sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
 • 100% Secure & Trusted
 • Fast Withdrawals
 • Verified

Bonuset e Kazinos 2022

Bonuset e Kazinove Më të Mira të Rekomanduara nga Ne

60 FS Rrotullime Falas at Richprize Casino

Offer of the

Day
Vlerësuar: 8.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 60 FS Richprize Casino
Rishikim
EUR 60 Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë
400% Bonus i Mireseardhjes at Richprize Casino

Offer of the

Week
Vlerësuar: 8.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 400% deri në € 1600 Richprize Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 351 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë
350% Bonus i Mireseardhjes at Richprize Casino

Offer of the

Month
Vlerësuar: 8.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 350% deri në € 1225 Richprize Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 301 Depozita Minimale
45x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Finding the best results for you

Filter by:
Currency
 • BINGO TICKETS
 • FREE BET
 • BTC
 • BTH
 • CZK
 • DKK
 • GBP
 • mBTC
 • MYR
 • NOK
 • PLN
 • RUB
 • SEK
 • THB
 • TRL
 • USD
 • YEN
 • ZAR
 • JPY
 • EUR
 • PERCENT
 • FS
 • MXN
 • CHF
 • PEN
Bonus Value
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Bonuset e Kazinos
  • Best Bonuset e Kazinos
  • New Bonuset e Kazinos
  Klasifikimi
  Cashable
  $300 Bonus i Mireseardhjes at PokerStars Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 7.08/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $300 deri në 100% PokerStars Casino
  Rishikim
  $10 Depozita Minimale
  Bast
  Isle of Man Isle of Man Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Optimizuar për Celular
  • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
  • Jo Regjistrim i Nevojshëm
  Cashable
  100% Rrotullime Falas at This is Vegas Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 100% deri në $350 This is Vegas Casino
  Rishikim
  Not stated Depozita Minimale
  10xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • 24/7 Live Cat
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  Cashable
  50 FS Rrotullime Falas at Kajot Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 50 FS Kajot Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  No Depozita Minimale
  20x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Optimizuar për Celular
  Cashable
  50 FS Rrotullime Falas at Jet Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 50 FS Jet Casino
  Rishikim
  RUB 500 Depozita Minimale
  45x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Lojra të mëdha Celular

  Lojërat e Lejuara

  Wild Worlds NetEnt
  Cashable
  25 FS Rrotullime Falas at Tangiers Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 25 FS deri në € 100 Tangiers Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  Depozita Minimale
  20x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Cashable
  20 FS Rrotullime Falas at Casino X
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 20 FS Casino X
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 5 Depozita Minimale
  20x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
  • Chat-i live është i dispinueshëm
  • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
  • Siguri fantastike
  • Opsione fleksibël pagese
  Cashable
  20 FS Rrotullime Falas at Casino X
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 20 FS Casino X
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  EUR 5 Depozita Minimale
  20x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus i mirë mirëseardhje
  • Suporton shumë mënyra pagese
  • Adresë e sigurt dhe e besuar
  • Kazino mobile plotësisht funksionale
  • Gamë e mirë opsionesh depozitash

  Lojërat e Lejuara

  Big Bad Wolf Megaways Quickspin
  Cashable
  € 10 Jo Depozit Bonus at One Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Jo Depozit Bonus: € 10 deri në € 10 One Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  0 Depozita Minimale
  25x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e madhe për të gjithë
  Cashable
  $5 Jo Depozit Bonus at WinsPark Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Jo Depozit Bonus: $5 deri në $5 WinsPark Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  0 Depozita Minimale
  30x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Kazino Celular
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Jo Regjistrim i Nevojshëm
  Cashable
  €5 Jo Depozit Bonus at Kajot Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Jo Depozit Bonus: €5 deri në €5 Kajot Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  No Depozita Minimale
  20x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celulare më të mira
  • Shumë e lehtë për të lundruar
  • Përkrahje për Live Cat
  • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
  Cashable
  €140 Bonus i Mireseardhjes at 888 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 7.08/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €140 deri në 100% 888 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  30xb Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • Xhekpote Progresive
  • Filloni nga 10 €
  • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at 888 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 7.08/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €100 888 Casino
  Rishikim
  €10 Depozita Minimale
  No Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Cashable
  300% Bonus i Mireseardhjes at Grand Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.94/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 300% Grand Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  € 5 Depozita Minimale
  20x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Punon në xhekpote progresive!
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Cashable
  $2000 Bonus i Mireseardhjes at Superior Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $2000 deri në 400% Superior Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $25 Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Superior Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
  • Përkrahje për Live Cat
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Bitcoincasino.io
  Cashable
  Vlerësuar: 6.97/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €4000 Bitcoincasino.io
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €15 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Cashable
  EUR 2000 Bonus i Mireseardhjes at Casino Empire
  Cashable
  Vlerësuar: 6.16/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: EUR 2000 deri në €2000 Casino Empire
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  50x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Kazino Celular
  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Bonus i mirë mirëseardhje
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Europa Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.94/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $100 Europa Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $10 Depozita Minimale
  30x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Cashable
  500 Rrotullime Falas at Superior Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 500 deri në 500 Superior Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $25 Depozita Minimale
  15x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Dizajni miqësor Celular
  • Përkrahje për Live Cat
  • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  Cashable
  $500 Bonus i Mireseardhjes at Free Spin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.71/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% Free Spin Casino
  Rishikim
  $20 Depozita Minimale
  30xb Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Funksion Live Chat
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
  • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
  Cashable
  €200 Bonus i Mireseardhjes at 777 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.84/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% 777 Casino
  Rishikim
  €20 Depozita Minimale
  30xb Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Kazino moderne, miqësore me celularin
  • RNG Certifikuar
  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  444 Rrotullime Falas at Superior Casino
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 444 deri në 444 Superior Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $25 Depozita Minimale
  45x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Live LojëratKazino
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Spin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.84/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në ฿ 16000 Spin Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  ฿ 400 Depozita Minimale
  70x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Cashable
  100% Bonus i Mireseardhjes at Spin Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.84/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €400 Spin Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  €20 Depozita Minimale
  70x Bast
  MGA MGA Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Website optimizuar për Celular
  Cashable
  1500r Bonus i Mireseardhjes at Springbok Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 1500r deri në 100% Springbok Casino
  Rishikim
  25 R Depozita Minimale
  30x(d+b) Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Dizajni miqësor Celular
  • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
  • 24/7 Live Suport
  • Bibliotekë e madhe e caktuar
  Cashable
  77 Bonus i Mireseardhjes at 777 Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.84/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 77 deri në £/€/$500 777 Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  £/€/$20 Depozita Minimale
  30x Bast
  UKGC UKGC Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  Cashable
  500% Bonus i Mireseardhjes at Casino X
  Cashable
  Vlerësuar: 6.64/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Bonus i Mireseardhjes: 500% deri në 500% Casino X
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $10 Depozita Minimale
  30x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Kazno Celular të mëdha
  • Më i larti Shqipëri Kazino
  • Live LojëratKazino
  • Mbështetje Njohurish
  Cashable
  300 Rrotullime Falas at Superior Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 300 deri në 300 Superior Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $25 Depozita Minimale
  20x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Shumë e lehtë për të lundruar
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Lojrat Xhekpot
  Cashable
  275 Rrotullime Falas at Superior Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 275 deri në 275 Superior Casino
  Rishikim
  Kodi Bonusit Nuk kërkohet
  $30 Depozita Minimale
  20x Bast
  No license available No license available Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Provoni lojra falas
  • Shumë e lehtë për të lundruar
  • Kazno Celular të mëdha
  • 24/7 Live Suport
  Cashable
  250FS Rrotullime Falas at GetSlots Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 250FS GetSlots Casino
  Rishikim
  EUR 20 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Online më të mira
  • Bonus i mirë mirëseardhje
  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • Para të Gatshme në 5 Minuta
  • Bibliotekë e madhe e lojrave

  Lojërat e Lejuara

  Book Of Cats BGAMING Lucky Lady Moon BGAMING
  Cashable
  250FS Rrotullime Falas at GetSlots Casino
  Cashable
  Vlerësuar: 6.23/10
  Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
  Rrotullime Falas: 250FS GetSlots Casino
  Rishikim
  EUR 25 Depozita Minimale
  40x Bast
  Curacao Curacao Liçensë

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Ka një bonus fantastik mirëseardhjeje
  • Siguri e gjerë online

  Lojërat e Lejuara

  Lucky Lady Moon BGAMING

  Finding the best results for you

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  You Might Also Like

  No Deposit

  Bonus

  Jo Depozit Bonus
  Go to page

  Welcome

  Bonus

  Bonus i Mireseardhjes
  Go to page

  Second Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave i Dytë
  Go to page

  Third Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave i Tretë
  Go to page

  Cashback

  Bonus

  Bonus i Kthimit të Parave
  Go to page

  Other

  Bonus

  Bonuset tjera
  Go to page

  Match Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave të Lojës
  Go to page

  Free Spins

  Bonus

  Rrotullime Falas
  Go to page

  Reload

  Bonus

  Bonusi Ringarkohet
  Go to page

  High Roller

  Bonus

  Bonus i Rulotës së Lartë
  Go to page

  Free Play

  Bonus

  Luaj Falas
  Go to page

  Bingo Tickets

  Bonus

  Bileta Bingo
  Go to page

  Free Bet

  Bonus

  Free Bet
  Go to page

  Sign Up

  Bonus

  Sign Up Bonus
  Go to page

  Registration

  Bonus

  Bonus Regjistrimi
  Go to page

  For Existing Players

  Bonus

  Për lojtarët ekzistues
  Go to page

  For New Players

  Bonus

  Për lojtarët e rinj
  Go to page

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.