sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
 • 100% Secure & Trusted
 • Fast Withdrawals
 • Verified

Bonuset e Kazinos 2022

Bonuset e Kazinove Më të Mira të Rekomanduara nga Ne

60 FS Rrotullime Falas at Richprize Casino

Offer of the

Day
Vlerësuar: 8.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 60 FS Richprize Casino
Rishikim
EUR 60 Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë
400% Bonus i Mireseardhjes at Richprize Casino

Offer of the

Week
Vlerësuar: 8.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 400% deri në € 1600 Richprize Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 351 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë
350% Bonus i Mireseardhjes at Richprize Casino

Offer of the

Month
Vlerësuar: 8.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 350% deri në € 1225 Richprize Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 301 Depozita Minimale
45x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Finding the best results for you

Filter by:
Currency
 • BINGO TICKETS
 • FREE BET
 • BTC
 • BTH
 • CZK
 • DKK
 • GBP
 • mBTC
 • MYR
 • NOK
 • PLN
 • RUB
 • SEK
 • THB
 • TRL
 • USD
 • YEN
 • ZAR
 • JPY
 • EUR
 • PERCENT
 • FS
 • MXN
 • CHF
 • PEN
Bonus Value
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Bonuset e Kazinos
  • Best Bonuset e Kazinos
  • New Bonuset e Kazinos
  Klasifikimi
  Exclusive for CBF users Cashable
  200% Bonus i Mireseardhjes at Candy Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në EUR 200 Candy Casino
  Rishikim
  EUR 10 Depozita Minimale
  45x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Online më të mira
  • Para të Gatshme në 5 Minuta
  • Bonuset e mira
  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • Kërkesa për Baste e 45x Shumës së Bonusit.
  Exclusive for CBF users Cashable
  150% Bonus i Mireseardhjes at Cookie Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në EUR 200 Cookie Casino
  Rishikim
  EUR 20 Depozita Minimale
  40x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbështetja në chat live është e disponueshme 24/7
  • Shërbim klienti i besuar
  • Gamë Fantastike Promocionesh
  • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje

  Lojërat e Lejuara

  Mechanical Clover BGAMING
  Exclusive for CBF users Cashable
  150% Bonus i Mireseardhjes at 20 Bet Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në EUR 200 20 Bet Casino
  Rishikim
  EUR 20 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
  • Ofertë mirëseardhjeje
  • Luaj në desktop dhe mobile
  • Seleksionim i madh i mënyrave të pagesës
  • E thjeshtë për ta kontaktuar

  Lojërat e Lejuara

  Mechanical Clover BGAMING
  Exclusive for CBF users Cashable
  150% Bonus i Mireseardhjes at Avalon78 Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në EUR 200 Avalon78 Casino
  Rishikim
  EUR 20 Depozita Minimale
  40x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Oferta të shkëlqyera mirëseardhjeje
  • Program i fortë besnikërie
  • Kazino për lojë të menjëhershme
  • Bonuse të pabesueshme
  • Ekip ndihmues i mbështetjes ndaj klientit

  Lojërat e Lejuara

  Mechanical Clover BGAMING
  Exclusive for CBF users Cashable
  200% Match bonus at Mad Money Casino
  Exclusive for CBF users Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Match bonus: 200% deri në EUR 250 Mad Money Casino
  Rishikim
  EUR 20 Depozita Minimale
  35x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
  • Përvojë mobile relativisht e mirë
  • Chat-i live është i dispinueshëm
  • Opsione të mira pagese
  • Good casino games
  Cashable
  $10000 Bonus i Mireseardhjes at Las Vegas USA Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $10000 deri në 400% Las Vegas USA Casino
  Rishikim
  $20 Depozita Minimale
  50x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Përkrahje për Live Cat
  • Website optimizuar për Celular
  Cashable
  $7000 Bonus i Mireseardhjes at Sun Palace Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $7000 deri në 200% Sun Palace Casino
  Rishikim
  $20 Depozita Minimale
  40x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
  • Lojra të drejta i provuar
  • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
  Cashable
  $5000 Bonus i Mireseardhjes at Titan Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $5000 deri në 50% Titan Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $1,000 Depozita Minimale
  25x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
  • Funksion Live Chat
  • Kazino Fantastike Live
  Cashable
  $2500 Bonus i Mireseardhjes at Free Spin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $2500 deri në 250% Free Spin Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $25 Depozita Minimale
  30xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • Krenohet A App tunelit
  • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
  Cashable
  €2 000 Bonus i Mireseardhjes at JoyCasino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €2 000 deri në 100% JoyCasino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €500 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Përzgjedhje e mirë e lojrave
  • Kazno Celular të mëdha
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  Cashable
  100FS Rrotullime Falas at Bitcoincasino.io
  Cashable
  Vlerësuar: 6.97/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 100FS Bitcoincasino.io
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €15 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Cashable
  €2 000 Bonus i Mireseardhjes at Casino X
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €2 000 deri në 100% Casino X
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €500 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Kazino Celular përfshira
  • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
  • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
  Cashable
  60 FS Rrotullime Falas at Europa Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.94/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 60 FS Europa Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 20 Depozita Minimale
  50x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
  • Lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
  • Shumë oferta promocionale
  • Adresë e sigurt dhe e besuar
  • Kazino për lojë të menjëhershme

