sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

This page was updated more than 6 months ago

USD 4000 Bonus i Mireseardhjes - Lucky Red Casino

Përditësuar më: 02/01/2023
Shqipëri
Bast:

30x(d+b)

Depozita Minimale:

USD 35

Bonus Maksimal:

USD 4000

942 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në September

Merr bonus
Kodi Bonusit

Kushtet e Bonusit

Coupon: LUCKYRED400

 • Wagering: 50X
 • Max Cashout: No Maximum
 • Games: Slots, Keno and Scratch Cards
 • Redeemable: 1X
 • Maximum total bet: $10

$75 Free Chip Bonus Terms:

 • Wagering: 50X
 • Max Cashout: 10X
 • Games: Slots, Keno & Scratch Cards
 • Redeemable: 1X
 • Maximum total bet: $10
 • Must have deposited using Crypto

Përmbledhje

Bast

30 herë në depozitë + shumën e bonusit

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Aventurë Kazino me histori interesante

Vlerësimet e Lojtarëve të USD 4000 Bonus i Mireseardhjes

(0 Vlerësimet)

Lër i pari një vlerësim

Askush nuk e ka vlerësuar ende këtë bonus

Ndaje përvojën tënde në lidhje me këtë ofertë dhe ndihmo përdoruesit e tjerë të bëjnë zgjedhjen e tyre!

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Si të merrni pjesë
• Kyçuni në Lucky Red Casino
• Përdorni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës për të kryer depozitën tuaj të parë (USD 35 ose më shumë),
• Kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej USD 4000 deri në USD 4000.

Kazino Software

Lucky Red Casino Bonuset

Shqipëri
Lucky Red Casino
66K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: USD 1000 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Lucky Red Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Jo Limite në Tërheqje
Shqipëri
Lucky Red Casino
66K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: USD 4000 deri në USD 4000
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Aventurë Kazino me histori interesante
Shqipëri
Lucky Red Casino
66K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Monday Bonus: 65 % deri në Not stated
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Shumë oferta promocionale
 • Platformë ekskluzive për lojtarët brazilianë
Shqipëri
Lucky Red Casino
66K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 80 % deri në USD 1000 + 70 Free Chip Bonus
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Shumë elektronike
 • Good casino games
 • User-friendly website
Shqipëri
Lucky Red Casino
66K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Sunday Deposit Bonus: 70 % deri në No maximum
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Faqe interneti e zhvilluar posaçërisht për mobile
 • Opsionet e Blackjack dhe video pokerit janë të disponueshme
 • Good value odds
Shqipëri
Lucky Red Casino
66K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Tuesday Bonus: 70 % deri në Not stated
Depozita Minimale: Not stated
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Promocione të vijueshme
 • Promocione fantastike për lojtarët e rinj
 • Bonus bujar i depozitës së parë

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj