sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

100FS Rrotullime Falas - Bitcoincasino.io

Përditësuar më: 12/07/2023
Shqipëri
Bast:

40x

Depozita Minimale:

€15

931 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në December

Merr bonus

Kushtet e Bonusit

The weekend reload freespins can be received in the amount of 1 (one) pack per day out of 3 (three) options on Friday, Saturday and Sunday, depending on the deposit range:
20 freespins are granted for the minimum deposit of 0.001 BTC/ 0.1 ETH/ 0.06 BCH/ 0.2 LTC/ 6,000 DOGE/ 15 USDT/ 15 EUR/ 15 USD/ 150 NOK/ 20 CAD/ 20 AUD/ 1,000 RUB/ 100 CNY/ 1,800 JPY.
50 freespins are granted for the minimum deposit of 0.0015 BTC/ 0.2 ETH/ 0.12 BCH/ 0.4 LTC/ 12,000 DOGE/ 30 USDT/ 30 EUR/ 30 USD/ 300 NOK/ 40 CAD/ 40 AUD/ 2,000 RUB/ 200 CNY/ 3,600 JPY.
100 freespins are granted for the minimum deposit of min 0.003 BTC/ 0.4 ETH/ 0.25 BCH/ 0.8 LTC/ 24,000 DOGE/ 60 USDT/ 60 EUR/ 60 USD/ 600 NOK/ 80 CAD/ 80 AUD/ 4,000 RUB/ 400 CNY/ 7,200 JPY.

Përmbledhje

Bast

40 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software

Vlerësimet e Lojtarëve të 100FS Rrotullime Falas

(1 Vlerësimet)
 • Relevance
 • By date
Krista Stovall
6 /10
Guest user

Zgjedhje e shkëlqyer e sloteve, shërbim i shkëlqyeshëm, bonus i madh për një depozitë të vogël minimale. Nuk ju pëlqen aventura e tyre tematike dhe avatarët e vegjël. Nëse nuk do të ishin bonuset, do të gjeja një platformë me një atmosferë si të rriturit.

Great Slot Selection, great service, big bonus for a small minimum deposit. Do not like their themed adventure and little avatars. If it weren't for the bonuses I would find a platform with an adult like atmosphere.

I Vlerësuar: 2023-01-16

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Merrni Rrotullime Falas në Bitcoincasino.io dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Bitcoincasino.io Bonuset

Shqipëri
Bitcoincasino.io
239K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €4000
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €15
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: €15
Bast: 40x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Ofruesve të ndryshme Software
Shqipëri
Bitcoincasino.io
239K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në €4000
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: €15
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: €15
Bast: 40x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software
Shqipëri
Bitcoincasino.io
239K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në €4000
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: €15
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: €15
Bast: 40x

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Website optimizuar për Celular
Shqipëri
Bitcoincasino.io
239K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: €15
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: €15
Bast: 40x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!