sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

50 FS Rrotullime Falas - Casombi

Përditësuar më: 02/22/2024
Shqipëri
Bast:

40x

Depozita Minimale:

€20

440 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Shkurt

Merr bonus

Kushtet e Bonusit

1. This promotion is available to all registered users at Casombie who are eligible to receive
promotions.
2. This bonus is available every week from Monday until Thursday and can be received only
once per week.
2.1. The bonus consists of 50 free spins. The minimum deposit to receive the bonus is 20 EUR /
20 USD / 80 PLN / 200 NOK / 6,000 HUF / 1,200 RUB / 30 CAD / 20 NZD / 1,600 INR.
2.2. Once activated, free spins will become available on the corresponding game, at minimum
spin value. Free spins cannot be exchanged for another bonus or played on another game than
the named game in the promotion.

Përmbledhje

Bast

40 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Website optimizuar për Celular

Vlerësimet e Lojtarëve të 50 FS Rrotullime Falas

(3 Vlerësimet)
 • Relevance
 • By date
Poland TheLaneR
10 /10
Guest user

E mahnitshme! Kazino numër një!!!

Amazing! Number one Casino !!!

I Vlerësuar: 2023-07-24

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Poland pwrobel974
10 /10
Authorized CBF user

Lojëra dhe bonuse shumë të mira. Të gjithë janë të mirëpritur

Bardzo dobrze gry i bonusy Zapraszam wszystkich

I Vlerësuar: 2024-02-07

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Finland Mira Roininen
10 /10
Guest user

Një përvojë vërtet e mrekullueshme kazinoje, e rekomandoj shumë

Aivan mahtava kasino kokemusta, suosittelen lämpimästi

I Vlerësuar: 2024-02-21

Automatically translated with Google Translate in Finland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Merrni Rrotullime Falas në Cazombie dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Casombic Bonuset

Shqipëri
Casombie Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €500 + 100 Free Spins
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €20
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: €20
Bast: 35x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
Shqipëri
Casombie Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në €200
Llojet bonuseve: Bonus i Kthimit të Parave
Depozita Minimale: €50
Bast: No
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: €50
Bast: No

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
Shqipëri
Casombie Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: €20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: €20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Website optimizuar për Celular
Shqipëri
Casombie Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 130% deri në EUR 130
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 35x

Karakteristika

 • Në dispozicion në Celular
 • Gamë e gjerë valutash
 • Metoda të sigurta pagese
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
 • Good casino games
Shqipëri
Casombie Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 500
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Seleksionim fantastik lojërash
 • User-friendly website
Shqipëri
Casombie Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
2nd Deposit Bonus: 75% deri në EUR 300
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Shumë oferta promocionale
 • Lojëra elektronike dhe me fitime në çast
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
Shqipëri
Casombie Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
3rd Deposit Bonus: 50% deri në EUR 200 + 50 Free Spins
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
 • Promocione fantastike për lojtarët e rinj
 • User-friendly interface
 • Variety of games
Shqipëri
Casombie Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 15% deri në EUR 250
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 1x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 1x

Karakteristika

 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Bonuse dhe promocione bujare
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Fakte Interesante
Shqipëri
Casombie Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 50% deri në EUR 1000
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 35x

Karakteristika

 • Live Chat në dispozicion
 • Lojë kazino me ndarës letrash live
 • Bonuse të Denja Mirëseardhjeje
 • Great bonuses and promotions
Shqipëri
Casombie Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Weekend Bonus: 50% deri në EUR 700 + 50 Free Spins
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 35x

Karakteristika

 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Seleksionim fantastik i videove elektronike
 • Siguri fantastike
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!