sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

20 FS Rrotullime Falas - Slots Plus Casino

20 FS Rrotullime Falas at Slots Plus Casino
Slots Plus Casino
Përditësuar më: 09/16/2022 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Kushtet e Bonusit

Can only be redeemed if coming from a partner site and requires coupon for redeeming. Slots ONLY. Any other games played are not permitted while these bonus funds are in play. Free spin winnings must be wagered 70 times in valid wagers before withdrawal. This offer is available to US and Canadian players ONLY.

Bonus Maksimal

Depozitë Minimale

70x

Bast

20FREESPINS

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
495 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në November

70 herë në shumën e bonusit

Bast

Merrni Rrotullime Falas në Slots Plus Casino dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Kazino Software

Kasinote Online

Lojërat e Lejuara

Gemtopia RTG

Gemtopia

RTP: %

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Shqipëri
Cashable
Slots Plus Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
8K lojtarë

Liçensë: No license available
Bonus Depozitave i Dytë: $3000 deri në 150%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: $20
Bast: 40x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Kazno Celular të mëdha
 • Përkrahje për Live Cat
 • Software provuara te drejta
Shqipëri
Slots Plus Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
8K lojtarë

Liçensë: No license available
Rrotullime Falas: 20 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale:
Bast: 70x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Slots Plus Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
8K lojtarë

Liçensë: No license available
Luaj Falas: 200% deri në 200%
Llojet bonuseve: Luaj Falas
Depozita Minimale: $25
Bast: 40x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Mbështetje Njohurish
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Shqipëri
Slots Plus Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
8K lojtarë

Liçensë: No license available
Bonus i Mireseardhjes: 400% deri në 400%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $20
Bast: 50x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.