sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

$2550 Bonus i Mireseardhjes - Desertnightscasino

Përditësuar më: 01/31/2024
Shqipëri
Bast:

35x(d+b)

Depozita Minimale:

$25

Bonus Maksimal:

250%

994 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Shkurt

Merr bonus

Përmbledhje

Bast

35 herë në depozitë + shumën e bonusit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Desert Nights Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Ka Novomatiks

Vlerësimet e Lojtarëve të $2550 Bonus i Mireseardhjes

(0 Vlerësimet)

Lër i pari një vlerësim

Askush nuk e ka vlerësuar ende këtë bonus

Ndaje përvojën tënde në lidhje me këtë ofertë dhe ndihmo përdoruesit e tjerë të bëjnë zgjedhjen e tyre!

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Si të merrni pjesë
• Kyçuni në Desertnights
• Përdorni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës për të kryer depozitën tuaj të parë ($25 ose më shumë),
• Kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej $2550 deri në 250%.

Kazino Software

Desert Night Casino Bonuset

Shqipëri
Desert Nights Casino
40K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $2550 deri në 250%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $25
Bast: 35x(d+b)
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: $25
Bast: 35x(d+b)

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Desert Nights Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Ka Novomatiks
Shqipëri
Desert Nights Casino
40K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Jo Depozit Bonus: $50 deri në $50
Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
Depozita Minimale: £/$/€ 0
Bast: 50xb
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: £/$/€ 0
Bast: 50xb

Karakteristika

 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Në dispozicion në Celular
 • 24/7 Live Suport
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
Shqipëri
Desert Nights Casino
40K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 150% deri në EUR 500
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 60x

Karakteristika

 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Shërbim ndaj klientit 24 orë
 • Shumë loëra elektronike të disponueshme
 • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
 • Fakte Interesante
Shqipëri
Desert Nights Casino
40K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Match bonus: 400% deri në USD 4000
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30xB

Karakteristika

 • Vlera të Larta Promovimet
 • Mbështetje ndaj klientit fantastike
 • Opsione fleksibël pagese
 • E disponueshme në ueb dhe mobile
Shqipëri
Desert Nights Casino
40K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Jo Depozit Bonus:
Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
Bast: 60xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Bast: 60xB

Karakteristika

Shqipëri
Desert Nights Casino
40K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Match bonus: 400% deri në USD 4000
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30x(D+B)

Karakteristika

 • Bonuse dhe promocione bujare
 • Opsione fleksibël pagese
 • Live dealer games
 • Several website languages

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!