sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

$3000 Bonus i Mireseardhjes - Exclusive Casino

$3000 Bonus i Mireseardhjes at Exclusive Casino
Exclusive Casino
Cashable
Përditësuar më: 04/08/2020 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Llojet bonuseve:

200%

Bonus Maksimal

Depozitë Minimale

40xb

Bast

Nuk kërkohet

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Kazino Online më të mira
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Ka Novomatiks
245 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në December

40 herë në shumën e bonusit

Bast

Si të merrni pjesë
• Kyçuni në Exclusive Casino
• Përdorni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës për të kryer depozitën tuaj të parë ( ose më shumë),
• Kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej $3000 deri në 200%.

Kazino Software

Kasinote Online

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Shqipëri
Cashable
Exclusive Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
30K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Tretë: $1000 deri në 200%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale:
Bast: 40xb
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kazino e krijuar
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Bastet sportive dhe kazino në një
Shqipëri
Cashable
Exclusive Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
30K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Dytë: $1000 deri në 200%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale:
Bast: 40xb
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Dizajni miqësor Celular
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Themeluar në 2013, Exclusive Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
Shqipëri
Cashable
Exclusive Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
30K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 200%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale:
Bast: 40xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Kazino Online më të mira
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Lehtësisht i Navigueshëm
Shqipëri
Cashable
Exclusive Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
30K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $3000 deri në 200%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale:
Bast: 40xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Kazino Online më të mira
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Ka Novomatiks
Shqipëri
Cashable
Exclusive Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
30K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale:
Bast: 40xb
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino e krijuar
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Vendos baste €5 për raund
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
Shqipëri
Cashable
Exclusive Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
30K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në 200%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $25
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino Celular
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
Shqipëri
Exclusive Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
30K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 110% deri në 110%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $25
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Online Që nga 2013
 • Kazino Celulare më të mira
Shqipëri
Cashable
Exclusive Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
30K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Slots Match: 230% deri në 230%
Depozita Minimale: $25
Bast: x30
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Licenca UK
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
Shqipëri
Cashable
Exclusive Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
30K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Slots Match: 250%
Depozita Minimale: $25
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Ka Live Lojëra Kazino

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.