sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

100% Bonus i Mireseardhjes - Pizazz Bingo Casino

100% Bonus i Mireseardhjes at Pizazz Bingo Casino
Pizazz Bingo Casino
Exclusive for CBF users Cashable
Përditësuar më: 11/16/2022 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
GBP 10

Bonus Maksimal

GBP 10

Depozitë Minimale

4x

Bast

FREE50

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • E përshtatshme për mobile
 • Adresë e sigurt dhe e siguruar
 • Good navigability
584 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në November

4 herë në shumën e bonusit

Bast

Si të merrni pjesë
• Kyçuni në Pizazz Bingo Casino
• Përdorni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës për të kryer depozitën tuaj të parë (GBP 10 ose më shumë),
• Kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej 100% deri në GBP 10.

Kazino Software

Kasinote Online

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Shqipëri
Exclusive for CBF users Cashable
Pizazz Bingo Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
24K lojtarë

Liçensë:
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në GBP 10 + 50 Free Spins on Starburst
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: GBP 10
Bast: 4x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • E përshtatshme për mobile
 • Adresë e sigurt dhe e siguruar
 • Good navigability

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.