sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

$4000 Bonus i Mireseardhjes - Slots Capital Casino

$4000 Bonus i Mireseardhjes at Slots Capital Casino
Slots Capital Casino
Cashable
Përditësuar më: 04/08/2020 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Llojet bonuseve:

400%

Bonus Maksimal

$25

Depozitë Minimale

40x(d+b)

Bast

400CASINO

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Funksion Live Chat
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
453 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në December

40 herë në depozitë + shumën e bonusit

Bast

Si të merrni pjesë
• Kyçuni në Slots Capital Casino
• Përdorni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës për të kryer depozitën tuaj të parë ($25 ose më shumë),
• Kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej $4000 deri në 400%.

Kazino Software

Kasinote Online

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Shqipëri
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Luaj Falas: $10 deri në $10
Llojet bonuseve: Luaj Falas
Depozita Minimale:
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Kazino Celular përfshira
 • Kërkesa e ulët e basteve
Shqipëri
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Jo Depozit Bonus: $7 deri në $7
Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
Depozita Minimale:
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave të Lojës: $1550 deri në 310%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
Depozita Minimale: $40
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Dytë: $1500 deri në 250%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: $35
Bast: 35xb
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave të Lojës: $1500 deri në 300%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
Depozita Minimale: $35
Bast: 40x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Slots Capital Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Dytë: $1250 deri në 250%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: $35
Bast: 35xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Filloni nga 10 €
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Dytë: $1000 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale:
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Slots Capital Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
Shqipëri
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave të Lojës: $1000 deri në 200%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
Depozita Minimale: $35
Bast: 35xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Kazino Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave të Lojës: $1000 deri në 300%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
Depozita Minimale: $30
Bast: 40x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Funksion Live Chat
 • Lehtësisht i Navigueshëm
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave të Lojës: $1000 deri në 333%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
Depozita Minimale: $30
Bast: 45x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Kazino Celular përfshira
 • Filloni nga 10 €
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Dytë: 150% deri në 150%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: $35
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Ekselent për kumar celular
 • 24/7 Live Suport
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Tretë: 250% deri në 250%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: $50
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Slots Capital Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Mbështetje Njohurish
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave të Lojës: 300% deri në 300%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
Depozita Minimale: $30
Bast: 40x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Lojra të drejta i provuar
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave të Lojës: 300% deri në 300%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
Depozita Minimale: $30
Bast: 40x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Turne në Lojra
 • 24/7 Live Suport
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave të Lojës: €1 777 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
Depozita Minimale: €25
Bast: 27x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 250%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $35
Bast: 35xb
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Provoni lojra falas
 • Slots Capital Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Kërkesa e ulët e basteve
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $1375 deri në 275%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $20
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Dizajni miqësor Celular
 • Lojrat Xhekpot
 • Jo Limite në Tërheqje
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $2777 deri në 277%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $20
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Optimizuar për Celular
 • Vendos baste €5 për raund
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $2,777 deri në 277%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $20
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Në dispozicion në Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $4000 deri në 400%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $25
Bast: 40x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Funksion Live Chat
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 150%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $35
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Tërheqja Pa Limit
 • Ekselent për kumar celular
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Shqipëri
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Jo Depozit Bonus: $7
Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
Depozita Minimale: £/$/€ 0
Bast: 40xb
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Kazino Celular
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
Shqipëri
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Jo Depozit Bonus: $7
Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
Depozita Minimale: £/$/€ 0
Bast: 40xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Shqipëri
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 1000 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: 25
Bast: 27x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Slots Capital Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Shqipëri
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: €1 000 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €25
Bast: 27x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Lojrat Scratchcard
 • Ekselent për kumar celular
 • Jo Limite në Tërheqje
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Tuesday Deposit Bonus: 200%
Depozita Minimale: $35
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Shumë e lehtë për të lundruar
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Saturday Deposit Bonus: 250%
Depozita Minimale: $35
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Shumë Promovime
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Monday Deposit Bonus: 300%
Depozita Minimale: $25
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Sunday Deposit Bonus: 100%
Depozita Minimale:
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Wednesday Deposit Bonus: 200% deri në $ 99
Depozita Minimale: $50
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Friday Deposit Bonus: 100%
Depozita Minimale: $40
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 150%
Depozita Minimale:
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.