sq
sq en

Bonuset e Kazinos 2021

Bonuset e Kazinove Më të Mira të Rekomanduara nga Ne

100% Bonus i Mireseardhjes at BetWorld247 Casino
BetWorld247 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: € 20 Bast: 30x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
1
100% Bonus i Mireseardhjes at MyWin24 Casino
MyWin24 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
2
100% Bonus i Mireseardhjes at MyWin24 Casino
MyWin24 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: €10 Bast: 70x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
3

Filtër

£1388 Bonus i Mireseardhjes at 138.com Casino
138.com Casino Bonus i Mireseardhjes: £1388
Depozitë Minimale: £20 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Krenohet A App tunelit
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • 138.com Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
€340 Bonus Depozitave i Dytë at 138.com Casino
138.com Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €340
Depozitë Minimale: €20 Bast: 20x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 138slots2eur
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
€340 Bonus Depozitave i Tretë at 138.com Casino
138.com Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €340
Depozitë Minimale: €20 Bast: 20x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 138slots3eur
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Kazino Online më të mira
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
£988 Bonus i Mireseardhjes at 138.com Casino
138.com Casino Bonus i Mireseardhjes: £988
Depozitë Minimale: £20 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Baste sportive
 • Uk Kumar License
 • Lojrat Kazino më të mira
100% Bonus i Mireseardhjes at 1Bet Casino
1Bet Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: €10 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: CSB500
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Krenohet A App tunelit
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
100% Bonus i Mireseardhjes at 1Bet Casino
1Bet Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: 10 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Dizajni miqësor Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Licenca UK
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Shpërblim i Sistemit
 • Rulo të Larta VIP Klub
€100 Bonus i Mireseardhjes at 1xBet Casino
1xBet Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €100
Depozitë Minimale: €10 Bast: 5x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
€50 Bonuset tjera at 21 Nova Casino
21 Nova Casino Cashable Bonuset tjera: €50
Depozitë Minimale: €20 Bast: 12x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Dizajni miqësor Celular
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Uk Kumar License
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
£100 Bonus i Mireseardhjes at 138.com Casino
138.com Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: £100
Depozitë Minimale: £20 Bast: 35xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: CASINO100
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Dizajni miqësor Celular
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Shpërblim i Sistemit
$50 Bonus Depozitave të Lojës at 21Jackpots Casino
21Jackpots Casino Bonus Depozitave të Lojës: $50
Depozitë Minimale: $20 Bast: 50x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: HANGOVER
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • RNG Certifikuar
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Funksion Live Chat
 • Kazino Online më të mira
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
$200 Bonus Depozitave të Lojës at 21Jackpots Casino
21Jackpots Casino Bonus Depozitave të Lojës: $200
Depozitë Minimale: $100 Bast: 50x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: LEPRECON
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Licenca UK
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
$200 Bonus Depozitave të Lojës at 21Jackpots Casino
21Jackpots Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: $200
Depozitë Minimale: $10 Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ASKG
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2021
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Uk Kumar License
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Max konvertimit £ 1,000.
$100 Bonus Depozitave të Lojës at 21Jackpots Casino
21Jackpots Casino Bonus Depozitave të Lojës: $100
Depozitë Minimale: $50 Bast: 50x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: PATRICK
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
€50 Bonus Depozitave të Lojës at 21Jackpots Casino
21Jackpots Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: €50
Depozitë Minimale: €10 Bast: 50x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: MONDAY
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Live Chat në dispozicion
$50 Bonuset tjera at 247LiveBet Casino
247LiveBet Casino Cashable Bonuset tjera: $50
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 74xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • RNG Certifikuar
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - 247LiveBet Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
150 Rrotullime Falas at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Cashable Rrotullime Falas: 150
Depozitë Minimale: €50 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: SPC150
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Uk Kumar License
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Software provuara te drejta
500 Rrotullime Falas at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Rrotullime Falas: 500
