sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

20 FS Rrotullime Falas - Casino Intense

20 FS Rrotullime Falas at Casino Intense
Casino Intense
Exclusive for CBF users Cashable
Përditësuar më: 05/23/2022 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Bonus Maksimal

Depozitë Minimale

150x

Bast

Nuk kërkohet

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • E përshtatshme për mobile
 • Reputacion i fortë online
 • Chat live
 • Kazino live e hapur
 • Siguri e gjerë online
209 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në August

150 herë në shumën e bonusit

Bast

Merrni Rrotullime Falas në Casino Intense dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Kazino Software

Kasinote Online

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Casino Intense
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 100 Casino Intense
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 10 Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Gamë e gjerë lojërash dhe bastesh
 • Shumë mënyra pagese të disponueshme
 • Opsion fantastik për fillestarët
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
 • E disponueshme në ueb dhe mobile
Cashable
50% 2nd Deposit Bonus at Casino Intense
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
2nd Deposit Bonus: 50% deri në EUR 588 Casino Intense
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 10 Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Gamë e gjerë lojërash dhe bastesh
 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Ka një ofertë mirëseardhjeje
 • ambient miqësor dhe argëtues
Cashable
100% 3rd Deposit Bonus at Casino Intense
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 100% deri në EUR 200 Casino Intense
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 10 Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajn i thjesht dhe i pastër dhe i lehtë për të gjetur probabilitetet
 • Transaksione të sigurta
 • Bonuse Masive
 • Oferta të Mira për Lojtarët Ekzistues
 • Opsione fleksibël pagese
Exclusive for CBF users Cashable
20 FS Rrotullime Falas at Casino Intense
Exclusive for CBF users Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 FS Casino Intense
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
150x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • E përshtatshme për mobile
 • Reputacion i fortë online
 • Chat live
 • Kazino live e hapur
 • Siguri e gjerë online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.