sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

This page was updated more than 6 months ago

$1500 Bonus i Mireseardhjes - Sloto' Cash Casino

Përditësuar më: 01/27/2023
Shqipëri
Bast:

30x(d+b)

Depozita Minimale:

$25

Bonus Maksimal:

200%

694 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në September

Merr bonus
Kodi Bonusit

Përmbledhje

Bast

30 herë në depozitë + shumën e bonusit

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Lojrat Scratchcard
 • 24/7 Live Suport
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur

Vlerësimet e Lojtarëve të $1500 Bonus i Mireseardhjes

(0 Vlerësimet)

Lër i pari një vlerësim

Askush nuk e ka vlerësuar ende këtë bonus

Ndaje përvojën tënde në lidhje me këtë ofertë dhe ndihmo përdoruesit e tjerë të bëjnë zgjedhjen e tyre!

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Si të merrni pjesë
• Kyçuni në Sloto' Cash Casino
• Përdorni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës për të kryer depozitën tuaj të parë ($25 ose më shumë),
• Kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej $1500 deri në 200%.

Kazino Software

Sloto' Cash Casino Bonuset

Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $1500 deri në 200%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $25
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Lojrat Scratchcard
 • 24/7 Live Suport
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100% deri në $500
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: $1
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Opsion per Lojrat Online
 • Shumë Promovime
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 50% deri në $500
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: $1
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Opsion per Lojrat Online
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 400%
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: $20
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Pikat e besnikërisë
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: $20
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Optimizuar për Celular
 • Ne dispozicion pa instalim
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 200% + 200 Free Spins on Achilles Deluxe
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
 • Gamë e opsioneve të pagesës
 • E thjeshtë për ta kontaktuar
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 103 FS deri në USD 1500
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 15xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Kasino e madhe
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Shumë mënyra të sigurta pagese
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Match bonus: 200%
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 40x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Adresë e sigurt dhe e siguruar
 • Chat live
 • Kazino Live
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS deri në $500
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Bast: 40xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Kazno Celular të mëdha
 • Metoda të sigurta pagese
 • Shumë lojëra kazino dhe elektronike online
 • Promocione fantastike për lojtarët e rinj
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 77% deri në USD 777 + 77 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Pagim i Shpejtë
 • Lojrat Kazino më të mira
 • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
 • Few payment options
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Match bonus: 300%
Depozita Minimale: USD 100
Bast: 40x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
 • Frequent promotions
 • Many payment methods
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Free Chip Bonus: USD 50
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 60xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Pagim i Shpejtë
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Good casino games
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 20xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Live LojëratKazino
 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Free Chip Bonus: USD 20 deri në USD 500
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 40xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Seleksionim fantastik i lojërave Bingo dhe lojërave elektronike
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
 • Many currencies available
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 177% deri në USD 1770 + 77 Free Spins on Football Frenzy
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Gamë e opsioneve të pagesës
 • Promocione bujare
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Match bonus: 100% deri në USD 1000
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 40x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Lojrat Kazino më të mira
 • Reputacion i fortë online
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Promocione fantastike për lojtarët e rinj

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Match bonus: 400%
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 40x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Provoni lojra falas
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Free Chip Bonus: USD 75
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 40xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Gamë e gjerë valutash
 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Aplikacioni mobile i Disponueshëm
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS deri në USD 500
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Bast: 60xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • E thjeshtë në kontakt
 • Good casino games
 • Good navigability
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 300 FS deri në USD 100
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 27xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Opt-në e nevojshme.
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shumë mënyra për të kontaktuar

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Match bonus: 100% deri në USD 100
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Gamë e gjerë valutash
 • Opsione të mira pagese
 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 125% + 25 Free Spins
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 5xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS deri në USD 200
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Bast: 40xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim
 • ambient miqësor dhe argëtues
 • Great bonuses and promotions
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 50% deri në USD 650 + 25 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 15xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Pikat e besnikërisë
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Kazino live e hapur
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100% + 100 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 27xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Përvojë argëtuese, me temë
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Free Chip Bonus: USD 100
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 40xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Promocione të reja çdo muaj
 • promocione fantastike
 • Good casino games
 • Good navigability
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 75% deri në USD 750 + 25 Free Spins on 5 Wishes
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 25xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Metoda të sigurta pagese
 • Good navigability
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS deri në USD 180
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Bast: 60xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Bonus mirëseardhjeje bujar
 • E thjeshtë për ta kontaktuar
 • Good navigability
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100% + 77 Free Spins on Gem Strike
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 10xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Zgjedhje e mirë bonusesh
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 135% + 35 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Match bonus: 400% deri në USD 1000
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Gamë e opsioneve të pagesës
 • Kufi i lartë i tërheqjes së parave
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 33 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Lojra të mëdha Celular
 • E thjeshtë në kontakt

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 30 FS deri në USD 180
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Bast: 60xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Ka një bonus fantastik mirëseardhjeje
 • Opsion fantastik për fillestarët
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS deri në USD 500
The offer will expire in:
00
D
:
10
H
:
28
M
:
03
S
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Bast: 40xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
The offer will expire in:
00
D
:
10
H
:
28
M
:
03
S
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 20xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 200 FS
The offer will expire in:
00
D
:
10
H
:
28
M
:
03
S
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Jo Depozit Bonus: USD 5 deri në USD 180
The offer will expire in:
00
D
:
10
H
:
28
M
:
03
S
Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
Bast: 60xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
The offer will expire in:
00
D
:
10
H
:
28
M
:
03
S
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Gati për Celular
 • Seleksionim fantastik lojërash
 • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS
The offer will expire in:
00
D
:
10
H
:
28
M
:
03
S
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 50
Bast: 5xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Bonuset e mira
 • Bonus mirëseardhjeje bujar
 • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 33 FS
The offer will expire in:
00
D
:
10
H
:
28
M
:
03
S
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Dizajni miqësor Celular
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Free Chip Bonus: 125 FS
The offer will expire in:
00
D
:
10
H
:
28
M
:
03
S
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 40xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Gamë e gjerë ofruesish softuerësh të shkëlqyer
 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Mbështetje ndaj klientit fantastike
 • Easy withdrawal methods
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 15 FS
The offer will expire in:
00
D
:
10
H
:
28
M
:
03
S
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Lojëra të përshtatshme për mobile
 • Metoda të sigurta pagese
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 77 FS
The offer will expire in:
00
D
:
10
H
:
28
M
:
03
S
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 10xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • E thjeshtë në përdorim
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS
The offer will expire in:
00
D
:
10
H
:
28
M
:
03
S
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazno Celular të mëdha
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 77 FS
The offer will expire in:
00
D
:
10
H
:
28
M
:
03
S
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 5xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Faqe interneti e këndshme
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS deri në USD 200
The offer will expire in:
00
D
:
10
H
:
28
M
:
03
S
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Bast: 40xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 400 FS
The offer will expire in:
00
D
:
10
H
:
28
M
:
03
S
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 50
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Dizajni miqësor Celular

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj