sq
sq en

Bonuset e Kazinos 2021

Bonuset e Kazinove Më të Mira të Rekomanduara nga Ne

100% Bonus i Mireseardhjes at BetWorld247 Casino
BetWorld247 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: € 20 Bast: 30x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
1
100% Bonus i Mireseardhjes at MyWin24 Casino
MyWin24 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
2
100% Bonus i Mireseardhjes at MyWin24 Casino
MyWin24 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: €10 Bast: 70x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
3

Filtër

€200 Bonus Depozitave i Dytë at 1x2Plus Casino
1x2Plus Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €200
Depozitë Minimale: €10 Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: welcome2
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Certifikata e Besimit
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Live Chat në dispozicion
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
€100 Bonus i Mireseardhjes at 1x2Plus Casino
1x2Plus Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €100
Depozitë Minimale: €10 Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: welcome1
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Dizajni miqësor Celular
 • Themeluar në 2015, 1x2Plus Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Përkrahje për Live Cat
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
50 Rrotullime Falas at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Rrotullime Falas: 50
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: SPEC50
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • RNG Certifikuar
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Themeluar në 2009, 24h Bet Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • 24/7 Live Suport
€25 Bonus Depozitave të Lojës at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: €25
Depozitë Minimale: €25 Bast: 70x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: JPA1
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Siguruar me SSL kod
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Live Chat në dispozicion
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
10 Rrotullime Falas at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Rrotullime Falas: 10
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 24H10
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
$20 Bonuset tjera at 24kt Gold Casino
24kt Gold Casino Cashable Bonuset tjera: $20
Depozitë Minimale: $25 Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
 • Pagesat e shpejta
$100 Bonus Depozitave i Dytë at 24kt Gold Casino
24kt Gold Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: $100
Depozitë Minimale: $20 Bast: 20x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Lojrat Scratchcard
 • Xhekpote Progresive
 • Filloni nga 10 €
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
10% Bonus i Kthimit të Parave at 2winbet Casino
2winbet Casino Cashable Bonus i Kthimit të Parave: 10%
Depozitë Minimale: €5 Bast: No Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lojra Live të Ofruara
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Website optimizuar për Celular
$100 Bonus i Mireseardhjes at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $100
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 24H100
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2021
 • RNG Certifikuar
 • Funksion Live Chat
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojra të Tipit Vegas
€333 Bonus Depozitave të Lojës at 333 Palace Casino
333 Palace Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: €333
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Jo Limite në Tërheqje
 • 24/7 Live Suport
€200 Bonusi Ringarkohet at 333 Palace Casino
333 Palace Casino Cashable Bonusi Ringarkohet: €200
Depozitë Minimale: €10 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Uk Kumar License
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Themeluar në 2013, 333 Palace Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • 333 Palace Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
€100 Bonusi Ringarkohet at 333 Palace Casino
333 Palace Casino Cashable Bonusi Ringarkohet: €100
Depozitë Minimale: €10 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Uk Kumar License
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Gati për Celular
€100 Bonusi Ringarkohet at 333 Palace Casino
333 Palace Casino Cashable Bonusi Ringarkohet: €100
Depozitë Minimale: €10 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Friday13
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Siguruar me SSL kod
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Kazino Online më të mira
100 Rrotullime Falas at 333 Palace Casino
333 Palace Casino Cashable Rrotullime Falas: 100
Depozitë Minimale: €100 Bast: 20x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Krenohet A App tunelit
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ka Novomatiks
40 Rrotullime Falas at 1x2Plus Casino
1x2Plus Casino Cashable Rrotullime Falas: 40
Depozitë Minimale: €10 Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Kazino Online më të mira
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
€500 Bonus Depozitave i Dytë at 21 Nova Casino
21 Nova Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €500
Depozitë Minimale: €20 Bast: 12x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Online Që nga 2006
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Live LojëratKazino