Depozitë Minimale: €80 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Funksion Live Chat
200 Rrotullime Falas at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Rrotullime Falas: 200
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: KING200
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Optimizuar për Celular
 • Shtyrje Manuale
 • Kazino e re 2021
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
125 Rrotullime Falas at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Rrotullime Falas: 125
Depozitë Minimale: €25 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • 24/7 Live Suport
 • Website optimizuar për Celular
€100 Bonus Depozitave të Lojës at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: €100
Depozitë Minimale: €100 Bast: 70x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: JPB1
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • 24/7 Live Cat
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Kazino e krijuar
 • Licenca UK
 • Website optimizuar për Celular
€200 Bonus i Mireseardhjes at 21Bets Casino
21Bets Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €200
Depozitë Minimale: €20 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Baste sportive
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
£200 Bonus i Mireseardhjes at 138.com Casino
138.com Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: £200
Depozitë Minimale: £10 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: fdb100eur
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Dizajni miqësor Celular
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Më i larti Albania Kazino
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
£25 Bonus i Mireseardhjes at 138.com Casino
138.com Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: £25
Depozitë Minimale: £10 Bast: 5x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Krenohet A App tunelit
 • 138.com Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Licenca UK
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
120% Bonusi Ringarkohet at 1Bet Casino
1Bet Casino Cashable Bonusi Ringarkohet: 120%
Depozitë Minimale: $20 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: GET120
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Siguruar me SSL kod
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Kazino Online më të mira
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
€200 Bonus i Mireseardhjes at 21Jackpots Casino
21Jackpots Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €200
Depozitë Minimale: €10 Bast: 50x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • RNG Certifikuar
 • Poker Turne të mëdha
 • Software provuara te drejta
 • Website optimizuar për Celular
100 Rrotullime Falas at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Cashable Rrotullime Falas: 100
Depozitë Minimale: €25 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: SPC100
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Siguruar me SSL kod
 • Kazino e re 2021
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
$100 Bonus i Mireseardhjes at 247LiveBet Casino
247LiveBet Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $100
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 37x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Dizajni miqësor Celular
 • RNG Certifikuar
 • Themeluar në 2012, 247LiveBet Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Mbështetje Njohurish
 • Kazino Fantastike Live
$100 Bonus i Mireseardhjes at 247LiveBet Casino
247LiveBet Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $100
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 37x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • 247LiveBet Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Uk Kumar License
 • Lojrat Scratchcard
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Vlera të Larta Promovimet
€50 Bonuset tjera at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Cashable Bonuset tjera: €50
Depozitë Minimale: €25 Bast: 40xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Kazino Celular
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kazino e shkëlqyer live
 • 24/7 Live Suport
 • Ka Novomatiks
€400 Bonus Depozitave i Tretë at 1x2Plus Casino
1x2Plus Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €400
Depozitë Minimale: €10 Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: welcome3
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Siguruar me SSL kod
 • 1x2Plus Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Gati për Celular

Didn't Find the Bonus You Wanted?

Top 3 Bonuset Kazino

100% Bonus i Mireseardhjes at BetWorld247 Casino
BetWorld247 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
1
100% Bonus i Mireseardhjes at MyWin24 Casino
MyWin24 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
2
€5 Jo Depozit Bonus at Kajot Casino
Kajot Casino Cashable Jo Depozit Bonus: €5
3

You Might Also Like

No Deposit

Bonus

Jo Depozit Bonus
Go to page

Welcome

Bonus

Bonus i Mireseardhjes
Go to page

Cashback

Bonus

Bonus i Kthimit të Parave
Go to page

Free Spins

Bonus

Rrotullime Falas
Go to page

High Roller

Bonus

Bonus i Rulotës së Lartë
Go to page

Second Deposit

Bonus

Bonus Depozitave i Dytë
Go to page

Third Deposit

Bonus

Bonus Depozitave i Tretë
Go to page

Match Deposit

Bonus

Bonus Depozitave të Lojës
Go to page

Reload

Bonus

Bonusi Ringarkohet
Go to page

Free Play

Bonus

Luaj Falas
Go to page

Bingo Tickets

Bonus

Bileta Bingo
Go to page

Free Bets

Bonus

Baste Falas
Go to page

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.