sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

This page was updated more than 6 months ago

200 % Bonus i Mireseardhjes - BetWorld247 Casino

Përditësuar më: 01/27/2023
Bast:

30x

Depozita Minimale:

20 EUR

Bonus Maksimal:

2000 EUR

987 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Shkurt

Merr bonus

Kushtet e Bonusit

Bonus First deposit 200% up to 2000€

We have two types of bonus, deposit bonus, and promo card bonus.

A deposit bonus is 200% up to 2000€, you have the right to claim a bonus when you make your first deposit. Promo code bonus is 20€ if you signed in using promo number and if you make the first deposit you have right to this bonus.

Players that comply with conditions for an active promotion can claim a bonus for sports (prematch) and live betting.

These players will be shown a pop up window after they had logged in to their user account with bonus details. The players will be able to accept or decline the bonus. If a player declines the bonus, they will not be able to use it for that particular promotion.

Casino wagering requirements: 30x spin (20% unlocked from bonus money). How many spins did you make in 30 spins? 20% of the blocked bonus goes to your account.

Përmbledhje

Bast

30 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë
 • Chat live

Vlerësimet e Lojtarëve të 200 % Bonus i Mireseardhjes

(0 Vlerësimet)

Lër i pari një vlerësim

Askush nuk e ka vlerësuar ende këtë bonus

Ndaje përvojën tënde në lidhje me këtë ofertë dhe ndihmo përdoruesit e tjerë të bëjnë zgjedhjen e tyre!

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Si të merrni pjesë
• Kyçuni në Betworld247
• Përdorni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës për të kryer depozitën tuaj të parë (20 EUR ose më shumë),
• Kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes prej 200 % deri në 2000 EUR.

Kazino Software

BetWorld247 Casino Bonuset

BetWorld247 Casino
3K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 200 % deri në 2000 EUR
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 30x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 30x

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë
 • Chat live

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!