sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

100 FS Rrotullime Falas - 1x Slots

Përditësuar më: 04/17/2024
Merr bonus
Kodi Bonusit

Përmbledhje

Bast

20 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Shumë oferta promocionale
 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Seleksionim fantastik lojërash

Vlerësimet e Lojtarëve të 100 FS Rrotullime Falas

(2 Vlerësimet)
 • Relevance
 • By date
Brazil Dionata pereira nunes
10 /10
Guest user

Shumë mirë dhe unë rekomandoj ta shkarkoni këtë

Muito bom e recomendo baixar isso

I Vlerësuar: 2023-10-31

Automatically translated with Google Translate in Brazil. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Congo - Brazzaville Manel
10 /10
Guest user

Lojë shumë e mirë kazino në internet

Très bon jeu de casino en ligne

I Vlerësuar: 2024-04-04

Automatically translated with Google Translate in Congo - Brazzaville. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

1xslots Bonuset

Shqipëri
1xslots Casino
32K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 300 + 30 Free Spins on Sweet Bonanza
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Bonuse të Denja Mirëseardhjeje
Shqipëri
1xslots Casino
32K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në EUR 350 + 35 Free Spins on Sweet Bonanza
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: EUR 15
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 15
Bast: 35x

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ne dispozicion pa instalim
Shqipëri
1xslots Casino
32K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Tretë: 25% deri në EUR 400 + 40 Free Spins on The Dog House
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: EUR 15
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 15
Bast: 35x

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
Shqipëri
1xslots Casino
32K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
4th Deposit Bonus: 25% deri në EUR 450 + 45 Free Spins on Wild Bounty
Depozita Minimale: EUR 15
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 15
Bast: 35x

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Dizajn i faqes së internetit festiv dhe argëtues
Shqipëri
1xslots Casino
32K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Monthly Bonus: 50% deri në EUR 300
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x

Karakteristika

 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Instant payment methods
Shqipëri
1xslots Casino
32K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Bast: 20x

Karakteristika

 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Shumë oferta promocionale
 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Seleksionim fantastik lojërash

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
1xslots Casino
32K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100% deri në EUR 100
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 25x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 25x

Karakteristika

 • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit
 • User-friendly website
Shqipëri
1xslots Casino
32K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 25x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 25x

Karakteristika

 • Bonus mirëseardhjeje bujar
 • Easy navigation
 • Great bonuses and promotions
 • Great website design
Shqipëri
1xslots Casino
32K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Weekend Bonus: 300% deri në EUR 150
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 25x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 25x

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • Licencuar dhe rregulluar
 • User-friendly website

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Kemi kopjuar tashmë këtë kod promo në të cilin mbajtësit e informacionit tuaj

Tani mund të shkoni në kazino dhe ta përdorni.
Shijoni!

I afërt