sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

100 FS Rrotullime Falas - Free Spin Casino

100 FS Rrotullime Falas at Free Spin Casino
Free Spin Casino
Cashable
Përditësuar më: 11/23/2022 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Kushtet e Bonusit

100 Free Spins on Wild Hog Luau!

PARADISE code is valid once for new players only on the minimum deposit of $25+, PT X 20 of the free spins winnings, no max cashout.

Bonus Maksimal

USD 25

Depozitë Minimale

20x

Bast

PARADISE

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Faqe interneti e këndshme
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Seleksionim fantastik lojërash
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
314 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në November

20 herë në shumën e bonusit

Bast

Merrni Rrotullime Falas në Free Spin Casino dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Kazino Software

Kasinote Online

Lojërat e Lejuara

Wild Hog Luau Reel Time Gaming

Wild Hog Luau

RTP:96 %

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Shqipëri
Cashable
Free Spin Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
54K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Faqe interneti e këndshme
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Seleksionim fantastik lojërash
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Free Spin Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
54K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 250 % deri në Not stated
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: 25 USD
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Extensive FAQ
 • Fantastic user experience
 • Variety of games
Shqipëri
Cashable
Free Spin Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
54K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 300 % deri në Not stated
Depozita Minimale: 25 USD
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ka një kod promocional
 • Bonuset kur depozitoni
 • The casino is Bitcoin-friendly
Shqipëri
Cashable
Free Spin Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
54K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Wednesday Bonus: 165 % deri në Not stated
Depozita Minimale: 90 USD
Bast: 30x, 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Promovimet javore për të kërkuar
 • Adresa është e përshtatshme për mobile
 • Bonuse dhe promocione bujare
 • Opsione të Shkëlqyera të Mbështetjes ndaj Klientit

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.