sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

25 FS Rrotullime Falas - KingsWin Casino

Përditësuar më: 02/22/2024
Shqipëri
Bast:

45x

Depozita Minimale:

25 EUR

260 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Shkurt

Merr bonus
Kodi Bonusit

Kushtet e Bonusit

Each Wednesday (from 00:00 to 23:59 UTC) you can duplicate your winning chances with 125 Free Spins. Kingswin brings you the best prizes in “Aztec Magic”.

Deposit €25 with bonus code DOMINATE2 - get  25 Free Spins.

 Any winnings generated from Free Spins will be awarded with a wagering requirement of 45(forty-five).

Përmbledhje

Bast

45 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Adresa është e përshtatshme për mobile
 • Program i fortë besnikërie

Vlerësimet e Lojtarëve të 25 FS Rrotullime Falas

(4 Vlerësimet)
 • Relevance
 • By date
Romania Adumitroaei Olivian
10 /10
Guest user

Shumë mirë e rekomandoj me besim

Foarte bun recomand cu încredere

I Vlerësuar: 2023-07-05

Automatically translated with Google Translate in Romania. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Poland Radosław Lisowski
9.3 /10
Guest user

Një kazino shumë e mirë në internet me depozita të ulëta, bonus pa depozite, regjistrim të shpejtë, e rekomandoj

Bardzo dobre kasyno online z niskimi deposit, bonus no deposit,fast registration, polecam

I Vlerësuar: 2024-01-04

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Poland Radosław Lisowski
10 /10
Guest user

Kjo është një kazino shumë e mirë me depozita të ulëta, regjistrim të shpejtë

To bardzo dobre kasyno z niskimi deposit, szybko rej

I Vlerësuar: 2024-01-04

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Merrni Rrotullime Falas në KingsWin Casino dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

KingsWin Casino Bonuset

Shqipëri
KingsWin Casino
Liçensë:
EE License EE License
Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në EUR 50
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 45x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
EE License EE License
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 45x

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Kazino Fantastike Live
Shqipëri
KingsWin Casino
Liçensë:
EE License EE License
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 100 + 55 Free Spins
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 45x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
EE License EE License
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 45x

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Kazino Celulare më të mira
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Lojra të Tipit Vegas
Shqipëri
KingsWin Casino
Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 20 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
EE License EE License
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 45x

Karakteristika

 • Siguri fantastike
 • Good casino games
 • Good reputation
 • Great website design
Shqipëri
KingsWin Casino
Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 25 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 25 EUR
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
EE License EE License
Depozita Minimale: 25 EUR
Bast: 45x

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Adresa është e përshtatshme për mobile
 • Program i fortë besnikërie

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
KingsWin Casino
Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 30 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 30 EUR
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
EE License EE License
Depozita Minimale: 30 EUR
Bast: 45x

Karakteristika

 • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë
 • Fantastic user experience
 • High quality odds
 • Variety of games
Shqipëri
KingsWin Casino
Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 50 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 50 EUR
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
EE License EE License
Depozita Minimale: 50 EUR
Bast: 45x

Karakteristika

 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave
 • Ka çmime të shkëlqyera xhekpoti
 • Ekip ndihmues i mbështetjes ndaj klientit
 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
Shqipëri
KingsWin Casino
Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 25 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
EE License EE License
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 45x

Karakteristika

 • Skuadër e mbështetjes ndaj klientit reaguese
 • Bonuse Masive
 • Opsione të mira pagese
 • Frequent promotions

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
KingsWin Casino
Liçensë:
EE License EE License
3rd Deposit Bonus: 25% deri në EUR 250
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 45x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
EE License EE License
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 45x

Karakteristika

 • Faqe interneti e organizuar, e thjeshtë dhe e lehtë në lundrim
 • pamje dhe ndjesi e re, moderne
 • Beautiful design
 • Phone support
Shqipëri
KingsWin Casino
Liçensë:
EE License EE License
4th Deposit Bonus: 200% deri në EUR 55
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 45x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
EE License EE License
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 45x

Karakteristika

 • Ndërfaqe e thjeshtë
 • Promocione të vijueshme
 • Probabilitete konkurruese
 • Dizajn i pastër, plot ngjyra dhe i drejtpërdrejtë

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!