sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

100 FS Rrotullime Falas - FoggyStar Casino

Përditësuar më: 02/09/2024
Shqipëri
Bast:

35x

Depozita Minimale:

EUR 20

760 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Shkurt

Merr bonus

Kushtet e Bonusit

100 FS on Winds of Wealth

Përmbledhje

Bast

35 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Faqe e optimizuar për mobile
 • Opsione të mira pagese
 • Përvojë argëtuese, me temë
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë

Vlerësimet e Lojtarëve të 100 FS Rrotullime Falas

(0 Vlerësimet)

Lër i pari një vlerësim

Askush nuk e ka vlerësuar ende këtë bonus

Ndaje përvojën tënde në lidhje me këtë ofertë dhe ndihmo përdoruesit e tjerë të bëjnë zgjedhjen e tyre!

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Merrni Rrotullime Falas në Foggy Star Casino dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

FoggyStar Casino Bonuset

Shqipëri
FoggyStar Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 10000 + 50 Free Spins on Book of Wizard
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 25x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 25x

Karakteristika

 • E thjeshtë në përdorim
 • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
 • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
 • Seleksionim fantastik i lojërave Bingo dhe lojërave elektronike
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit
Shqipëri
FoggyStar Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Dytë: 75% deri në EUR 10000
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 25x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 25x

Karakteristika

 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Kazino mobile plotësisht funksionale
 • Seleksionim i madh i mënyrave të pagesës
 • Numër fantastik bonusesh dhe promocionesh
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
Shqipëri
FoggyStar Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Tretë: 50 % deri në EUR 10000
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 25x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 25x

Karakteristika

 • Provoni lojra falas
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
 • Bonuse të Denja Mirëseardhjeje
Shqipëri
FoggyStar Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 35x

Karakteristika

 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Faqe e optimizuar për mobile
 • Opsione të mira pagese
 • Përvojë argëtuese, me temë
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
Shqipëri
FoggyStar Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
4th Deposit Bonus: 150% deri në EUR 10000
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 25x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 25x

Karakteristika

 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Softuer i besuar dhe i sigurt
 • Kazino mobile plotësisht funksionale
 • Shumë Promocione
Shqipëri
FoggyStar Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 25% deri në EUR 10000
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 20x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 20x

Karakteristika

 • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
 • Faqe e optimizuar për mobile
 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Modern website
 • Wide variety of bonuses

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!