sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

120 FS Rrotullime Falas - Red Dog Online Casino

Përditësuar më: 01/20/2024
Shqipëri
Bast:

20xB

Depozita Minimale:

USD 10

Bonus Maksimal:

USD 2350

688 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Shkurt

Merr bonus
Kodi Bonusit

Kushtet e Bonusit

To claim this bonus, enter the provided code at the casino cashier. A minimum deposit of $10 is required. The maximum redeemable amount is $2350.

This bonus is available for depositing players. To be eligible, make a $10 deposit with Neosurf, $20 with Bitcoin, or a $30 deposit with a credit card or Poli.

You can redeem this bonus up to five times. Along with the bonus, enjoy a 235% match bonus.

Përmbledhje

Bast

20 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino Online më të mira
 • Faqe interneti e këndshme
 • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit

Vlerësimet e Lojtarëve të 120 FS Rrotullime Falas

(0 Vlerësimet)

Lër i pari një vlerësim

Askush nuk e ka vlerësuar ende këtë bonus

Ndaje përvojën tënde në lidhje me këtë ofertë dhe ndihmo përdoruesit e tjerë të bëjnë zgjedhjen e tyre!

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Merrni Rrotullime Falas në Red Dog Casino dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Kazino Software

Reddog Casino Bonuset

Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 260% deri në USD 300
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x

Karakteristika

 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Reputacion i fortë online
 • Ka një ofertë mirëseardhjeje
 • Promocione fantastike për lojtarët e rinj
 • Numër fantastik bonusesh dhe promocionesh
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Jo Depozit Bonus: EUR 45 deri në EUR 135
Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Bast: 50x

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Dizajn i faqes së internetit festiv dhe argëtues
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
 • Good navigability
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 245% + 35 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 30x

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kazino mobile plotësisht funksionale
 • E thjeshtë për ta kontaktuar
 • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje
 • Simple and friendly design
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 120% deri në Not stated
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 35x

Karakteristika

 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Great website design
 • Perfect service
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 135% deri në Not stated
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 75
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 75
Bast: 35x

Karakteristika

 • Dizajn i thjesht dhe i pastër dhe i lehtë për të gjetur probabilitetet
 • Beautiful design
 • Quality customer support
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 160% deri në Not stated
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 150
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 150
Bast: 35x

Karakteristika

 • Adresë miqësore në SHBA
 • Faqe interneti e besuar me reputacion të mirë
 • Quick registration
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 230% deri në 30xD + 55 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)

Karakteristika

 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Ka një ofertë mirëseardhjeje
 • Gamë e mirë opsionesh depozitash
 • Opsione të mira pagese
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Jo Depozit Bonus: USD 35
Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 50xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 50xB

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Gamë e opsioneve të pagesës
 • Shumë promocione dhe bonuse
 • E thjeshtë për ta kontaktuar
 • Fantastic user experience
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 250% + 55 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)

Karakteristika

 • Vlera të Larta Promovimet
 • Seleksionim i madh i ofruesve të lojërave
 • Mbështetje ndaj klientit fantastike
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 250% + 100 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 40x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 40x(D+B)

Karakteristika

 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Seleksionim i gjerë lojërash
 • Shumë mënyra për të kontaktuar
 • Shumë mënyra pagese pranohen
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 225% + 30 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Kazino Gati Celular
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 110 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)

Karakteristika

 • Ofertë mirëseardhjeje
 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • E thjeshtë për ta kontaktuar
 • Many payment methods

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 240% + 45 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Gati për Celular
 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Gamë e mirë promocionesh
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 240% + 40 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 40x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 40x(D+B)

Karakteristika

 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
 • Shumë promocione dhe bonuse
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 120 FS deri në USD 2350
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 20xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 20xB

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino Online më të mira
 • Faqe interneti e këndshme
 • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 20xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 20xB

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Faqe interneti e këndshme

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 35 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Opsione fleksibël pagese
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 30 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)

Karakteristika

 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Kazno Celular të mëdha
 • 24/7 Live Suport
 • Gamë e mirë promocionesh
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Dizajni miqësor Celular

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Jo Depozit Bonus: 15 USD deri në 15 USD
Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
Depozita Minimale: No
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: No
Bast: 50x

Karakteristika

 • Nuk kërkohet depozitë
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 60 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 40x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 40x(D+B)

Karakteristika

 • Promocione të vijueshme
 • Proces i thjeshtë kërkesash
 • Frequent promotions
 • Live dealer games
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 45 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Shumë mënyra për të kontaktuar
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 30 FS deri në 30xD
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
 • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Match bonus: 270% deri në USD 2450
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)

Karakteristika

 • Shtyrje Manuale
 • Ndërfaqe e thjeshtë
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
 • Fantastic user experience

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!