sq
sq en

Bonuset e Kazinos 2021

Bonuset e Kazinove Më të Mira të Rekomanduara nga Ne

100% Bonus i Mireseardhjes at BetWorld247 Casino
BetWorld247 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: € 20 Bast: 30x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
1
50 FS Rrotullime Falas at William Hill Vegas
William Hill Vegas Cashable Rrotullime Falas: 50 FS
Depozitë Minimale: € 10 Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
2
250% Bonus i Mireseardhjes at Richprize Casino
Richprize Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 250%
Depozitë Minimale: € 200 Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
3

Filtër

€200 Bonus Depozitave i Tretë at DrueckGlueck Casino
DrueckGlueck Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €200
Depozitë Minimale: €20 Bast: 20x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Ekselent për kumar celular
 • 24/7 Live Suport
 • Shpërblim i Sistemit
€100 Bonus Depozitave i Tretë at DrueckGlueck Casino
DrueckGlueck Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €100
Depozitë Minimale: €20 Bast: 20x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Përkrahje për Live Cat
€100 Bonus Depozitave i Dytë at DrueckGlueck Casino
DrueckGlueck Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €100
Depozitë Minimale: €20 Bast: 20x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino Celulare më të mira
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
25 Rrotullime Falas at DrueckGlueck Casino
DrueckGlueck Casino Cashable Rrotullime Falas: 25
Depozitë Minimale: €20 Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
$100 Bonus i Mireseardhjes at Colosseum Casino
Colosseum Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $100
Depozitë Minimale: $20 Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Colosseum Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
€25 Bonus i Mireseardhjes at ComeOn Casino
ComeOn Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €25
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Opt-në e nevojshme.
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Ekselent për kumar celular
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
€100 Bonus Depozitave i Dytë at EmuCasino
EmuCasino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €100
Depozitë Minimale: €10 Bast: 45x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Krenohet A App tunelit
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
€100 Bonus Depozitave i Tretë at EmuCasino
EmuCasino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €100
Depozitë Minimale: €10 Bast: 45x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kasino e madhe
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Novomatik Lojra Elektronike
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
$750 Bonus Depozitave i Tretë at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: $750
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Poker Turne të mëdha
 • Pagesat e shpejta
$500 Bonusi Ringarkohet at EUcasino
EUcasino Cashable Bonusi Ringarkohet: $500
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Filloni nga 10 €
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
$500 Bonus Depozitave i Dytë at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: $500
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • EUcasino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Kazino Gati Celular
$5000 Bonusi Ringarkohet at EUcasino
EUcasino Cashable Bonusi Ringarkohet: $5000
Depozitë Minimale: €300 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Dizajni miqësor Celular
 • Kazino e krijuar
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
$2000 Bonusi Ringarkohet at EUcasino
EUcasino Cashable Bonusi Ringarkohet: $2000
Depozitë Minimale: €100 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kasino e madhe
 • Opsion per Lojrat Online
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
$100 Bonusi Ringarkohet at EUcasino
EUcasino Cashable Bonusi Ringarkohet: $100
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Lojra të mëdha Celular
 • Kazino Online më të mira
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Mbështetje Njohurish
$1500 Bonus Depozitave të Lojës at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: $1500
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
$1500 Bonus Depozitave të Lojës at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: $1500
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kazino Online më të mira
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Bastet sportive dhe kazino në një
€2 500 Bonus i Rulotës së Lartë at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: €2 500
Depozitë Minimale: €500 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Opt-në e nevojshme.
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Gati për Celular
€150 Bonus Depozitave i Tretë at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €150
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Opt-në e nevojshme.
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Ekselent për kumar celular
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
€100 Bonus Depozitave i Dytë at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €100
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Krenohet A App tunelit
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Baste sportive
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
99 Rrotullime Falas at EUcasino
EUcasino Cashable Rrotullime Falas: 99
Depozitë Minimale: €20 Bast: 60x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Lojra të Tipit Vegas
$1500 Bonus i Rulotës së Lartë at Euro Palace Casino
Euro Palace Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: $1500
Depozitë Minimale: $1,000 Bast: 40xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino e krijuar
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Euro Palace Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
50 Bonus Depozitave i Tretë at Euro Palace Casino
Euro Palace Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: 50
Depozitë Minimale: €10 Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Kazino Online më të mira
 • Jo Limite në Tërheqje
€350 Bonus Depozitave i Dytë at Euro Palace Casino
Euro Palace Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €350
Depozitë Minimale: €10 Bast: 40xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Dizajni miqësor Celular
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
£1000 Bonus i Rulotës së Lartë at Eurogrand Casino
Eurogrand Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: £1000
Depozitë Minimale: £2000 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Kazino e krijuar
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
$500 Bonus Depozitave i Dytë at Eurogrand Casino
Eurogrand Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: $500
Depozitë Minimale: $20 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Kazino e re 2021
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Gati për Celular
$300 Bonus Depozitave i Tretë at Eurogrand Casino
Eurogrand Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: $300
Depozitë Minimale: $20 Bast: 12x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Lojra Live të Ofruara
 • Funksion Live Chat
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Pagesat e shpejta
€50 Bonuset tjera at Eurogrand Casino
Eurogrand Casino Cashable Bonuset tjera: €50
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 18x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Opsion per Lojrat Online
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Mbështetje Njohurish
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
10 Rrotullime Falas at Eurogrand Casino
Eurogrand Casino Cashable Rrotullime Falas: 10
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Nisur në 2021
 • Opt-në e nevojshme.
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Eurogrand Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Kazino Fantastike Live
10 Rrotullime Falas at Eurogrand Casino
Eurogrand Casino Cashable Rrotullime Falas: 10
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Kazino Gati Celular
 • 24/7 Live Suport
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
10 Rrotullime Falas at Eurogrand Casino
Eurogrand Casino Cashable Rrotullime Falas: 10
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Online Që nga 2006
 • Opsion per Lojrat Online
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë

Didn't Find the Bonus You Wanted?

Top 3 Bonuset Kazino

100% Bonus i Mireseardhjes at BetWorld247 Casino
BetWorld247 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
1
50 FS Rrotullime Falas at William Hill Vegas
William Hill Vegas Cashable Rrotullime Falas: 50 FS
2
250% Bonus i Mireseardhjes at Richprize Casino
Richprize Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 250%
3

You Might Also Like

No Deposit

Bonus

Jo Depozit Bonus
Go to page

Welcome

Bonus

Bonus i Mireseardhjes
Go to page

Cashback

Bonus

Bonus i Kthimit të Parave
Go to page

Free Spins

Bonus

Rrotullime Falas
Go to page

High Roller

Bonus

Bonus i Rulotës së Lartë
Go to page

Second Deposit

Bonus

Bonus Depozitave i Dytë
Go to page

Third Deposit

Bonus

Bonus Depozitave i Tretë
Go to page

Match Deposit

Bonus

Bonus Depozitave të Lojës
Go to page

Reload

Bonus

Bonusi Ringarkohet
Go to page

Free Play

Bonus

Luaj Falas
Go to page

Bingo Tickets

Bonus

Bileta Bingo
Go to page

Free Bets

Bonus

Baste Falas
Go to page

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.