sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

100 FS Jo Depozit Bonus - BitDice Casino

Përditësuar më: 02/14/2024
Merr bonus

Përmbledhje

Bast

25 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Kazino Online më të mira
 • Tërheqjet e Castit
 • Vlera të Larta Promovimet

Vlerësimet e Lojtarëve të 100 FS Jo Depozit Bonus

(2 Vlerësimet)
 • Relevance
 • By date
Brazil alessandro
2 /10
Guest user

nuk ka asnje mbeshtetje loja nuk hapet qe te luajme hapet vetem demo mendoj se eshte mosrespekt qe ta bejne kete me disa veta jam indinjuar nga kjo eshte tashme nje shtepi qe nuk mund ti besojme

nao tem suporte, jogo não abre para podermos jogar, somente abre demo, acho uma falta de respeito fazerem isso com varias pessoas, deixo me indignado por isso, ja e uma casa que nao podemos confiar

I Vlerësuar: 2023-01-20

Automatically translated with Google Translate in Brazil. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Poland Patryk
10 /10
Guest user

Rrotullime falas për regjistrim siç janë marrë

Darmowe spiny za rejestrację jak otrztmamm

I Vlerësuar: 2023-09-01

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Përfundoni regjistrimin në Bitdice dhe kërkoni bonusin tuaj pa-depozitë! Provojini lojërat e tyre me para të vërteta, duke mos shpenzuar asgjë.

BitDice Casino Bonuset

BitDice Casino
3K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Jo Depozit Bonus: 100 FS
Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
Bast: 25x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Bast: 25x

Karakteristika

 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Kazino Online më të mira
 • Tërheqjet e Castit
 • Vlera të Larta Promovimet
BitDice Casino
3K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në BTC 1
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $ 10
Bast: 25x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: $ 10
Bast: 25x

Karakteristika

 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Bonuset e mira
 • Vlera të Larta Promovimet
BitDice Casino
3K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në USD 2000 + 40 Free Spins on Stampede
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x

Karakteristika

 • Gamë e gjerë lojërash dhe bastesh
 • Shumë oferta promocionale
 • Ka një ofertë bujare mirëseardhjeje
 • Easy withdrawal methods
 • Good reputation

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!