sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

This page was updated more than 6 months ago

100 FS Rrotullime Falas - Richprize Casino

Përditësuar më: 02/28/2023
Shqipëri
Bast:

25x

Depozita Minimale:

EUR 50

Bonus Maksimal:

EUR 500

353 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në September

Merr bonus
Kodi Bonusit

Kushtet e Bonusit

Confirm your account (phone or email). Make deposit from 50 € with secret promo-code and get 100 free spins in 100 Dragons (20 lines, 0.01€ per line ) No other active bonuses. Bonus must be activated in 24 hours after receiving. Bonus isn't allowed with BTC, ETH and LTC currencies. Value of Free Spins may be different for other currencies. Please contact Support for details.

Përmbledhje

Bast

25 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Një gamë e gjerë e seleksionimit të lojërave
 • Adresë e sigurt dhe e siguruar
 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Promocione bujare
 • Perfect service

Vlerësimet e Lojtarëve të 100 FS Rrotullime Falas

(0 Vlerësimet)

Lër i pari një vlerësim

Askush nuk e ka vlerësuar ende këtë bonus

Ndaje përvojën tënde në lidhje me këtë ofertë dhe ndihmo përdoruesit e tjerë të bëjnë zgjedhjen e tyre!

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Merrni Rrotullime Falas në Richprize Casino dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Kazino Software

Richprize Casino Bonuset

Shqipëri
Richprize Casino
5K lojtarë

Liçensë: No license available
Rrotullime Falas: 80 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: EUR 30
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Pagesat e shpejta
 • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
 • Shumë elektronike
 • Pajtueshmëri mobile
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
Shqipëri
Richprize Casino
5K lojtarë

Liçensë: No license available
Rrotullime Falas: 100 FS deri në EUR 500
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Një gamë e gjerë e seleksionimit të lojërave
 • Adresë e sigurt dhe e siguruar
 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Promocione bujare
 • Perfect service
Shqipëri
Richprize Casino
5K lojtarë

Liçensë: No license available
Rrotullime Falas: 50 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 25x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Transaksione të sigurta
Shqipëri
Richprize Casino
5K lojtarë

Liçensë: No license available
Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 500 EUR
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 38x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
 • Nuk ka tarifa përpunimi
 • User-friendly interface

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Richprize Casino
5K lojtarë

Liçensë: No license available
Bonus Depozitave i Dytë: 75 % deri në 500 EUR
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 43x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përvojë e personalizuar
 • Ofron lojëra për të gjithë llojet e lojtarëve
 • Variety of games
Shqipëri
Richprize Casino
5K lojtarë

Liçensë: No license available
Bonus Depozitave i Tretë: 50 % deri në 500 EUR
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 51x, 25x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Proces i thjeshtë kërkesash
 • E disponueshme në ueb dhe mobile
 • Promo mirëseardhjeje e gjithanshme

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Richprize Casino
5K lojtarë

Liçensë: No license available
Bonus i Kthimit të Parave: 25 % deri në Not stated
Llojet bonuseve: Bonus i Kthimit të Parave
Depozita Minimale: 5 EUR
Bast: 1x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Promocione dhe xhekpote periodike
 • E disponueshme në iOS dhe Android
 • Simple and friendly design

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj