sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
 • 100% Secure & Trusted
 • Fast Withdrawals
 • Verified

Për lojtarët e rinj

Bonuset e Kazinove Më të Mira të Rekomanduara nga Ne

100 FS Rrotullime Falas at Richprize Casino

Offer of the

Day
Shqipëri
Cashable
Richprize Casino
Editors' rating: 8.37/10
User reviews
Rrotullime Falas: 100 FS deri në EUR 500
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit
20 FS Rrotullime Falas at Casino Intense

Offer of the

Week
Shqipëri
Exclusive for CBF users Cashable
Casino Intense
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
Rrotullime Falas: 20 FS
Depozita Minimale:
Bast: 150x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account
15 FS Rrotullime Falas at National Casino

Offer of the

Month
Shqipëri
Exclusive for CBF users Cashable
National Casino
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
Rrotullime Falas: 15 FS deri në EUR 50
Depozita Minimale:
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Finding the best results for you

Filter by:
Currency
 • BINGO TICKETS
 • BTC
 • BTH
 • CZK
 • DKK
 • GBP
 • mBTC
 • MYR
 • NOK
 • PLN
 • RUB
 • SEK
 • THB
 • TRL
 • USD
 • YEN
 • ZAR
 • EUR
 • PERCENT
 • FS
 • MXN
 • TFS Token
Bonus Value
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Për lojtarët e rinj
  • Best Për lojtarët e rinj
  • New Për lojtarët e rinj
  Klasifikimi
  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  Greenspin Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  10K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 10 FS
  Depozita Minimale:
  Bast: 10x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ofron një bonus mirëseardhjeje
  • Skuadër e mbështetjes ndaj klientit reaguese
  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • Kazino live e hapur
  • Ka një kod promocional

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  National Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  419K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në EUR 200 + 50 Free Spins on Mechanical Clover
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Oferta të shkëlqyera mirëseardhjeje
  • Gamë e Gjerë Opsionesh për Mbështetjen ndaj Klientit
  • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
  • Platforma është shumë e thjeshtë në përdorim
  • Ofron shumë mënyra për të paguar

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  Sol Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  119K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 50 FS
  Depozita Minimale:
  Bast: 45x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • Emër i madh, i besueshëm i shtëpisë
  • Opsion fantastik për fillestarët
  • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
  • E disponueshme në ueb dhe mobile

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  Cookie Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  28K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rrotullime Falas: 20FS deri në EUR 50
  Depozita Minimale:
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrotullime ekstra falas
  • Gamë e gjerë ofruesish softuerësh të shkëlqyer
  • Shumë mënyra pagese të disponueshme
  • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
  • Mbështetje e shpejtë dhe profesionale ndaj klientit
  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  CosmicSlot Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: 20 FS deri në EUR 50
  Depozita Minimale:
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumë loëra elektronike të disponueshme
  • Ofron shumë promocione
  • Faqe interneti e këndshme
  • Licencuar dhe rregulluar
  • Siguri fantastike

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  20 Bet Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  39K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 15FS deri në EUR 50
  Depozita Minimale:
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus mirëseardhjeje me kërkesa të mira basti
  • Adresë e sigurt dhe e besuar
  • Ofron shumë promocione
  • Oferta të Mira për Lojtarët Ekzistues
  • Ofron shumë mënyra për të paguar

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  Cashalot Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: 5 EUR deri në EUR 5
  Depozita Minimale:
  Bast: 45x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
  • Adresa është e përshtatshme për mobile
  • Licencuar dhe rregulluar
  • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
  • Proces i thjeshtë kërkesash
  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  Candy Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  2K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në EUR 200
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast: 45x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Online më të mira
  • Para të Gatshme në 5 Minuta
  • Bonuset e mira
  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • Kërkesa për Baste e 45x Shumës së Bonusit.
  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  Cookie Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  28K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në EUR 200
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbështetja në chat live është e disponueshme 24/7
  • Shërbim klienti i besuar
  • Gamë Fantastike Promocionesh
  • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  20 Bet Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  39K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në EUR 200
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
  • Ofertë mirëseardhjeje
  • Luaj në desktop dhe mobile
  • Seleksionim i madh i mënyrave të pagesës
  • E thjeshtë për ta kontaktuar

