sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
 • 100% i Sigurtë dhe i Besueshëm
 • Kthimet e shpejta
 • I verifikuar

Bonus Depozitave i Dytë

Klasifikimi Best Bonus Depozitave i Dytë
 • Best Bonus Depozitave i Dytë
 • New Bonus Depozitave i Dytë
 • Bonuse me Baste të Vogla
Filtër
 • Hot Bonuses
 • I verifikuar
 • New bonuses
 • User Choice
Vlerësimi i përdoruesit

Filtrat:

Filtrat ende nuk janë zgjedhur
  Filtri sipas:
  Monedhat
  • BINGO TICKETS
  • BTC
  • BTH
  • CZK
  • DKK
  • GBP
  • mBTC
  • MYR
  • NOK
  • RUB
  • SEK
  • THB
  • TRL
  • USD
  • YEN
  • ZAR
  • EUR
  • PERCENT
  • FS
  • MXN
  • CHF
  • BRL
  • TFS Token
  • WEFT Tokens
  • KRW
  Vlera e bonusit
  Shqipëri
  Melbet Casino
  19K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Dytë: 100% deri në €350
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  Shqipëri
  1xslots Casino
  32K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në EUR 350 + 35 Free Spins on Sweet Bonanza
  Depozita Minimale: EUR 15
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 15
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  Zodiac Bet Casino
  5K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Dytë: 75% deri në € 250 + 25 Free Spins on Kensei Blades
  Depozita Minimale: € 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Opsion per Lojrat Online
  Shqipëri
  OhMyZino Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 1000
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 45x

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Lojra Live të Ofruara
  • Platforma është shumë e thjeshtë në përdorim
  • Temë e ndritshme dhe unike në faqe
  • Easy navigation
  Shqipëri
  Jet Casino
  248K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Dytë: 75% deri në EUR 300
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Përvojë mobile relativisht e mirë
  • Kazino për lojë të menjëhershme
  • Seleksionim fantastik lojërash
  • Siguri e gjerë online
  • E thjeshtë për të marrë ndihmë
  Shqipëri
  Bitcoincasino.io
  239K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në EUR 4000
  Depozita Minimale: EUR 15
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 15
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Great website design
  Shqipëri
  Lincoln Casino
  275K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonus Depozitave i Dytë: $1000 deri në 100%
  Depozita Minimale: $20
  Bast: 20x(d+b)
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: $20
  Bast: 20x(d+b)

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Kazino Celular përfshira
  • Live LojëratKazino
  Shqipëri
  Spin Casino
  1.9M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus Depozitave i Dytë: 100% deri në €300
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 70x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 70x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Shqipëri
  JoyCasino
  327K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Dytë: EUR 300 deri në 100%
  Depozita Minimale: EUR 40
  Bast: 25x(d+b)
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 40
  Bast: 25x(d+b)

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Kazino Celulare më të mira
  • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  Shqipëri
  777 Casino
  1.4M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Bonus Depozitave i Dytë: 350 % deri në 350 USD
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
  Depozita Minimale: 20 USD
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: 20 USD
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • Një gamë e gjerë e seleksionimit të lojërave
  • Ofron një bonus mirëseardhjeje
  • Lojëra elektronike dhe me fitime në çast
  • Easy navigation
  Shqipëri
  Ignition Casino
  1.4M lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Dytë: 100% deri në $ 1000
  Depozita Minimale: $ 20
  Bast: 25x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $ 20
  Bast: 25x

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
  • Bonus i Madh Mirëseardhje
  • Kërkesa e ulët e basteve
  Shqipëri
  Casino X
  166K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Dytë: EUR 300 deri në 100%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
  Depozita Minimale: EUR 40
  Bast: 25x(d+b)
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 40
  Bast: 25x(d+b)

  Karakteristika

  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Dhoma e Kazinosë Live
  • Kazino Fantastike Live
  • Lojra të drejta i provuar
  • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
  Shqipëri
  Stay Casino
  21K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Dytë: 75% deri në EUR 300 + 50 Free Spins on Gold Rush
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Ne dispozicion pa instalim
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • Bonuse Masive
  • Opsione fleksibël pagese
  Shqipëri
  Casino Intense
  64K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në EUR 588
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast: 60x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast: 60x

  Karakteristika

  • Gamë e gjerë lojërash dhe bastesh
  • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
  • Adresë e sigurt dhe e besuar
  • Ka një ofertë mirëseardhjeje
  • ambient miqësor dhe argëtues
  Shqipëri
  Wild Casino
  305K lojtarë

