të kontrolluar praninë e secilës kazino në to.
  • Popullariteti i kazinosë në Shqipëri (sasia e trafikut) – sa shpesh e kërkojnë njerëzit këtë adresë në internet
  • Prania e licencës + kryejmë kontrolle të licencave të kazinosë / gjithashtu kontrollojmë licencat e prodhuesve të makinetave slot

  Faktorët rajonalë

  • Nëse kazinoja pranon lojtarë nga Shqipëri
  • Prania e versionit të gjuhës në adresë
  • Mënyrat e pagesës dhe valutat me të njohura për Shqipëri

  Klasifikimi në bazë të vlerësimeve të respektuara

  • Ne monitorojmë mbi 100 klasifikime dhe bunuse kazinosh që janë me të njohurat dhe më të besueshmet (Askgamblers, LCB, Pogg, Casino Guru, etj). Personeli i tyre përfshin skuadra të mëdha punonjësish dhe ekspertësh. Ndaj, është marrëzi mos t’u besosh opinionit të tyre.

  Arsyet përse njerëzit zgjedhin adresën tonë

  • Informacione të reja dhe të përditësuara mbi kazinotë dhe bonuset
  • Baza më e madhe në botë

   Tashmë gjenden mbi 2000 kazino online në bazën tonë.

  • Klasifikim automatik i kazinove online

   Funksionon automatikisht (as ne nuk e dimë se si)

  • Kërkim i shpejtë vetëm me kriteret e bonuseve dhe kazinove më të mira.
  • Ne nuk mund të blihemi

   Klasifikimi CasinoBonusesFinder është absolutisht i ndershëm, pasi ne nuk bashkëpunojmë me asnjë kazino online

   Askush nuk mund ta blejë pozicionin në klasifikim (ju mund të kërkoni që të shtoni brandin tuaj në faqen tonë të internetit – ne e përcaktojmë vetë vlerësimin përfundimtar)

  Këshilla për Fillestarët

  1
  Licenca është gjëja më e rëndësishme

  Kontrolloni gjithmonë nëse adresa e kazinosë ka një licencë. Ekziston një rrezik minimal për t’u mashtruar në adresa të tilla. Kjo do t’ju kursejë nervat dhe do t’ju mbrojë nga mospagesa e parave.

  2
  Marrëdhënie e ndershme

  Nëse prisni sjellje të ndershme nga kazinoja, edhe ju tregohuni të ndershëm me të. Kur fusni informacione të rreme gjatë regjistrimit në kazino, ekziston gjithmonë rreziku që kazinoja t’ju refuzojë pagesën e parave të fituara.

  3
  Vetëm burime direkte (personale) të pagesës

  Balancojeni rimbushjen vetëm me kartat dhe llogaritë e pagesës personale. Nëse karta është e regjistruar me emrin e një përdoruesi tjetër, kazinoja ka të drejtë që ta bllokojë llogarinë.

  4
  Luani me përgjegjshmëri

  Nëse ndjeni që keni varësi ndaj lojërave, atëherë duhet të kontaktoni qendrat mbështetëse për njerëzit me varësi ndaj lojërave.

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.