sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

$1500 Bonus i Mireseardhjes - Sloto' Cash Casino

$1500 Bonus i Mireseardhjes at Sloto' Cash Casino
Sloto' Cash Casino
Cashable
Përditësuar më: 04/08/2020 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Llojet bonuseve:

200%

Bonus Maksimal

$25

Depozitë Minimale

30x(d+b)

Bast

SLOTO1MATCH

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Lojrat Scratchcard
 • 24/7 Live Suport
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
527 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në December

30 herë në depozitë + shumën e bonusit

Bast

Si të merrni pjesë
• Kyçuni në Sloto' Cash Casino
• Përdorni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës për të kryer depozitën tuaj të parë ($25 ose më shumë),
• Kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej $1500 deri në 200%.

Kazino Software

Kasinote Online

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Shqipëri
Cashable
Sloto' Cash Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $1500 deri në 200%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $25
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Lojrat Scratchcard
 • 24/7 Live Suport
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Shqipëri
Cashable
Sloto' Cash Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100% deri në $500
Depozita Minimale: $1
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Opsion per Lojrat Online
 • Shumë Promovime
Shqipëri
Cashable
Sloto' Cash Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 50% deri në $500
Depozita Minimale: $1
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Opsion per Lojrat Online
Shqipëri
Cashable
Sloto' Cash Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 400%
Depozita Minimale: $20
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pikat e besnikërisë
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.