sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

185 FS Rrotullime Falas - Drake Casino

Përditësuar më: 12/05/2023
Shqipëri
Bast:

50x

Depozita Minimale:

$ 75

455 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në December

Merr bonus
Kodi Bonusit

Kushtet e Bonusit

Deposit $25 for 60 Free Spins on Jackpot Jam* – Promo code: THU25. Deposit $50 for 125 Free Spins on Pot of Gold* – Promo code: THU50. Deposit $75 for 185 Free spins on Secret Life of Cats* – Promo code: THU75. Please note that games might be subject to change without prior notice.

Përmbledhje

Bast

50 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • E thjeshtë në përdorim
 • Kufi i lartë i tërheqjes së parave
 • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
 • Pranon PayPal

Vlerësimet e Lojtarëve të 185 FS Rrotullime Falas

(0 Vlerësimet)

Lër i pari një vlerësim

Askush nuk e ka vlerësuar ende këtë bonus

Ndaje përvojën tënde në lidhje me këtë ofertë dhe ndihmo përdoruesit e tjerë të bëjnë zgjedhjen e tyre!

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Merrni Rrotullime Falas në Drake Casino dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Kazino Software

Drake Casino Bonuset

Shqipëri
Drake Casino
178K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 300% deri në $2000
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $25
Bast: 60x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: $25
Bast: 60x

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Pikat e besnikërisë
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
Shqipëri
Drake Casino
178K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 60 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: $ 25
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: $ 25
Bast: 50x

Karakteristika

 • Skemë besnikërie
 • Ofron shumë promocione
 • Aplikacioni mobile i Disponueshëm
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
 • Promo mirëseardhjeje e gjithanshme
Shqipëri
Drake Casino
178K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 125 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: $ 50
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: $ 50
Bast: 50x

Karakteristika

 • Rrotullime ekstra falas
 • Shumë oferta promocionale
 • Lojë kazino me ndarës letrash live
 • Përvojë argëtuese, me temë
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
Shqipëri
Drake Casino
178K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 185 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: $ 75
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: $ 75
Bast: 50x

Karakteristika

 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • E thjeshtë në përdorim
 • Kufi i lartë i tërheqjes së parave
 • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
 • Pranon PayPal

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Drake Casino
178K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 65 FS deri në 19,5 USD
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 35 USD
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: 35 USD
Bast: 40x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Faqe interneti e këndshme
 • Zgjedhje e mirë bonusesh

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Drake Casino
178K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Match bonus: 200% deri në USD 500
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 50xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 50xB

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
Shqipëri
Drake Casino
178K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 150 FS
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 50x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 50x

Karakteristika

 • 100% Bilanci Përforcues
 • Sistemi Besnik & Shpërblime
 • Temë e ndritshme dhe unike në faqe

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Drake Casino
178K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 60 FS
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: USD 50
Bast: 50x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 50
Bast: 50x

Karakteristika

 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Promocione bujare
 • pamje dhe ndjesi e re, moderne

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Drake Casino
178K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 120 FS
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: USD 100
Bast: 50x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 100
Bast: 50x

Karakteristika

 • Adresa është e përshtatshme për mobile
 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Modern website
Shqipëri
Drake Casino
178K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 180 FS
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: USD 150
Bast: 50x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 150
Bast: 50x

Karakteristika

 • Faqe interneti mobile e shkëlqyer
 • Bonuset kur depozitoni
 • Many deposit methods

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!