sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
 • 100% Secure & Trusted
 • Fast Withdrawals
 • Verified

Për lojtarët ekzistues

Bonuset e Kazinove Më të Mira të Rekomanduara nga Ne

10 FS Rrotullime Falas at Greenspin Casino

Offer of the

Day
Shqipëri
Exclusive for CBF users Cashable
Greenspin Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Rrotullime Falas: 10 FS
Depozita Minimale:
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit
200% Match bonus at Mad Money Casino

Offer of the

Week
Shqipëri
Exclusive for CBF users Cashable
Mad Money Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Match bonus: 200% deri në EUR 250 + 50 Free Spins on Gates of Olympus
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit
60 FS Rrotullime Falas at Europa Casino

Offer of the

Month
Shqipëri
Cashable
Europa Casino
Editors' rating: 6.94/10
User reviews
Rrotullime Falas: 60 FS
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Finding the best results for you

Filter by:
Currency
 • BINGO TICKETS
 • BTC
 • BTH
 • CZK
 • DKK
 • GBP
 • mBTC
 • MYR
 • NOK
 • PLN
 • RUB
 • SEK
 • THB
 • TRL
 • USD
 • YEN
 • ZAR
 • EUR
 • PERCENT
 • FS
 • MXN
 • TFS Token
Bonus Value
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Për lojtarët ekzistues
  • Best Për lojtarët ekzistues
  • New Për lojtarët ekzistues
  Klasifikimi
  Shqipëri
  Cashable
  Drake Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  178K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 185 FS
  Depozita Minimale: $ 75
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • E thjeshtë në përdorim
  • Kufi i lartë i tërheqjes së parave
  • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
  • Pranon PayPal

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Red Dog Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  369K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 120 FS deri në $ 300
  Depozita Minimale: $ 10
  Bast: 20x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Live Chat në dispozicion
  • Metoda të sigurta pagese
  • Shumë elektronike
  • Licencuar dhe rregulluar
  Shqipëri
  Cashable
  Free Spin Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  54K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Depozita Minimale: USD 25
  Bast: 20x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • Faqe interneti e këndshme
  • Kazino për lojë të menjëhershme
  • Seleksionim fantastik lojërash
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  King Billy Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  209K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 20x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
  • Ofron një bonus mirëseardhjeje
  • Faqe interneti mobile e shkëlqyer
  • Adresë e sigurt dhe e besuar
  • Skuadër e mbështetjes ndaj klientit reaguese

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Jet Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  248K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Depozita Minimale: EUR 40
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumë mënyra për të kontaktuar
  • Optimizuar për Lojën Mobile
  • Mbështetje ndaj klientit fantastike
  • Oferta të Mira për Lojtarët Ekzistues
  • Good casino games

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Casino X
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  166K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 20 FS
  Depozita Minimale: EUR 5
  Bast: 20x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
  • Chat-i live është i dispinueshëm
  • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
  • Siguri fantastike
  • Opsione fleksibël pagese
  Shqipëri
  Cashable
  Casino Rocket
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  50K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 250 FS
  The offer will expire in:
  00
  D
  :
  02
  H
  :
  01
  M
  :
  17
  S
  Depozita Minimale: EUR 100
  Bast: 45x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Gamë e gjerë lojërash dhe bastesh
  • Promocione Ditore
  • Promo mirëseardhjeje e gjithanshme
  • Një gamë e mirë teknikash pagese
  • Great website design

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Ricky Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  20K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 200 FS deri në EUR 40
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ofron shumë promocione
  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • Seleksionim fantastik i lojërave Bingo dhe lojërave elektronike
  • Friendly customer service
  • Simple and friendly design

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Casino Token
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  10K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 150 FS
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumë oferta promocionale
  • Shumë loëra elektronike të disponueshme
  • Seleksionim fantastik i videove elektronike
  • Opsione fleksibël pagese
  • E disponueshme në ueb dhe mobile
  Shqipëri
  Cashable
  Cobra Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  57K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  • Live LojëratKazino
  • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
  • Few payment options
  Shqipëri
  Cashable
  Wild Fortune Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  27K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Depozita Minimale: € 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Ne dispozicion pa instalim

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  BAO Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  23K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS deri në EUR 75
  Depozita Minimale: EUR 15
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbështetje ndaj klientit telefonike e disponueshme
  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • Lojë kazino me ndarës letrash live
  • Fantastic user experience
  • Great bonuses and promotions
  Shqipëri
  Cashable
  BitDice Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  3K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: 100 FS
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus i Madh Mirëseardhje
  • Kazino Online më të mira
  • Tërheqjet e Castit
  • Vlera të Larta Promovimet
  Shqipëri
  Cashable
  FoggyStar Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  • Faqe e optimizuar për mobile
  • Opsione të mira pagese
  • Përvojë argëtuese, me temë
  • E thjeshtë për të marrë ndihmë
  Shqipëri
  Cashable
  Beem Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  16K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 80 FS
  Depozita Minimale: EUR 80
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
  • Bonus mirëseardhjeje bujar
  • Shumë elektronike
  • Bonuse të pabesueshme
  • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Casitsu Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 50 FS deri në EUR 50
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Seleksionim i gjerë lojërash
  • Suporton shumë mënyra pagese
  • Bonuse Masive
  • Opsione të Shkëlqyera të Mbështetjes ndaj Klientit
  • User-friendly interface
  Shqipëri
  Cashable
  BlueLeo Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  4K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 33 FS
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
  • Easy withdrawal methods
  • Lots of bonuses and promotions
  • User-friendly website
  • Few payment options

