sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

20 FS Jo Depozit Bonus - CosmicSlot Casino

20 FS Jo Depozit Bonus at CosmicSlot Casino
CosmicSlot Casino
Exclusive for CBF users Cashable
Përditësuar më: 10/24/2022 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
EUR 50

Bonus Maksimal

Depozitë Minimale

40x

Bast

Nuk kërkohet

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Shumë loëra elektronike të disponueshme
 • Ofron shumë promocione
 • Faqe interneti e këndshme
 • Licencuar dhe rregulluar
 • Siguri fantastike
327 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në November

40 herë në shumën e bonusit

Bast

Përfundoni regjistrimin në CosmicSlot Casino dhe kërkoni bonusin tuaj pa-depozitë! Provojini lojërat e tyre me para të vërteta, duke mos shpenzuar asgjë.

Kazino Software

Kasinote Online

Lojërat e Lejuara

Big Bass Splash Pragmatic Play

Big Bass Splash

RTP:96.17 %

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Shqipëri
Cashable
CosmicSlot Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 200
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: € 20
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
Shqipëri
Cashable
CosmicSlot Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
2nd Deposit Bonus: 70% deri në € 300
Depozita Minimale: € 20
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Plotësisht Kazino pa instalim
Shqipëri
Cashable
CosmicSlot Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
Wednesday Bonus: 50 FS deri në € 100
Depozita Minimale: € 25
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
Shqipëri
Cashable
CosmicSlot Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në € 500
Llojet bonuseve: Bonus i Kthimit të Parave
Depozita Minimale: € 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
Shqipëri
Cashable
CosmicSlot Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
Weekend Bonus: 50% deri në € 100
Depozita Minimale: € 25
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
Shqipëri
Cashable
CosmicSlot Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në €300
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: €20
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
Shqipëri
Exclusive for CBF users Cashable
CosmicSlot Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
Jo Depozit Bonus: 20 FS deri në EUR 50
Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
Depozita Minimale:
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë loëra elektronike të disponueshme
 • Ofron shumë promocione
 • Faqe interneti e këndshme
 • Licencuar dhe rregulluar
 • Siguri fantastike

Lojërat e Lejuara

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.