sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
 • 100% Secure & Trusted
 • Fast Withdrawals
 • Verified

Bonus Depozitave i Dytë

Bonuset e Kazinove Më të Mira të Rekomanduara nga Ne

5000r Bonus Depozitave i Dytë at Springbok Casino

Offer of the

Day
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: 5000r deri në 50% Springbok Casino
Rishikim
25 R Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë
$3000 Bonus Depozitave i Dytë at Slots Plus Casino

Offer of the

Week
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: $3000 deri në 150% Slots Plus Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë
2500r Bonus Depozitave i Dytë at Thunderbolt Casino

Offer of the

Month
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: 2500r deri në 125% Thunderbolt Casino
Rishikim
100 R Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë
Filter by:
Currency
 • BINGO TICKETS
 • FREE BET
 • BTC
 • BTH
 • CZK
 • DKK
 • GBP
 • mBTC
 • MYR
 • NOK
 • PLN
 • RUB
 • SEK
 • THB
 • TRL
 • USD
 • YEN
 • ZAR
 • JPY
 • EUR
 • PERCENT
 • FS
 • MXN
 • CHF
 • BRL
 • PEN
Bonus Value
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Bonus Depozitave i Dytë
  • Best Bonus Depozitave i Dytë
  • New Bonus Depozitave i Dytë
  Klasifikimi
  Cashable
  $250 Bonus Depozitave i Dytë at PokerStars Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 7.08/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: $250 deri në 25% PokerStars Casino
  Rishikim
  $25 Depozita Minimale
  Bast
  Isle of Man Isle of Man Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Ekselent në desktop, më mirë në celular
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
  Cashable
  30% Bonus Depozitave i Dytë at 888 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 7.08/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: 30% deri në €350 888 Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  3x Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  Cashable
  $750 Bonus Depozitave i Dytë at Free Spin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: $750 deri në 150% Free Spin Casino
  Rishikim
  $20 Depozita Minimale
  30xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
  • Lojëra Me Xhekpote progresive
  • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
  Cashable
  50% Bonus Depozitave i Dytë at Bitcoincasino.io
  Cashable
  Vlerësuar: 6.97/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në €4000 Bitcoincasino.io
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €15 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Cashable
  100% Bonus Depozitave i Dytë at Spin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.84/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: 100% deri në €300 Spin Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  70x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Cashable
  $1500 Bonus Depozitave i Dytë at Uptown Aces Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: $1500 deri në 150% Uptown Aces Casino
  Rishikim
  $20 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Nuk kërkohet llogari
  Cashable
  €300 Bonus Depozitave i Dytë at JoyCasino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: €300 deri në 100% JoyCasino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €40 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Kazino Celulare më të mira
  • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  Cashable
  €300 Bonus Depozitave i Dytë at Royal Vegas Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: €300 deri në 100% Royal Vegas Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  70xb Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
  • Dhoma e Kazinosë Live
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
  Cashable
  €300 Bonus Depozitave i Dytë at Casino X
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: €300 deri në 100% Casino X
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €40 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Dhoma e Kazinosë Live
  • Kazino Fantastike Live
  • Lojra të drejta i provuar
  • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
  Cashable
  €100 Bonus Depozitave i Dytë at Loki Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: €100 deri në 75% Loki Casino
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  50xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Lundrim i thjeshtë në faqe
  • Mbështetje Njohurish
  Cashable
  75% Bonus Depozitave i Dytë at Stay Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: 75% deri në €150 Stay Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
  Cashable
  €200 Bonus Depozitave i Dytë at Energy Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: €200 deri në 50% Energy Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  30x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Filloni me një biletë të vogël €10
  • Ekselent për kumar celular
  • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
  Cashable
  100% Bonus Depozitave i Dytë at National Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: 100% deri në €200 National Casino
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software

  Lojërat e Lejuara

  Johnny Cash BGAMING
  Cashable
  $1000 Bonus Depozitave i Dytë at Exclusive Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: $1000 deri në 200% Exclusive Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  40xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Dizajni miqësor Celular
  • Lojrat Kazino më të mira
  • Themeluar në 2013, Exclusive Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
  Cashable
  25% Bonus Depozitave i Dytë at Betway Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: 25% deri në €250 Betway Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  50x Bast
  BGC BGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Cashable
  £800 Bonus Depozitave i Dytë at The Grand Ivy Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: £800 deri në 25% The Grand Ivy Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £10 Depozita Minimale
  35x(d+b) Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • The Grand Ivy Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
  Cashable
  $800 Bonus Depozitave i Dytë at SlotJoint Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: $800 deri në 50% SlotJoint Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $20 Depozita Minimale
  40xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
  Cashable
  €500 Bonus Depozitave i Dytë at Betfinal Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: €500 deri në 50% Betfinal Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  20x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
  • Kërkesa e ulët e basteve
  • Website optimizuar për Celular
  Cashable
  500dkk Bonus Depozitave i Dytë at DrueckGlueck
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: 500dkk deri në 50% DrueckGlueck
  Rishikim
  200 DKK Depozita Minimale
  30xb Bast
  DGA DGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Opsion per Lojrat Online
  • Nisur në 2022
  • Opt-në e nevojshme.
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
  • Vendos baste €5 për raund
  Cashable
  €500 Bonus Depozitave i Dytë at BetPlay Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: €500 deri në 50% BetPlay Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Shtyrje Manuale
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Kazino e shkëlqyer live
  • Mbështetje Njohurish
  • Novomatik Lojra Elektronike
  Cashable
  $500 Bonus Depozitave i Dytë at EUcasino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: $500 deri në 100% EUcasino
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • EUcasino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
  • Para të Gatshme në 5 Minuta
  • Kazino Gati Celular
  Cashable
  $500 Bonus Depozitave i Dytë at Casino RedKings
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: $500 deri në 100% Casino RedKings
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Mbështetje Njohurish
  • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
  Cashable
  $250 Bonus Depozitave i Dytë at Win A Day Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: $250 deri në 25% Win A Day Casino
  Rishikim
  $25 Depozita Minimale
  10xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Opt-në e nevojshme.
  • Website optimizuar për Celular
  • Bibliotekë e madhe e lojrave
  Cashable
  $400 Bonus Depozitave i Dytë at Spin Palace Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: $400 deri në 100% Spin Palace Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $20 Depozita Minimale
  50xb Bast
  Kahnawake Kahnawake Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Kazino Celular përfshira
  • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
  • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
  Cashable
  200% Bonus Depozitave i Dytë at This is Vegas Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: 200% deri në €200 This is Vegas Casino
  Rishikim
  Not stated Depozita Minimale
  30x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Cashable
  €350 Bonus Depozitave i Dytë at Euro Palace Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: €350 deri në 50% Euro Palace Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  40xb Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Dizajni miqësor Celular
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Cashable
  350% Bonus Depozitave i Dytë at Casino Castle
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Dytë: 350% deri në 350% Casino Castle
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $25 Depozita Minimale
  30x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Kazino Celular
  • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  You Might Also Like

  No Deposit

  Bonus

  Jo Depozit Bonus
  Go to page

  Welcome

  Bonus

  Bonus i Mireseardhjes
  Go to page

  Third Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave i Tretë
  Go to page

  Cashback

  Bonus

  Bonus i Kthimit të Parave
  Go to page

  Other

  Bonus

  Bonuset tjera
  Go to page

  Match Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave të Lojës
  Go to page

  Free Spins

  Bonus

  Rrotullime Falas
  Go to page

  Reload

  Bonus

  Bonusi Ringarkohet
  Go to page

  High Roller

  Bonus

  Bonus i Rulotës së Lartë
  Go to page

  Free Play

  Bonus

  Luaj Falas
  Go to page

  Bingo Tickets

  Bonus

  Bileta Bingo
  Go to page

  Free Bet

  Bonus

  Free Bet
  Go to page

  Sign Up

  Bonus

  Sign Up Bonus
  Go to page

  Registration

  Bonus

  Bonus Regjistrimi
  Go to page

  For Existing Players

  Bonus

  Për lojtarët ekzistues
  Go to page

  For New Players

  Bonus

  Për lojtarët e rinj
  Go to page

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.