sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

1000 FS Rrotullime Falas - Joker.ua Casino

Përditësuar më: 02/10/2024
Bast:

x30

Depozita Minimale:

100 UAH

Bonus Maksimal:

1000 FS

686 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Shkurt

Merr bonus

Kushtet e Bonusit

After playing the first bonus, bezdep is available for activation in your personal account. As you spend it and play it, the casino will offer the next one. But again for replenishing the account. After it is played, the no-deposit reward is given again. And so on. Wager of any welcome package bonus is x30. Free spins are spent in a certain device. Below in the table are all bezdepos from the welcome package with the activation numbers under which they go after the deposit bonuses. In total, the user will receive 500 free spins for registration without deposit conditions and the same amount for replenishing the balance. During the free spins, the player simply watches what is happening on the screen. He runs the series and waits for the results. It is not possible to change the bet or slot.

Përmbledhje

Bast

30 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
 • Faqe interneti e zhvilluar posaçërisht për mobile
 • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
 • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë

Vlerësimet e Lojtarëve të 1000 FS Rrotullime Falas

(1 Vlerësimet)
 • Relevance
 • By date
Poland Tadeusz
10 /10
Guest user

Makina slot të ftohta, mjaft të qarta dhe të lezetshme

Spoko całkiem przejrzyste i fajne automaty

I Vlerësuar: 2024-02-07

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Merrni Rrotullime Falas në Joker.ua Casino dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Kazino Software

Joker.ua Casino Bonuset

Joker.ua Casino
Liçensë:
КРАИЛ КРАИЛ
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 150%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: 150 UAH
Bast: 25x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
КРАИЛ КРАИЛ
Depozita Minimale: 150 UAH
Bast: 25x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software
Joker.ua Casino
Liçensë:
КРАИЛ КРАИЛ
Rrotullime Falas: 1000 FS deri në 1000 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 100 UAH
Bast: x30
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
КРАИЛ КРАИЛ
Depozita Minimale: 100 UAH
Bast: x30

Karakteristika

 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
 • Faqe interneti e zhvilluar posaçërisht për mobile
 • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
 • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë
Joker.ua Casino
Liçensë:
КРАИЛ КРАИЛ
Bonus i Mireseardhjes: 50 FS
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: UAH 150
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
КРАИЛ КРАИЛ
Depozita Minimale: UAH 150
Bast: 20x

Karakteristika

 • E thjeshtë në përdorim
 • Shumë promocione dhe bonuse
 • Optimizuar për Lojën Mobile
 • Shumë lojëra kazino dhe elektronike online
 • Opsione të mira pagese

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!