50 Rrotullime Falas at 333 Palace Casino
333 Palace Casino Cashable Rrotullime Falas: 50
Depozitë Minimale: €50 Bast: 20x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Licenca UK
 • Kazno Celular të mëdha
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
20 Rrotullime Falas at 333 Palace Casino
333 Palace Casino Cashable Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: €20 Bast: 20x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Licenca UK
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
$500 Bonus i Rulotës së Lartë at 3Dice Casino
3Dice Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: $500
Depozitë Minimale: $250 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2021
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - 3Dice Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Mbështetje Njohurish
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
€100 Bonus i Mireseardhjes at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €100
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: BONUS100
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Funksion Live Chat
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Website optimizuar për Celular
1btc Bonusi Ringarkohet at 4Grinz Casino
4Grinz Casino Cashable Bonusi Ringarkohet: 1btc
Depozitë Minimale: 1 mBTC Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kazino Celular përfshira
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
1btc Bonusi Ringarkohet at 4Grinz Casino
4Grinz Casino Cashable Bonusi Ringarkohet: 1btc
Depozitë Minimale: 1 mBTC Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Provoni lojra falas
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • RNG Certifikuar
 • 4Grinz Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Bastet sportive dhe kazino në një
1btc Bonus Depozitave i Dytë at 4Grinz Casino
4Grinz Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: 1btc
Depozitë Minimale: 1 mBTC Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Dizajni miqësor Celular
 • RNG Certifikuar
 • Më i larti Albania Kazino
 • Ka Novomatiks
€250 Bonus i Kthimit të Parave at 50 Stars Casino
50 Stars Casino Cashable Bonus i Kthimit të Parave: €250
Depozitë Minimale: €20 Bast: No Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Baste sportive
 • Në dispozicion në Celular
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Bastet sportive dhe kazino në një
€200 Bonus Depozitave të Lojës at 50 Stars Casino
50 Stars Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: €200
Depozitë Minimale: €20 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Siguruar me SSL kod
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Live Chat në dispozicion
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
€200 Bonus Depozitave i Dytë at 50 Stars Casino
50 Stars Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €200
Depozitë Minimale: €20 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Dizajni miqësor Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Funksion Live Chat
 • Poker Turne të mëdha
 • Mënyra e ofruar pa instalim
€200 Bonus Depozitave i Tretë at 50 Stars Casino
50 Stars Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €200
Depozitë Minimale: €20 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Provoni lojra falas
 • 50 Stars Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Certifikata e Besimit
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Më i larti Albania Kazino
20 Rrotullime Falas at 1x2Plus Casino
1x2Plus Casino Cashable Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: €10 Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • RNG Certifikuar
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kazino e re 2021
 • Vendos baste €5 për raund
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
€320 Bonus i Mireseardhjes at 21 Nova Casino
21 Nova Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €320
Depozitë Minimale: €25 Bast: 12x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Kasino e madhe
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Gati për Celular
250 Rrotullime Falas at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Rrotullime Falas: 250
Depozitë Minimale: €80 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: MANIB7
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • RNG Certifikuar
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Kazino e re 2021
 • Ekselent për kumar celular
 • Mënyra e ofruar pa instalim

Didn't Find the Bonus You Wanted?

Top 3 Bonuset Kazino

100% Bonus i Mireseardhjes at BetWorld247 Casino
BetWorld247 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
1
100% Bonus i Mireseardhjes at MyWin24 Casino
MyWin24 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
2
€5 Jo Depozit Bonus at Kajot Casino
Kajot Casino Cashable Jo Depozit Bonus: €5
3

You Might Also Like

No Deposit

Bonus

Jo Depozit Bonus
Go to page

Welcome

Bonus

Bonus i Mireseardhjes
Go to page

Cashback

Bonus

Bonus i Kthimit të Parave
Go to page

Free Spins

Bonus

Rrotullime Falas
Go to page

High Roller

Bonus

Bonus i Rulotës së Lartë
Go to page

Second Deposit

Bonus

Bonus Depozitave i Dytë
Go to page

Third Deposit

Bonus

Bonus Depozitave i Tretë
Go to page

Match Deposit

Bonus

Bonus Depozitave të Lojës
Go to page

Reload

Bonus

Bonusi Ringarkohet
Go to page

Free Play

Bonus

Luaj Falas
Go to page

Bingo Tickets

Bonus

Bileta Bingo
Go to page

Free Bets

Bonus

Baste Falas
Go to page

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.