sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

100 FS Rrotullime Falas - Jet Casino

100 FS Rrotullime Falas at Jet Casino
Jet Casino
Cashable
Përditësuar më: 10/05/2022 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Bonus Maksimal

EUR 40

Depozitë Minimale

40x

Bast

Nuk kërkohet

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Shumë mënyra për të kontaktuar
 • Optimizuar për Lojën Mobile
 • Mbështetje ndaj klientit fantastike
 • Oferta të Mira për Lojtarët Ekzistues
 • Good casino games
620 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në November

40 herë në shumën e bonusit

Bast

Merrni Rrotullime Falas në Jet Casino dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Kazino Software

Kasinote Online

Lojërat e Lejuara

Dragons Gold PlayPearls

Dragons Gold

RTP:93.5 %

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Shqipëri
Cashable
Jet Casino
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
248K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 600 + 500 Free Spins on All Lucky Clovers
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojëra të përshtatshme për mobile
 • Suporton shumë mënyra pagese
 • Përvojë argëtuese, me temë
 • Mbështetje e shpejtë dhe profesionale ndaj klientit
 • Simple and friendly design
Shqipëri
Cashable
Jet Casino
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
248K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
2nd Deposit Bonus: 75% deri në EUR 300
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përvojë mobile relativisht e mirë
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Seleksionim fantastik lojërash
 • Siguri e gjerë online
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
Shqipëri
Cashable
Jet Casino
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
248K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
3rd Deposit Bonus: 75% deri në EUR 300
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Një gamë e gjerë e seleksionimit të lojërave
 • Metoda të sigurta pagese
 • Ekip ndihmues i mbështetjes ndaj klientit
 • Përvojë argëtuese, me temë
Shqipëri
Cashable
Jet Casino
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
248K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
4th Deposit Bonus: 50% deri në EUR 300
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajn i thjesht dhe i pastër dhe i lehtë për të gjetur probabilitetet
 • Shumë opsione pagese për të zgjedhur
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
 • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
 • Amazing welcome bonus
Shqipëri
Cashable
Jet Casino
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
248K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: EUR 40
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë mënyra për të kontaktuar
 • Optimizuar për Lojën Mobile
 • Mbështetje ndaj klientit fantastike
 • Oferta të Mira për Lojtarët Ekzistues
 • Good casino games

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Jet Casino
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
248K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Weekly Deposit Bonus: 50% deri në EUR 400
Depozita Minimale: EUR 40
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Ndërfaqe e thjeshtë
 • Ka oferta promocionale ditore
 • Easy navigation
 • User-friendly website

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.