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  PlaYouWin Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  3K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 150 FS
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 0x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
  • Faqe interneti e këndshme
  • Kazino live e hapur
  • ambient miqësor dhe argëtues
  • Easy navigation
  Shqipëri
  Cashable
  BetSofa Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  3K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 120 FS
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast:
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave
  • E thjeshtë në përdorim
  • Dizajn i thjesht dhe i pastër dhe i lehtë për të gjetur probabilitetet
  • Ofertë bujare e bonusit të mirëseardhjes
  • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Candy Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  2K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 110FS
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 25x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Kjo faqe ka një aplikacion mobile
  • Shumë mënyra për të kontaktuar
  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • Promo mirëseardhjeje e gjithanshme
  Shqipëri
  Cashable
  Pelican Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  62K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 110 FS
  Depozita Minimale: EUR 100
  Bast: 20x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojëra të përshtatshme për mobile
  • Skuadër e mbështetjes ndaj klientit reaguese
  • Seleksionim fantastik i videove elektronike
  • Gamë Fantastike Promocionesh
  • Dizajn i faqes së internetit festiv dhe argëtues

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Fresh Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  116K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Depozita Minimale: EUR 40
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
  • Përvojë mobile relativisht e mirë
  • Seleksionim i madh i lojërave elektronike dhe kazinove
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  • Great bonuses and promotions

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  BetAmo Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  80K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Depozita Minimale: € 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  Shqipëri
  Cashable
  Kosmonaut Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 0x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Fantastike Live
  • Bonus mirëseardhjeje bujar
  • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit
  • E thjeshtë në kontakt
  • Proces i thjeshtë kërkesash
  Shqipëri
  Cashable
  El Royale Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  159K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Depozita Minimale: USD 35
  Bast: 20x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Tërheqjet e Castit
  • Pagesat e shpejta
  • E përshtatshme për mobile
  • Shumë lojëra kazino dhe elektronike online
  • Promocione bujare

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  888 Tiger Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  10K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Rrotullime Falas: 88 FS
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Siguruar me SSL kod
  • Shumë Promovime
  • 888 Tiger Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  BB Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 75 FS
  Depozita Minimale: GBP 50
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
  • Kërkesa e ulët e basteve
  • Paketa bujare të mirëseardhjes

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Las Atlantis Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  150K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 75 FS
  Depozita Minimale: $ 10
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Kërkesat e ulëta për baste
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Bonus i mirë mirëseardhje
  • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  BritainBet Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 75 FS
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus i mirë mirëseardhje
  • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
  • Chat live
  • Ka oferta promocionale ditore
  • Easy withdrawal methods
  Shqipëri
  Cashable
  24k Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  8K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 50 FS
  The offer will expire in:
  28
  D
  :
  02
  H
  :
  01
  M
  :
  17
  S
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 25xB
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • Good navigability
  • Many game options are available
  • Wide variety of bonuses

  Lojërat e Lejuara

  Finding the best results for you

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  You Might Also Like

  No Deposit

  Bonus

  Jo Depozit Bonus
  Go to page

  Welcome

  Bonus

  Bonus i Mireseardhjes
  Go to page

  Second Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave i Dytë
  Go to page

  Third Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave i Tretë
  Go to page

  Cashback

  Bonus

  Bonus i Kthimit të Parave
  Go to page

  Other

  Bonus

  Bonuset tjera
  Go to page

  Match Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave të Lojës
  Go to page

  Free Spins

  Bonus

  Rrotullime Falas
  Go to page

  Reload

  Bonus

  Bonusi Ringarkohet
  Go to page

  High Roller

  Bonus

  Bonus i Rulotës së Lartë
  Go to page

  Free Play

  Bonus

  Luaj Falas
  Go to page

  Bingo Tickets

  Bonus

  Bileta Bingo
  Go to page

  Free Bet

  Bonus

  Free Bet
  Go to page

  Sign Up

  Bonus

  Sign Up Bonus
  Go to page

  Registration

  Bonus

  Bonus Regjistrimi
  Go to page

  For New Players

  Bonus

  Për lojtarët e rinj
  Go to page

  Refer a Friend

  Bonus

  Refer a Friend Bonus
  Go to page

  Halloween Casino

  Bonus

  Halloween Casino Bonus
  Go to page

  Christmas Casino

  Bonus

  Christmas Casino Bonus
  Go to page

  New Year Casino

  Bonus

  New Year Casino Bonus
  Go to page

  Thanksgiving Casino

  Bonus

  Thanksgiving Casino Bonus
  Go to page

  Black Friday Casino

  Bonus

  Black Friday Casino Bonus
  Go to page

  Easter Casino

  Bonus

  Easter Casino Bonus
  Go to page

  Independence Casino

  Bonus

  Independence Casino Bonus
  Go to page

  Valentine's Day Casino

  Bonus

  Valentine's Day Casino Bonus
  Go to page

  Cyber Monday Casino

  Bonus

  Cyber Monday Casino Bonus
  Go to page

  Happy Birthday Casino

  Bonus

  Happy Birthday Casino Bonus
  Go to page

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.