sq Albania

Shteti

AlbaniaAlbania

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

$20 Jo Depozit Bonus - Superior Casino

$20 Jo Depozit Bonus at Superior Casino
Superior Casino
Cashable
Përditësuar më: 08/25/2021 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Bonus Maksimal

£/$/€ 0

Depozitë Minimale

20x

Bast

Nuk kërkohet

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Në dispozicion në Celular
 • Kazino e re 2019
 • Aventurë Kazino me histori interesante
150 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në January

20 herë në shumën e bonusit

Bast

Përfundoni regjistrimin në Superior Casino dhe kërkoni bonusin tuaj pa-depozitë! Provojini lojërat e tyre me para të vërteta, duke mos shpenzuar asgjë.

Kazino Software

Kasinote Online

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Cashable
$500 Bonus Depozitave të Lojës at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: $500 deri në 200% Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
33x(d+b) Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Pagim i Shpejtë
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Superior Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Lojra të Tipit Vegas
Cashable
$50 Bonuset tjera at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: $50 deri në $50 Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
- Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
Cashable
$2000 Bonus Depozitave të Lojës at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: $2000 deri në 500% Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Lojra Live të Ofruara
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Cashable
$1500 Bonusi Ringarkohet at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: $1500 deri në 75% Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
21x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Optimizuar për Celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Lojra Live të Ofruara
Cashable
$1500 Bonusi Ringarkohet at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: $1500 deri në 150% Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Provoni lojra falas
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Përkrahje për Live Cat
Cashable
150% Bonus Depozitave i Dytë at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: 150% deri në 150% Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino Celular përfshira
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
Cashable
200% Bonus i Rulotës së Lartë at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Rulotës së Lartë: 200% deri në 200% Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
Cashable
10 Rrotullime Falas at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£/$/€ 0 Depozita Minimale
45x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Kazino Gati Celular
Cashable
15 Rrotullime Falas at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 15 deri në 15 Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • 24/7 Live Suport
Cashable
200 Rrotullime Falas at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 200 deri në 200 Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$50 Depozita Minimale
45x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Jo Limite në Tërheqje
Cashable
275 Rrotullime Falas at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 275 deri në 275 Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$30 Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Provoni lojra falas
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Kazno Celular të mëdha
 • 24/7 Live Suport
Cashable
300 Rrotullime Falas at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 300 deri në 300 Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Lojrat Xhekpot
444 Rrotullime Falas at Superior Casino
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 444 deri në 444 Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
45x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Live LojëratKazino
Cashable
500 Rrotullime Falas at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 500 deri në 500 Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
15x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Përkrahje për Live Cat
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Cashable
1000 Rrotullime Falas at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 1000 deri në 1000 Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
15x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Lojrat Scratchcard
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Lojra të mëdha Celular
Cashable
$1000 Bonus i Mireseardhjes at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 100% Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
15x(d+b) Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Në dispozicion në Celular
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Cashable
$1000 Bonus i Mireseardhjes at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 200% Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Bastet sportive dhe kazino në një
Cashable
$1,550 Bonus i Mireseardhjes at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $1,550 deri në 155% Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$35 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Superior Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
Cashable
$20 Jo Depozit Bonus at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: $20 Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£/$/€ 0 Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Krenohet A App tunelit
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
Cashable
$20 Jo Depozit Bonus at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: $20 Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£/$/€ 0 Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Në dispozicion në Celular
 • Kazino e re 2022
 • Aventurë Kazino me histori interesante
Cashable
$200 Bonus i Mireseardhjes at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 200% Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
Cashable
$2000 Bonus i Mireseardhjes at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $2000 deri në 400% Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Superior Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Përkrahje për Live Cat
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Cashable
$25 Jo Depozit Bonus at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: $25 Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£/$/€ 0 Depozita Minimale
20xb Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Dizajni miqësor Celular
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
Cashable
180% Bonus i Mireseardhjes at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 180% deri në 180% Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
32x(d+b) Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Kazino Celular përfshira
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Përkrahje për Live Cat
Cashable
200% Bonus i Mireseardhjes at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në 200% Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino Gati Celular
 • Novomatik Lojra Elektronike
Cashable
200% Bonus i Mireseardhjes at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në 200% Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
33x(d+b) Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Në dispozicion në Celular
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Mbështetje Njohurish
Cashable
200% Bonus i Mireseardhjes at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në 200% Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Nuk kërkohet Depozita Minimale
33x(d+b) Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Opt-në e nevojshme.
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
230 Bonus i Mireseardhjes at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 230 deri në 230 Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$30 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Më e madhe Kazino Celular
 • Vendos baste €5 për raund
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Mbështetje Njohurish
Cashable
224 Rrotullime Falas at Superior Casino
Cashable
Vlerësuar: -/5
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 224 deri në 224 Superior Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€25 Depozita Minimale
25x Bast
Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Më e madhe Kazino Celular
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Përkrahje për Live Cat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.