sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
 • 100% Secure & Trusted
 • Fast Withdrawals
 • Verified

Bonus Depozitave i Tretë

Bonuset e Kazinove Më të Mira të Rekomanduara nga Ne

5000r Bonus Depozitave i Tretë at Springbok Casino

Offer of the

Day
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 5000r deri në 50% Springbok Casino
Rishikim
25 R Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë
2500r Bonus Depozitave i Tretë at Thunderbolt Casino

Offer of the

Week
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 2500r deri në 150% Thunderbolt Casino
Rishikim
250 R Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë
$250 Bonus Depozitave i Tretë at PokerStars Casino

Offer of the

Month
Vlerësuar: 7.08/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: $250 deri në 25% PokerStars Casino
Rishikim
$25 Depozita Minimale
Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë
Filter by:
Currency
 • BINGO TICKETS
 • FREE BET
 • BTC
 • BTH
 • CZK
 • DKK
 • GBP
 • mBTC
 • MYR
 • NOK
 • PLN
 • RUB
 • SEK
 • THB
 • TRL
 • USD
 • YEN
 • ZAR
 • JPY
 • EUR
 • PERCENT
 • FS
 • MXN
 • CHF
 • BRL
 • PEN
Bonus Value
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Bonus Depozitave i Tretë
  • Best Bonus Depozitave i Tretë
  • New Bonus Depozitave i Tretë
  Klasifikimi
  Cashable
  $1000 Bonus Depozitave i Tretë at Free Spin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: $1000 deri në 200% Free Spin Casino
  Rishikim
  $20 Depozita Minimale
  30xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
  • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
  • Përkrahje për Live Cat
  • Gati për Celular
  Cashable
  30% Bonus Depozitave i Tretë at 888 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 7.08/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: 30% deri në €350 888 Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  3x Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Optimizuar për Celular
  Cashable
  50% Bonus Depozitave i Tretë at Bitcoincasino.io
  Cashable
  Vlerësuar: 6.97/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në €4000 Bitcoincasino.io
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €15 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Website optimizuar për Celular
  Cashable
  €400 Bonus Depozitave i Tretë at JoyCasino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: €400 deri në 50% JoyCasino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €50 Depozita Minimale
  20x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Lundrim i thjeshtë në faqe
  • Ka Live Lojëra Kazino
  Cashable
  100% Bonus Depozitave i Tretë at Spin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.84/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: 100% deri në €300 Spin Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  70x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Cashable
  €400 Bonus Depozitave i Tretë at Casino X
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: €400 deri në 50% Casino X
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €50 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Një Casino e re në 2022
  • Funksion Live Chat
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
  • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
  Cashable
  €300 Bonus Depozitave i Tretë at Royal Vegas Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: €300 deri në 100% Royal Vegas Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  70xb Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Kazino e krijuar
  • RNG Certifikuar
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • Sistemi Besnik & Shpërblime
  Cashable
  €100 Bonus Depozitave i Tretë at Loki Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: €100 deri në 50% Loki Casino
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  50xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Lojrat Kazino më të mira
  • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
  • Gati për Celular
  Cashable
  75% Bonus Depozitave i Tretë at Stay Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: 75% deri në €100 Stay Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Lojra Live të Ofruara
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  Cashable
  $1000 Bonus Depozitave i Tretë at Uptown Aces Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: $1000 deri në 100% Uptown Aces Casino
  Rishikim
  $20 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Uptown Aces Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
  • Novomatik Lojra Elektronike
  Cashable
  $1000 Bonus Depozitave i Tretë at Exclusive Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: $1000 deri në 200% Exclusive Casino
  Rishikim
  Depozita Minimale
  40xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Kazino e krijuar
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  Cashable
  50% Bonus Depozitave i Tretë at Betway Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në €500 Betway Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  50x Bast
  BGC BGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Cashable
  $1000 Bonus Depozitave i Tretë at SlotJoint Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: $1000 deri në 25% SlotJoint Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $20 Depozita Minimale
  40xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
  • Pagim i Shpejtë
  Cashable
  $950 Bonus Depozitave i Tretë at Phoenician Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: $950 deri në 20% Phoenician Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $50 Depozita Minimale
  30xb Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Opsion per Lojrat Online
  • Në krye të lojrave kryesore
  Cashable
  $750 Bonus Depozitave i Tretë at EUcasino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: $750 deri në 150% EUcasino
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Poker Turne të mëdha
  • Pagesat e shpejta
  Cashable
  €500 Bonus Depozitave i Tretë at Betfinal Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: €500 deri në 50% Betfinal Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  20x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  Cashable
  500dkk Bonus Depozitave i Tretë at DrueckGlueck
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: 500dkk deri në 50% DrueckGlueck
  Rishikim
  200 DKK Depozita Minimale
  30xb Bast
  DGA DGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Jo Baste në rrotullime falas
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
  • Kazino Gati Celular
  Cashable
  £500 Bonus Depozitave i Tretë at Vegas Mobile Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: £500 deri në 50% Vegas Mobile Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £20 Depozita Minimale
  50xb Bast
  Gibraltar Gibraltar Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Kazino Celulare më të mira
  • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
  • Vegas Mobile Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Lojrat Scratchcard
  • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Kazino e shkëlqyer live
  Cashable
  €500 Bonus Depozitave i Tretë at LVbet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: €500 deri në 25% LVbet Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €10 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Dizajni miqësor Celular
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve

  Lojërat e Lejuara

  Joker Pro NetEnt
  Cashable
  €500 Bonus Depozitave i Tretë at BetPlay Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: €500 deri në 50% BetPlay Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Jo Limite në Tërheqje
  • Para të Gatshme në 5 Minuta
  • Gati për Celular
  Cashable
  $450 Bonus Depozitave i Tretë at Spin Palace Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: $450 deri në 50% Spin Palace Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $20 Depozita Minimale
  50xb Bast
  Kahnawake Kahnawake Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • 24/7 Live Cat
  • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
  Cashable
  $250 Bonus Depozitave i Tretë at Win A Day Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: $250 deri në 25% Win A Day Casino
  Rishikim
  $25 Depozita Minimale
  10xb Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
  Cashable
  €250 Bonus Depozitave i Tretë at KingsWin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: €250 deri në 25% KingsWin Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  40xb Bast
  EE License EE License Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Pagim i Shpejtë
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Mbështetje Njohurish
  • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
  Cashable
  £400 Bonus Depozitave i Tretë at The Grand Ivy Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: £400 deri në 50% The Grand Ivy Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £10 Depozita Minimale
  35x(d+b) Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • The Grand Ivy Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Cashable
  €400 Bonus Depozitave i Tretë at BetVoyager Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: €400 deri në 50% BetVoyager Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €25 Depozita Minimale
  35x(d+b) Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Lojrat Kazino më të mira
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
  Cashable
  400% Bonus Depozitave i Tretë at Casino Castle
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: 400% deri në 400% Casino Castle
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $25 Depozita Minimale
  30x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Cashable
  325% Bonus Depozitave i Tretë at Casino Max
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus Depozitave i Tretë: 325% deri në $3,250 Casino Max
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $10 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  You Might Also Like

  No Deposit

  Bonus

  Jo Depozit Bonus
  Go to page

  Welcome

  Bonus

  Bonus i Mireseardhjes
  Go to page

  Second Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave i Dytë
  Go to page

  Cashback

  Bonus

  Bonus i Kthimit të Parave
  Go to page

  Other

  Bonus

  Bonuset tjera
  Go to page

  Match Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave të Lojës
  Go to page

  Free Spins

  Bonus

  Rrotullime Falas
  Go to page

  Reload

  Bonus

  Bonusi Ringarkohet
  Go to page

  High Roller

  Bonus

  Bonus i Rulotës së Lartë
  Go to page

  Free Play

  Bonus

  Luaj Falas
  Go to page

  Bingo Tickets

  Bonus

  Bileta Bingo
  Go to page

  Free Bet

  Bonus

  Free Bet
  Go to page

  Sign Up

  Bonus

  Sign Up Bonus
  Go to page

  Registration

  Bonus

  Bonus Regjistrimi
  Go to page

  For Existing Players

  Bonus

  Për lojtarët ekzistues
  Go to page

  For New Players

  Bonus

  Për lojtarët e rinj
  Go to page

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.