  Liçensë:
  Panama Panama
  Bonus Depozitave i Dytë: 100% deri në $ 1000
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
  Depozita Minimale: $ 20
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Panama Panama
  Depozita Minimale: $ 20
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  Gaming Club Casino
  109K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Kahnawake Kahnawake
  Bonus Depozitave i Dytë: $150 deri në 150%
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Kahnawake Kahnawake
  Bast: 50xb

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Gati për Celular
  Shqipëri
  Nine Casino
  70K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Dytë: 55% deri në €150
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Shqipëri
  Energy Casino
  343K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Bonus Depozitave i Dytë: €200 deri në 50%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 30x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Filloni me një biletë të vogël €10
  • Ekselent për kumar celular
  • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
  Shqipëri
  Woo Casino
  314K lojtarë

  Liçensë:
  EE License EE License
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në EUR 100
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  EE License EE License
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Lojra të mëdha Celular
  • Bonus i mirë mirëseardhje
  Shqipëri
  1xBet Casino
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në €350
  Depozita Minimale: €15
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €15
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Pikat e besnikërisë

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  King Billy Casino
  209K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në USD 500 + 50 Free Spins
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • E përshtatshme për mobile
  • Shumë e ulët depozite
  • Dizajn i faqes së internetit festiv dhe argëtues
  • Variety of games
  • Few payment options
  Shqipëri
  National Casino
  419K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në EUR 200 + 50 Free Spins on Johnny Cash
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Gamë e gjerë lojërash dhe bastesh
  • Shumë elektronike
  • Faqe interneti miqësore për mobile
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  • Quick payouts
  Shqipëri
  Joo Casino
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Dytë: 50 % deri në 300 EUR
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: 50x

  Karakteristika

  • Tërheqjet e parave procesohen shpejt
  • Good Customer Service
  • Instant play
  Shqipëri
  Royal Vegas Casino
  144K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus Depozitave i Dytë: 100 % deri në EUR 300
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast: 70xb
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast: 70xb

  Karakteristika

  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
  • Dhoma e Kazinosë Live
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
  Shqipëri
  Novibet Casino
  320K lojtarë

  Liçensë:
  GR License GR License
  UKGC UKGC
  Isle of Man Isle of Man
  Bonus Depozitave i Dytë: £100 deri në 50%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
  Depozita Minimale: £10
  Bast: 35x(d+b)
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  GR License GR License
  UKGC UKGC
  Isle of Man Isle of Man
  Depozita Minimale: £10
  Bast: 35x(d+b)

  Karakteristika

  • Kazino Celulare më të mira
  • Opt-në e nevojshme.
  • Kërkesa e ulët e basteve
  • Live LojëratKazino
  Shqipëri
  Jackpot City Casino
  855K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus Depozitave i Dytë: 100% deri në USD 400
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 70x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 70x

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Kasino e madhe
  • Kazino Celular
  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  Shqipëri
  Captain Cooks Casino
  377K lojtarë

  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake
  Bonus Depozitave i Dytë: USD 100 deri në 100%
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 60xb
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 60xb

  Karakteristika

  • Një Casino e re në 2024
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Max konvertimit £ 1,000.
  • Mbështetje Njohurish
  • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
  Shqipëri
  Spin Palace Casino
  203K lojtarë

  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake
  Bonus Depozitave i Dytë: 100 % deri në 300 CAD/USD/EUR
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
  Depozita Minimale: Not stated
  Bast: 70x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake
  Depozita Minimale: Not stated
  Bast: 70x

  Karakteristika

  • Në dispozicion në Celular
  • Shumë elektronike
  • Dizajn i faqes së internetit festiv dhe argëtues
  Shqipëri
  Nomini Casino
  99K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në €300
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  Shqipëri
  Sol Casino
  119K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Dytë: 75% deri në EUR 300
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  • Platformë e thjeshtë në përdorim
  • Faqe interneti miqësore për mobile
  • Many deposit methods
  • Quick payouts

  Finding the best results for you

  Komentet më të fundit të përdoruesve për bonuset

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

  Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

  Hyni në llogarinë tuaj

  Please enter your name
  Please enter correct email
  30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

  Vlerëso këtë bonus:

  10 /10
  Please enter your rating

  Your comment was sent successfully!