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  Avalon78 Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  17K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në EUR 200
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Oferta të shkëlqyera mirëseardhjeje
  • Program i fortë besnikërie
  • Kazino për lojë të menjëhershme
  • Bonuse të pabesueshme
  • Ekip ndihmues i mbështetjes ndaj klientit

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  Kosmonaut Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 125% deri në EUR 500 + 50 Free Spins on Gates of Olympus
  The offer will expire in:
  29
  D
  :
  12
  H
  :
  04
  M
  :
  41
  S
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojra Live të Ofruara
  • Seleksionim fantastik lojërash
  • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
  • Aplikacion i këndshëm mobile
  • Favorable payouts
  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  Amber Spins Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  2K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në GBP 100 + 50 Free Spins on Starburst
  The offer will expire in:
  29
  D
  :
  12
  H
  :
  04
  M
  :
  41
  S
  Depozita Minimale: GBP 10
  Bast: 60x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojëra të përshtatshme për mobile
  • Shumë opsione pagese për të zgjedhur
  • E thjeshtë për ta kontaktuar
  • E thjeshtë në kontakt
  • Promo mirëseardhjeje e gjithanshme
  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  Bonnie Bingo Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në GBP 10 + 50 Free Spins on Starburst
  The offer will expire in:
  29
  D
  :
  12
  H
  :
  04
  M
  :
  41
  S
  Depozita Minimale: GBP 10
  Bast: 4x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumëllojshmëri e madhe promocionesh dhe bonusesh në ofertë
  • Opsion fantastik për fillestarët
  • Opsione të Shkëlqyera të Mbështetjes ndaj Klientit
  • Lojëra Live
  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  Pizazz Bingo Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  24K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në GBP 10 + 50 Free Spins on Starburst
  Depozita Minimale: GBP 10
  Bast: 4x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus i Madh Mirëseardhje
  • Kërkesa e ulët e basteve
  • E përshtatshme për mobile
  • Adresë e sigurt dhe e siguruar
  • Good navigability
  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  Quality Bingo Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Bonus i Mireseardhjes: 25 FS + 2500 Bingo Tickets
  The offer will expire in:
  29
  D
  :
  12
  H
  :
  04
  M
  :
  41
  S
  Depozita Minimale: GBP 10
  Bast:
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • E përshtatshme për mobile
  • Ofron bingo falas
  • Chat-i live është i dispinueshëm
  • Promocione bujare
  • Lojëra Live
  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  Tickety Bingo Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  38K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Bonus i Mireseardhjes: GBP 10 + 50 Free Spins on Starburst
  The offer will expire in:
  29
  D
  :
  12
  H
  :
  04
  M
  :
  41
  S
  Depozita Minimale: GBP 10
  Bast: 4x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumë Promocione
  • Fakte Interesante
  • Ka një ofertë bujare mirëseardhjeje
  • E thjeshtë për ta kontaktuar
  • Aplikacion i këndshëm mobile
  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  Mad Money Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  14K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Match bonus: 200% deri në EUR 250 + 50 Free Spins on Gates of Olympus
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
  • Përvojë mobile relativisht e mirë
  • Chat-i live është i dispinueshëm
  • Opsione të mira pagese
  • Good casino games
  Shqipëri
  Cashable
  Red Dog Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  369K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: EUR 45 deri në EUR 135
  Depozita Minimale:
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • Dizajn i faqes së internetit festiv dhe argëtues
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  • Good navigability
  Shqipëri
  Cashable
  Kajot Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  112K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rrotullime Falas: 50 FS
  Depozita Minimale: No
  Bast: 20x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Cashable
  WinsPark Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  32K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: $5 deri në $5
  Depozita Minimale: 0
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Kazino Celular
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Jo Regjistrim i Nevojshëm
  Shqipëri
  Cashable
  Highway Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  154K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 350 FS
  Depozita Minimale: USD 30
  Bast: 33x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Adresë e sigurt dhe e siguruar
  • Përvojë mobile relativisht e mirë
  • promocione fantastike
  • Ofron shumë mënyra për të paguar
  • Lojëra Live