  Lojërat e Lejuara

  Jackpot Giant Playtech White King Playtech Frankie Dettoris Magic Seven Playtech Halloween Fortune Playtech Halloween Fortune II Playtech Selfie Elfie Playtech
  Cashable
  $3000 Bonus i Mireseardhjes at Sun Palace Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $3000 deri në 150% Sun Palace Casino
  Rishikim
  $20 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
  Cashable
  $3000 Bonus i Mireseardhjes at Exclusive Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $3000 deri në 200% Exclusive Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  40xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Kazino Online më të mira
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Ka Novomatiks
  Cashable
  $600 Bonus i Mireseardhjes at PokerStars Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 7.08/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $600 deri në 100% PokerStars Casino
  Rishikim
  $10 Depozita Minimale
  20x Bast
  Isle of Man Isle of Man Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Dizajni miqësor Celular
  • Turne në Lojra
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  Cashable
  $5000 Bonus i Rulotës së Lartë at Mansion Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Rulotës së Lartë: $5000 deri në 50% Mansion Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $1,000 Depozita Minimale
  15x(d+b) Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • Tërheqja Pa Limit
  • Website optimizuar për Celular
  Cashable
  JPY 1500 Jo Depozit Bonus at PachiPachi Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Jo Depozit Bonus: JPY 1500 deri në JPY 1500 PachiPachi Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Cashable
  $500 Bonus i Mireseardhjes at PokerStars Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 7.08/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% PokerStars Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $50 Depozita Minimale
  18xb Bast
  Isle of Man Isle of Man Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Ekselent në desktop, më mirë në celular
  • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
  • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
  Cashable
  $500 Bonus i Mireseardhjes at PokerStars Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 7.08/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% PokerStars Casino
  Rishikim
  $50 Depozita Minimale
  18xb Bast
  Isle of Man Isle of Man Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Lojra të drejta i provuar
  • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
  Cashable
  $500 Bonus i Mireseardhjes at PokerStars Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 7.08/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 200% PokerStars Casino
  Rishikim
  $10 Depozita Minimale
  Bast
  Isle of Man Isle of Man Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Lojra të mëdha Celular
  • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
  Cashable
  $500 Bonus i Mireseardhjes at PokerStars Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 7.08/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% PokerStars Casino
  Rishikim
  $25 Depozita Minimale
  Bast
  Isle of Man Isle of Man Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celulare më të mira
  • Pagim i Shpejtë
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
  Cashable
  120 FS Rrotullime Falas at Red Dog Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 120 FS deri në $ 300 Red Dog Casino
  Rishikim
  $ 10 Depozita Minimale
  20x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Live Chat në dispozicion
  • Metoda të sigurta pagese
  • Shumë elektronike
  • Licencuar dhe rregulluar
  Cashable
  100 Rrotullime Falas at Free Spin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 100 deri në 100 Free Spin Casino
  Rishikim
  $20 Depozita Minimale
  30x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
  Cashable
  100 FS Rrotullime Falas at King Billy Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 100 FS deri në No Max King Billy Casino
  Rishikim
  €/$ 50 Depozita Minimale
  20x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim

  Lojërat e Lejuara

  Queen of Fire Spinomenal
  Cashable
  100 FS Rrotullime Falas at Red Dog Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 100 FS Red Dog Casino
  Rishikim
  $ 10 Depozita Minimale
  20x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  Cashable
  2500r Bonus i Mireseardhjes at Thunderbolt Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 2500r deri në 100% Thunderbolt Casino
  Rishikim
  50 R Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Kazino Gati Celular
  Cashable
  $2500 Bonus i Mireseardhjes at Uptown Aces Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $2500 deri në 250% Uptown Aces Casino
  Rishikim
  $20 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Kazino Celular përfshira
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
  Cashable
  $400 Bonus i Mireseardhjes at PokerStars Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 7.08/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $400 deri në 100% PokerStars Casino
  Rishikim
  $10 Depozita Minimale
  18xb Bast
  Isle of Man Isle of Man Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Jo Limite në Tërheqje
  • Përkrahje për Live Cat
  • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
  • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
  Cashable
  $400 Bonus i Mireseardhjes at PokerStars Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 7.08/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $400 deri në 200% PokerStars Casino
  Rishikim
  $10 Depozita Minimale
  Bast
  Isle of Man Isle of Man Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - PokerStars Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
  • Jo Limite në Tërheqje
  • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software

  Finding the best results for you

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  You Might Also Like

  No Deposit

  Bonus

  Jo Depozit Bonus
  Go to page

  Welcome

  Bonus

  Bonus i Mireseardhjes
  Go to page

  Second Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave i Dytë
  Go to page

  Third Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave i Tretë
  Go to page

  Cashback

  Bonus

  Bonus i Kthimit të Parave
  Go to page

  Other

  Bonus

  Bonuset tjera
  Go to page

  Match Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave të Lojës
  Go to page

  Free Spins

  Bonus

  Rrotullime Falas
  Go to page

  Reload

  Bonus

  Bonusi Ringarkohet
  Go to page

  High Roller

  Bonus

  Bonus i Rulotës së Lartë
  Go to page

  Free Play

  Bonus

  Luaj Falas
  Go to page

  Bingo Tickets

  Bonus

  Bileta Bingo
  Go to page

  Free Bet

  Bonus

  Free Bet
  Go to page

  Sign Up

  Bonus

  Sign Up Bonus
  Go to page

  Registration

  Bonus

  Bonus Regjistrimi
  Go to page

  For Existing Players

  Bonus

  Për lojtarët ekzistues
  Go to page

  For New Players

  Bonus

  Për lojtarët e rinj
  Go to page

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.