sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
 • 100% i Sigurtë dhe i Besueshëm
 • Kthimet e shpejta
 • I verifikuar

Bonus Depozitave i Tretë

Klasifikimi Best Bonus Depozitave i Tretë
 • Best Bonus Depozitave i Tretë
 • New Bonus Depozitave i Tretë
 • Bonuse me Baste të Vogla
Filtër
 • Hot Bonuses
 • I verifikuar
 • New bonuses
 • User Choice
Vlerësimi i përdoruesit

Filtrat:

Filtrat ende nuk janë zgjedhur
  Filtri sipas:
  Monedhat
  • BINGO TICKETS
  • BTC
  • BTH
  • CZK
  • DKK
  • GBP
  • mBTC
  • MYR
  • NOK
  • RUB
  • SEK
  • THB
  • TRL
  • USD
  • YEN
  • ZAR
  • EUR
  • PERCENT
  • FS
  • MXN
  • CHF
  • BRL
  • TFS Token
  • WEFT Tokens
  • KRW
  Vlera e bonusit
  Shqipëri
  1xslots Casino
  32K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: 25% deri në EUR 400 + 40 Free Spins on The Dog House
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 15
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
  Shqipëri
  Zodiac Bet Casino
  5K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në € 400 + 25 Free Spins on Gemini Joker
  Depozita Minimale: € 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Bonus pa Pagesë
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Në dispozicion në Celular
  Shqipëri
  OhMyZino Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 1000
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 45x

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Lojra Live të Ofruara
  • Platforma është shumë e thjeshtë në përdorim
  • Temë e ndritshme dhe unike në faqe
  • Easy navigation
  Shqipëri
  Jet Casino
  248K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: 75% deri në EUR 300
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
  • Një gamë e gjerë e seleksionimit të lojërave
  • Metoda të sigurta pagese
  • Ekip ndihmues i mbështetjes ndaj klientit
  • Përvojë argëtuese, me temë
  Shqipëri
  Bitcoincasino.io
  239K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në EUR 4000
  Depozita Minimale: EUR 15
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 15
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Website optimizuar për Celular
  • Shumë mënyra pagese të disponueshme
  • Amazing welcome bonus
  Shqipëri
  Lincoln Casino
  275K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonus Depozitave i Tretë: $1000 deri në 100%
  Depozita Minimale: $20
  Bast: 20x(d+b)
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: $20
  Bast: 20x(d+b)

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  Shqipëri
  Spin Casino
  1.9M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus Depozitave i Tretë: 100% deri në €300
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 70x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 70x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Shqipëri
  JoyCasino
  327K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: EUR 400 deri në 50%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 20x(d+b)
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 20x(d+b)

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Lundrim i thjeshtë në faqe
  • Ka Live Lojëra Kazino
  Shqipëri
  777 Casino
  1.4M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Bonus Depozitave i Tretë: 350 % deri në 350 USD
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
  Depozita Minimale: 20 USD
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: 20 USD
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • Program i fortë besnikërie
  • Seleksionim fantastik i videove elektronike
  • Bonus bujar i depozitës së parë
  • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë
  • Modern website
  Shqipëri
  Casino X
  166K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: EUR 400 deri në 50%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 20x(d+b)
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 20x(d+b)

  Karakteristika

  • Një Casino e re në 2024
  • Funksion Live Chat
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
  • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
  Shqipëri
  Casino Intense
  64K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: 100% deri në EUR 200
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast: 60x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast: 60x

  Karakteristika

  • Dizajn i thjesht dhe i pastër dhe i lehtë për të gjetur probabilitetet
  • Transaksione të sigurta
  • Bonuse Masive
  • Oferta të Mira për Lojtarët Ekzistues
  • Opsione fleksibël pagese
  Shqipëri
  Stay Casino
  21K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: 75% deri në EUR 500 + 50 Free Spins
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Adresë e sigurt dhe e besuar
  • Opsione të mira pagese
  • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
  • E thjeshtë në kontakt
  Shqipëri
  Nine Casino
  70K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: 100% deri në €150
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Shqipëri
  Wild Casino
  305K lojtarë

