sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

100 FS Rrotullime Falas - Fourtunejack

Përditësuar më: 02/22/2024
Shqipëri
Bast:

No wager

Depozita Minimale:

No deposit

Bonus Maksimal:

Not stated

614 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Shkurt

Merr bonus

Kushtet e Bonusit

New Registered players receive 100 Free Spins as Registration Bonus.

Only users who have verified Email and Mobile number are qualified to receive the Registration Bonus.

100 Free Spins will be added to players account after they verify email and mobile number within 7 days from registration.

Registration free spins must be used within 24 hours after they were activated.

Free Spins Winnings will be credited to a player's bonus account balance, with No Wagering Requirements.

Players have 7 days to claim the Registration Free Spin Winnings. To claim the winnings player needs to Deposit the same amount they have won within the FREE spins. For Example, if the player won 0.005 BTC within 100 Free Spins Bonus, they will have to Deposit 0.005 BTC or more to Claim the winnings.

Registration bonus is granted only once.

Any accounts that are identified to be linked to an account already claiming this promotion will not be eligible and any bonuses credited to both accounts will be forfeited.

FortuneJack may, at its sole discretion, change the terms and conditions, the promotion itself, or limit the eligibility of players to participate in this promotion, for any reason whatsoever without prior notice to the end users.

100 free spins winning amount will be displayed in BTC and equivalent amount will be credited in deposit currency.

 

Përmbledhje

Bast

herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Instant payment methods
 • The casino is Bitcoin-friendly

Vlerësimet e Lojtarëve të 100 FS Rrotullime Falas

(2 Vlerësimet)
 • Relevance
 • By date
South Africa Maphoka
8 /10
Guest user

Një pjesë e mirë e argëtimit

Good piece of entertainment

I Vlerësuar: 2023-01-24

Automatically translated with Google Translate in South Africa. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Bulgaria MERLIN
10 /10
Guest user

KODI i bonusit për bonusin e ri të regjistrimit pa depozitë

Bonus CODE for new registration bonus no deposit

I Vlerësuar: 2023-04-03

Automatically translated with Google Translate in Bulgaria. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Merrni Rrotullime Falas në Fourtunejack dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Fortunejack Bonuset

Shqipëri
FortuneJack Casino
10K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS deri në Not stated
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: No deposit
Bast: No wager
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: No deposit
Bast: No wager

Karakteristika

 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Instant payment methods
 • The casino is Bitcoin-friendly
Shqipëri
FortuneJack Casino
10K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 110 % deri në 1,5 BTC
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: 0,001 BTC
Bast: 30x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: 0,001 BTC
Bast: 30x

Karakteristika

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Beautiful design
Shqipëri
FortuneJack Casino
10K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Dytë: 20 % deri në Not stated
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: 0,001 BTC
Bast: Not stated
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: 0,001 BTC
Bast: Not stated

Karakteristika

 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Bonus refero një mik
 • Skrill, Neteller
Shqipëri
FortuneJack Casino
10K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Tretë: 100 % deri në 1,5 BTC
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: 0,002 BTC
Bast: 30x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: 0,002 BTC
Bast: 30x

Karakteristika

 • Pranohen bitcoin
 • Faqe interneti e këndshme
 • Ka një ofertë bujare mirëseardhjeje
Shqipëri
FortuneJack Casino
10K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
4th Deposit Bonus: 100 % deri në 1,5 BTC
Depozita Minimale: 0,002 BTC
Bast: 30x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: 0,002 BTC
Bast: 30x

Karakteristika

 • Dizajn i thjesht dhe i pastër dhe i lehtë për të gjetur probabilitetet
 • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
 • Amazing welcome bonus
 • Many deposit methods
Shqipëri
FortuneJack Casino
10K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
2nd Deposit Bonus: 100% deri në BTC 1.5 + 100 Free Spins
Depozita Minimale: mBTC 2
Bast: 30x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: mBTC 2
Bast: 30x

Karakteristika

 • Skemë besnikërie
 • Bonuse dhe promocione bujare
 • Promocione të vijueshme
Shqipëri
FortuneJack Casino
10K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonusi i depozitës së parë:
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Bast: 30xB

Karakteristika

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!