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  GetSlots Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 250FS
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Online më të mira
  • Bonus i mirë mirëseardhje
  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • Para të Gatshme në 5 Minuta
  • Bibliotekë e madhe e lojrave

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Fairspin Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  9K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: TFS Token 200 deri në TFS Token 200
  Depozita Minimale:
  Bast: 0x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
  • Dizajn i thjeshtë dhe i pastër i faqes së internetit
  • Shërbim ndaj klientit 24 orë
  • Promocione fantastike për lojtarët e rinj
  • Kazino Live
  Shqipëri
  Cashable
  ComicPlay Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  2K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 300 FS
  Depozita Minimale: USD 50
  Bast:
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus i Madh Mirëseardhje
  • E thjeshtë në përdorim
  • Siguri fantastike
  • Seleksionim fantastik lojërash
  • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Ignition Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  1.4M lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në $ 1500
  Depozita Minimale: $ 20
  Bast: 25x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Kazino Celular
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Përkrahje për Live Cat
  Shqipëri
  Cashable
  1xslots Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  32K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Depozita Minimale:
  Bast: 20x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
  • Shumë oferta promocionale
  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • Seleksionim fantastik lojërash

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  BitDice Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  3K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: 100 FS
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus i Madh Mirëseardhje
  • Kazino Online më të mira
  • Tërheqjet e Castit
  • Vlera të Larta Promovimet
  Shqipëri
  Cashable
  Octo Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  20K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rrotullime Falas: 250 FS
  Depozita Minimale: EUR 30
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Gamë e gjerë lojërash dhe bastesh
  • Promocione fantastike për lojtarët e rinj
  • Many payment methods
  • Quality customer support

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  King Billy Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  209K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 1 BTC + 250 Free Spins on Aloha King Elvis
  Depozita Minimale: 0,0005 BTC
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • ambient miqësor dhe argëtues
  • Promocione Ditore
  • Good navigability
  • Lojëra Live
  • Few payment options

  Finding the best results for you

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  You Might Also Like

  No Deposit

  Bonus

  Jo Depozit Bonus
  Go to page

  Welcome

  Bonus

  Bonus i Mireseardhjes
  Go to page

  Second Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave i Dytë
  Go to page

  Third Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave i Tretë
  Go to page

  Cashback

  Bonus

  Bonus i Kthimit të Parave
  Go to page

  Other

  Bonus

  Bonuset tjera
  Go to page

  Match Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave të Lojës
  Go to page

  Free Spins

  Bonus

  Rrotullime Falas
  Go to page

  Reload

  Bonus

  Bonusi Ringarkohet
  Go to page

  High Roller

  Bonus

  Bonus i Rulotës së Lartë
  Go to page

  Free Play

  Bonus

  Luaj Falas
  Go to page

  Bingo Tickets

  Bonus

  Bileta Bingo
  Go to page

  Free Bet

  Bonus

  Free Bet
  Go to page

  Sign Up

  Bonus

  Sign Up Bonus
  Go to page

  Registration

  Bonus

  Bonus Regjistrimi
  Go to page

  For Existing Players

  Bonus

  Për lojtarët ekzistues
  Go to page

  Refer a Friend

  Bonus

  Refer a Friend Bonus
  Go to page

  Halloween Casino

  Bonus

  Halloween Casino Bonus
  Go to page

  Christmas Casino

  Bonus

  Christmas Casino Bonus
  Go to page

  New Year Casino

  Bonus

  New Year Casino Bonus
  Go to page

  Thanksgiving Casino

  Bonus

  Thanksgiving Casino Bonus
  Go to page

  Black Friday Casino

  Bonus

  Black Friday Casino Bonus
  Go to page

  Easter Casino

  Bonus

  Easter Casino Bonus
  Go to page

  Independence Casino

  Bonus

  Independence Casino Bonus
  Go to page

  Valentine's Day Casino

  Bonus

  Valentine's Day Casino Bonus
  Go to page

  Cyber Monday Casino

  Bonus

  Cyber Monday Casino Bonus
  Go to page

  Happy Birthday Casino

  Bonus

  Happy Birthday Casino Bonus
  Go to page

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.