sq
sq en

Bonuset e Kazinos 2021

Bonuset e Kazinove Më të Mira të Rekomanduara nga Ne

100% Bonus i Mireseardhjes at BetWorld247 Casino
BetWorld247 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: € 20 Bast: 30x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
1
100% Bonus i Mireseardhjes at MyWin24 Casino
MyWin24 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
2
100% Bonus i Mireseardhjes at MyWin24 Casino
MyWin24 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: €10 Bast: 70x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
3

Filtër

€100 Bonusi Ringarkohet at 50 Stars Casino
50 Stars Casino Bonusi Ringarkohet: €100
Depozitë Minimale: €10 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: MEGA
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Siguruar me SSL kod
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Tërheqja Pa Limit
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
Unlimited Bonus Depozitave i Tretë at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: Unlimited
Depozitë Minimale: $25 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
$100 Bonus i Mireseardhjes at 24kt Gold Casino
24kt Gold Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $100
Depozitë Minimale: $25 Bast: 20x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Funksion Live Chat
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Poker Turne të mëdha
€333 Bonus i Mireseardhjes at 333 Palace Casino
333 Palace Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €333
Depozitë Minimale: €10 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Xhekpote Progresive
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - 333 Palace Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
$100 Bonus i Mireseardhjes at 3Dice Casino
3Dice Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $100
Depozitë Minimale: $20 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Siguruar me SSL kod
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
€100 Bonus Depozitave i Dytë at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €100
Depozitë Minimale: €20 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: CASINO2
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Uk Kumar License
 • 24h Bet Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Përkrahje për Live Cat
 • Aventurë Kazino me histori interesante
€100 Bonus Depozitave i Tretë at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €100
Depozitë Minimale: €20 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: CASINO3
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Kazino Gati Celular
100 Rrotullime Falas at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Rrotullime Falas: 100
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: FIRE1
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • 24h Bet Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Nuk kërkohet llogari
100 Rrotullime Falas at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Cashable Rrotullime Falas: 100
Depozitë Minimale: €20 Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Kazino Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • RNG Certifikuar
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
$500 Bonus i Mireseardhjes at 4Donk Casino
4Donk Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $500
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: WELCOME
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Dizajni miqësor Celular
 • Licenca UK
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Pagesat e shpejta
25 Rrotullime Falas at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Rrotullime Falas: 25
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 99xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Kazino Celular përfshira
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
650% Bonus Depozitave të Lojës at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: 650%
Depozitë Minimale: $25 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ASK650SP
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Uk Kumar License
 • 7 Spins Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
600% Bonus Depozitave të Lojës at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: 600%
Depozitë Minimale: $25 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: GAMBLER600
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Opt-në e nevojshme.
 • Licenca UK
 • Kazino e re 2021
 • Ekselent për kumar celular
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Software provuara te drejta
550% Bonus Depozitave të Lojës at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: 550%
Depozitë Minimale: $25 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ASK550SP
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Lojrat Scratchcard
 • Kazino Celular përfshira
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
1btc Bonus i Mireseardhjes at 4Grinz Casino
4Grinz Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 1btc
Depozitë Minimale: 1 mBTC Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Funksion Live Chat
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Ka Novomatiks
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
200 Bonus i Mireseardhjes at 50 Stars Casino
50 Stars Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 200
Depozitë Minimale: 20 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Bonus pa Pagesë
 • Siguruar me SSL kod
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Mbështetje Njohurish
€200 Bonus i Mireseardhjes at 50 Stars Casino
50 Stars Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €200
Depozitë Minimale: €20 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kazino Celular përfshira
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
$400 Bonus i Mireseardhjes at 5Dimes Casino
5Dimes Casino Bonus i Mireseardhjes: $400
Depozitë Minimale: $100 Bast: 10x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino Online më të mira
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
 • Website optimizuar për Celular
 • Aventurë Kazino me histori interesante
$20 Jo Depozit Bonus at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 70xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ASKGAMBLE1
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
$2400 Bonus i Mireseardhjes at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $2400
Depozitë Minimale: $25 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Ekselent për kumar celular
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
$3333 Bonus i Mireseardhjes at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $3333
Depozitë Minimale: $25 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • 7 Spins Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Tërheqja Pa Limit
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - 7 Spins Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
70 Rrotullime Falas at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Rrotullime Falas: 70
Depozitë Minimale: €25 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: HOLIDAY3
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Certifikata e Besimit
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino e krijuar
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Vendos baste €5 për raund
60 Rrotullime Falas at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Rrotullime Falas: 60
Depozitë Minimale: €25 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: MANIA7
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Siguruar me SSL kod
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • 24h Bet Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
20 Rrotullime Falas at 24h Bet Casino
24h Bet Casino Cashable Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: €20 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: RED
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • RNG Certifikuar
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Kazino Gati Celular
€240 Bonus i Mireseardhjes at 24Bettle Casino
24Bettle Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €240
Depozitë Minimale: €24 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino e re 2021
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Kazino Gati Celular
$50 Jo Depozit Bonus at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $50
Depozitë Minimale: $25 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: GAMBLER50S
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Tërheqja Pa Limit
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Më i larti Albania Kazino
$1500 Bonus Depozitave i Dytë at 770Red Casino
770Red Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: $1500
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 60x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Licenca UK
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Kazino Online më të mira
$1500 Bonus Depozitave i Tretë at 770Red Casino
770Red Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: $1500
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 60x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Krenohet A App tunelit
 • Nisur në 2021
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Përkrahje për Live Cat
$55 Jo Depozit Bonus at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $55
Depozitë Minimale: $25 Bast: 70xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: GAMBLER55S
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Më i larti Albania Kazino
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
$65 Jo Depozit Bonus at 7 Spins Casino
7 Spins Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $65
Depozitë Minimale: $25 Bast: 70xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: GAMBLER65S
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Uk Kumar License
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Live LojëratKazino
 • Kazino Gati Celular

Didn't Find the Bonus You Wanted?

Top 3 Bonuset Kazino

100% Bonus i Mireseardhjes at BetWorld247 Casino
BetWorld247 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
1
100% Bonus i Mireseardhjes at MyWin24 Casino
MyWin24 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
2
€5 Jo Depozit Bonus at Kajot Casino
Kajot Casino Cashable Jo Depozit Bonus: €5
3

You Might Also Like

No Deposit

Bonus

Jo Depozit Bonus
Go to page

Welcome

Bonus

Bonus i Mireseardhjes
Go to page

Cashback

Bonus

Bonus i Kthimit të Parave
Go to page

Free Spins

Bonus

Rrotullime Falas
Go to page

High Roller

Bonus

Bonus i Rulotës së Lartë
Go to page

Second Deposit

Bonus

Bonus Depozitave i Dytë
Go to page

Third Deposit

Bonus

Bonus Depozitave i Tretë
Go to page

Match Deposit

Bonus

Bonus Depozitave të Lojës
Go to page

Reload

Bonus

Bonusi Ringarkohet
Go to page

Free Play

Bonus

Luaj Falas
Go to page

Bingo Tickets

Bonus

Bileta Bingo
Go to page

Free Bets

Bonus

Baste Falas
Go to page

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.