sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

100% Bonus i Mireseardhjes - Bonnie Bingo Casino

100% Bonus i Mireseardhjes at Bonnie Bingo Casino
Bonnie Bingo Casino
Exclusive for CBF users Cashable
Përditësuar më: 11/16/2022 Skadon Më: 01/01/2023
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Kushtet e Bonusit

First-time depositors only (18+ country restrictions apply). Min deposit: £10. Max offer: 100% Bingo Bonus up to £10 & 50 Free Spins (on Starburst). 10 Free Spins will be credited per day, across 5 days. Promo code: FREE50. Any Bingo Bonus winnings, if applicable, must be wagered 4x before withdrawal. Any Free Spins winnings, if applicable, will be credited as bonus funds. FS winnings must be wagered 99x before withdrawal. Free Spins are valid for 7 days. Games Bonus win cap: £100 + original bonus amount. Wagering contribution varies by game. We reserve the right to deny bonuses based on abusive bonus activity across sites operated by the Company. Deposit balance is available for withdrawal at any time (UK only). General withdrawal restrictions apply. Valid until 31.12.2022. View Full T&Cs
GBP 10

Bonus Maksimal

GBP 10

Depozitë Minimale

4x

Bast

FREE50

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Shumëllojshmëri e madhe promocionesh dhe bonusesh në ofertë
 • Opsion fantastik për fillestarët
 • Opsione të Shkëlqyera të Mbështetjes ndaj Klientit
 • Lojëra Live
282 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në November

4 herë në shumën e bonusit

Bast

Si të merrni pjesë
• Kyçuni në Bonnie Bingo Casino
• Përdorni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës për të kryer depozitën tuaj të parë (GBP 10 ose më shumë),
• Kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej 100% deri në GBP 10.

Kazino Software

Kasinote Online

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Shqipëri
Exclusive for CBF users Cashable
Bonnie Bingo Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
Liçensë:
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në GBP 10 + 50 Free Spins on Starburst
The offer will expire in:
35
D
:
09
H
:
12
M
:
57
S
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: GBP 10
Bast: 4x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumëllojshmëri e madhe promocionesh dhe bonusesh në ofertë
 • Opsion fantastik për fillestarët
 • Opsione të Shkëlqyera të Mbështetjes ndaj Klientit
 • Lojëra Live

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.