sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

30 FS Rrotullime Falas - Casino.com

30 FS Rrotullime Falas at Casino.com
Casino.com
Exclusive for CBF users Cashable
Përditësuar më: 11/22/2022 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Llojet bonuseve:

Kushtet e Bonusit

Deposited players only.

10 Spins (value per spin: $/€0.20) are available to every player who enters promo code THUNDER and stake at least $/€30 in real money in a minimum of 15 spins on the following games: Age of the Gods: Maze Keeper; Age of the Gods: God of Storms II and Age of the Gods: Wheels of Olympus.

Maximum of 30 spins per promotional day.

Non-redeemable spins, winnings credited as bonus funds with 10x wagering.

Max. winnings $/€200.

Max.winnings are applicable for each set of 10 Spins.

Spins will expire upon 7 days of being credited.

Not available on iOS app.

6 USD/ EUR

Bonus Maksimal

Not stated

Depozitë Minimale

10x

Bast

THUNDER

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Adresë miqësore në SHBA
 • Faqe interneti mobile e shkëlqyer
 • Great website design
864 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në November

10 herë në shumën e bonusit

Bast

Merrni Rrotullime Falas në Casino.com dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Kazino Software

Kasinote Online

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Shqipëri
Cashable
Casino.com
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
Liçensë:
AAMS AAMS
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 400 EUR/ USD
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: 20 EUR/ USD
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Pikat e besnikërisë
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
Shqipëri
Cashable
Casino.com
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
Liçensë:
AAMS AAMS
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 1000 USD
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale:
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Ofertë bujare e bonusit të mirëseardhjes
 • Menu e pastër dhe e organizuar

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Exclusive for CBF users Cashable
Casino.com
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
Liçensë:
AAMS AAMS
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Rrotullime Falas: 30 FS deri në 6 USD/ EUR
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: Not stated
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresë miqësore në SHBA
 • Faqe interneti mobile e shkëlqyer
 • Great website design
Shqipëri
Cashable
Casino.com
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
Liçensë:
AAMS AAMS
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Deposit Bonus: 5 FS deri në 5 EUR/ USD
Depozita Minimale: 20 EUR/ USD
Bast: 3x, 20x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Skemë besnikërie
 • Opsion i shkëlqyer i lojërave të njohura elektronike
 • Beautiful design

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.