sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

100 FS Rrotullime Falas - Casino Candy

Përditësuar më: 02/23/2024
Shqipëri
Bast:

20x

735 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Shkurt

Merr bonus

Kushtet e Bonusit

Terms of receipt Verification email and сomplete your profile Free Spins 100 Bonus wager x20 Bet per spin 0.50 EUR Max bet 3 EUR The winnings will be credited to your closed bonus account, which can only be wagered with real money.

Përmbledhje

Bast

20 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Gamë e gjerë ofruesish softuerësh të shkëlqyer
 • Lojë plotësisht në çast
 • Great bonuses and promotions
 • Kazino Live

Vlerësimet e Lojtarëve të 100 FS Rrotullime Falas

(6 Vlerësimet)
 • Relevance
 • By date
Romania Tea
3.1 /10
Guest user

Faqja ofron një bonus prej 100 rrotullimesh, por më pas nuk është e mundur të luash me paratë e fituara nga rrotullimet falas, ato duhet të depozitohen për të zhbllokuar paratë e fituara nga rrotullimet falas. Unë nuk rekomandoj!

Site-ul ofera bonus 100 rotiri, insa ulterior nu se poate juca cu banii castigati din rotirile gratuite, trebuie depus ca sa deblochezi banii castigati din rotirile gratuite. Nu recomand!

I Vlerësuar: 2023-06-05

Automatically translated with Google Translate in Romania. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Romania Moldovan IONEL ALEX
2.3 /10
Guest user

Fatkeqësi dhe nuk funksionon siç duhet

Dezastru si nu merge cum trebuie

I Vlerësuar: 2023-11-27

Automatically translated with Google Translate in Romania. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Poland Karolina
10 /10
Guest user

Bonusi nuk funksionoi, fillimisht nuk munda ta luaja fare lojën dhe pastaj ky bonus :/

Bonus nie zadziałał najpierw wogolw gra mi nie wchodziła a później ten bonus :/

I Vlerësuar: 2023-12-12

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Merrni Rrotullime Falas në Casino Candy dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Casino Candy Bonuset

Shqipëri
Candy Casino
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në EUR 150
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Kërkesa e ulët e basteve
Shqipëri
Candy Casino
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në EUR 200
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: EUR 40
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 40
Bast: 40x

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kazino Celular
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Kërkesa e ulët e basteve
Shqipëri
Candy Casino
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Bast: 20x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Bast: 20x

Karakteristika

 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Gamë e gjerë ofruesish softuerësh të shkëlqyer
 • Lojë plotësisht në çast
 • Great bonuses and promotions
 • Kazino Live
Shqipëri
Candy Casino
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 300
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: EUR 70
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 70
Bast: 35x

Karakteristika

 • Skuadër e mbështetjes ndaj klientit reaguese
 • Ka një ofertë bujare mirëseardhjeje
 • Good navigability
 • Good reputation
 • Instant play
Shqipëri
Candy Casino
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 150 FS
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 25x

Karakteristika

 • Lojëra elektronike dhe me fitime në çast
 • Ka oferta promocionale ditore
 • Mbështetje e shpejtë dhe profesionale ndaj klientit
 • Quick payouts

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Candy Casino
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në EUR 150
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 45x

Karakteristika

 • Adresë miqësore në SHBA
 • Promocione të vijueshme
 • Many payment methods

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!