sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

$2500 Bonus i Mireseardhjes - Uptown Aces Casino

$2500 Bonus i Mireseardhjes at Uptown Aces Casino
Uptown Aces Casino
Cashable
Përditësuar më: 04/08/2020 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Llojet bonuseve:

250%

Bonus Maksimal

$20

Depozitë Minimale

30x(d+b)

Bast

UPTOWN1ACES

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino Celular përfshira
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
735 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në December

30 herë në depozitë + shumën e bonusit

Bast

Si të merrni pjesë
• Kyçuni në Uptown Aces Casino
• Përdorni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës për të kryer depozitën tuaj të parë ($20 ose më shumë),
• Kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej $2500 deri në 250%.

Kazino Software

Kasinote Online

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Shqipëri
Cashable
Uptown Aces Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
54K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Dytë: $1500 deri në 150%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: $20
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Nuk kërkohet llogari
Shqipëri
Cashable
Uptown Aces Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
54K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Tretë: $1000 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: $20
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Uptown Aces Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Novomatik Lojra Elektronike
Shqipëri
Cashable
Uptown Aces Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
54K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $25
Bast: 15x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Dizajni miqësor Celular
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Shqipëri
Cashable
Uptown Aces Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
54K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $2500 deri në 250%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $20
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino Celular përfshira
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
Shqipëri
Cashable
Uptown Aces Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
54K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
4th Deposit Bonus: 100% deri në $1000
Depozita Minimale: $20
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Website optimizuar për Celular
Shqipëri
Cashable
Uptown Aces Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
54K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
5th Deposit Bonus: deri në $1000
Depozita Minimale: $20
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
Shqipëri
Cashable
Uptown Aces Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
54K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100% deri në $ 1000 + 100 Free Spins on Ghost Ship
Depozita Minimale: $ 25
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
 • Licencuar dhe rregulluar
 • Bonus i madh mirëseardhjeje dhe bonus pa depozitë
 • Siguri fantastike
 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
Shqipëri
Cashable
Uptown Aces Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
54K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 77 FS deri në $ 500
Depozita Minimale: $ 25
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Përvojë mobile relativisht e mirë
 • Seleksionim fantastik lojërash
 • Zgjedhje e mirë bonusesh
 • Ofron shumë mënyra për të paguar

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Uptown Aces Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
54K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Jo Depozit Bonus: 10 USD deri në 200 USD
Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
Depozita Minimale: No
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Beautiful design
 • Easy withdrawal methods
 • Multiple payment options
 • No deposit bonus

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.