  Liçensë:
  Panama Panama
  Bonus Depozitave i Tretë: 100% deri në $ 1000
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
  Depozita Minimale: $ 20
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Panama Panama
  Depozita Minimale: $ 20
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  Red Stag Casino
  216K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: 100 % deri në EUR 200 + 50 Free Spins on Funky Chicken
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 30x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • Lojëra Me Xhekpote progresive
  • Emër i madh, i besueshëm i shtëpisë
  • Opsion i shkëlqyer i lojërave të njohura elektronike
  • Beautiful design

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Joo Casino
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: 50 %
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bast:

  Karakteristika

  • Adresë miqësore në SHBA
  • Çmime të përballueshme
  • Friendly customer service

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  1xBet Casino
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: 25% deri në €400
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
  Depozita Minimale: €15
  Bast: х35
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €15
  Bast: х35

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Optimizuar për Celular
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  Shqipëri
  King Billy Casino
  209K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: 25% deri në USD 1000
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • promocione fantastike
  • Different payment method
  • Easy withdrawal methods
  • Fantastic user experience
  • Kazino Live
  Shqipëri
  Royal Vegas Casino
  144K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus Depozitave i Tretë: €300 deri në EUR 300
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast: 70xb
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast: 70xb

  Karakteristika

  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Kazino e krijuar
  • RNG Certifikuar
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • Sistemi Besnik & Shpërblime
  Shqipëri
  bCasino
  67K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus Depozitave i Tretë: 125% deri në €500
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 30x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • Metoda të shumta Depozitave
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Shqipëri
  Jackpot City Casino
  855K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus Depozitave i Tretë: 100% deri në USD 400
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 70x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 70x

  Karakteristika

  • Ne dispozicion pa instalim
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • Kazino Celulare më të mira
  Shqipëri
  Spin Palace Casino
  203K lojtarë

  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake
  Bonus Depozitave i Tretë: 100 % deri në 300 CAD/USD/EUR
  Depozita Minimale: Not stated
  Bast: 70x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake
  Depozita Minimale: Not stated
  Bast: 70x

  Karakteristika

  • Adresë miqësore në SHBA
  • Amazing welcome bonus
  • Bank transfers available
  • Good reputation
  Shqipëri
  N1 Casino
  538K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus Depozitave i Tretë: 100 % deri në 1000 EUR
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: 50x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: 50x

  Karakteristika

  • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
  • Lojëra elektronike dhe tryeze
  • Extensive FAQ
  • Good value odds
  Shqipëri
  Sol Casino
  119K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: 75% deri në EUR 300
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Kazino Fantastike Live
  • Faqe miqësore për mobile
  • Ka oferta promocionale ditore
  • Easy navigation
  • Multiple currencies available
  Shqipëri
  Betway Casino
  392K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në EUR 500
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 50x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 50x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Nomini Casino
  99K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në €250
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Shqipëri
  Captain Cooks Casino
  377K lojtarë

  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake
  Bonus Depozitave i Tretë: $150 deri në USD 150
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 60xb
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 60xb

  Karakteristika

  • Opt-në e nevojshme.
  • Lojrat Xhekpot
  • Kazino e re 2024
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • Kazno Celular të mëdha
  Shqipëri
  BetVoyager Casino
  1K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: €400 deri në 50%
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
  Depozita Minimale: €25
  Bast: 35x(d+b)
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €25
  Bast: 35x(d+b)

  Karakteristika

  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Lojrat Kazino më të mira
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
  Shqipëri
  GDay Casino
  21K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Bonus Depozitave i Tretë: $500 deri në 50%
  Depozita Minimale: $20
  Bast: 35x(d+b)
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: $20
  Bast: 35x(d+b)

  Karakteristika

  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Kazno Celular të mëdha
  • Jo Limite në Tërheqje
  • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
  Shqipëri
  Diamond Reels Casino
  54K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: 300% deri në $ 500
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
  Depozita Minimale: $ 10
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $ 10
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • Ne dispozicion pa instalim

  Finding the best results for you

  Komentet më të fundit të përdoruesve për bonuset

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

  Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

  Hyni në llogarinë tuaj

  Please enter your name
  Please enter correct email
  30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

  Vlerëso këtë bonus:

  10 /10
  Please enter your rating

  Your comment was sent successfully!