sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

50 FS Rrotullime Falas - Kajot Kasino

Përditësuar më: 02/26/2024
Shqipëri
Bast:

20x

Depozita Minimale:

No

153 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Shkurt

Merr bonus

Kushtet e Bonusit

Wagering requirements apply to the Registration Cash Bonus.

A Player will not be able to withdraw any winnings from the Registration Cash Bonus until they have wagered 20 times the amount of the Registration Cash Bonus.

Përmbledhje

Bast

20 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Optimizuar për Celular

Vlerësimet e Lojtarëve të 50 FS Rrotullime Falas

(2 Vlerësimet)
 • Relevance
 • By date
Czechia David
10 /10
Guest user

Slotet më të mira nga Republika Çeke më e mira ime

Toop slots od czech republik my best

I Vlerësuar: 2023-06-14

Automatically translated with Google Translate in Czechia. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Robert
10 /10
Guest user

Super kasino ale těch bonusů příště vic

Super kasino ale těch bonusů příště vic

I Vlerësuar: 2023-02-22

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Merrni Rrotullime Falas në Online Casino Kajot dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Kazino Software

Kajot Bonuset

Shqipëri
Kajot Casino
112K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Jo Depozit Bonus: EUR 5 deri në EUR 5
Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
Bast: 20x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Bast: 20x

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Përkrahje për Live Cat
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
Shqipëri
Kajot Casino
112K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Rrotullime Falas: 50 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: No
Bast: 20x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: No
Bast: 20x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Optimizuar për Celular
Shqipëri
Kajot Casino
112K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 300
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 20x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 20x

Karakteristika

 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!