sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

50 FS Rrotullime Falas - Solcasino

Përditësuar më: 02/26/2024
Merr bonus
Kodi Bonusit

Kushtet e Bonusit

50 FS on Doors Of Sol

Register after 19.01.2023 
Fill in profile + phone + country
Confirm mail + phone
Do not have duplicate accounts
Activate promo code

Përmbledhje

Bast

45 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Emër i madh, i besueshëm i shtëpisë
 • Opsion fantastik për fillestarët
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
 • E disponueshme në ueb dhe mobile

Vlerësimet e Lojtarëve të 50 FS Rrotullime Falas

(3 Vlerësimet)
 • Relevance
 • By date
Germany benjamin
10 /10
Guest user

Fatkeqësisht, lojërat EGT me bonuse nuk mund të luhen

geht leider die egt spiele mit bonus nicht spielbar

I Vlerësuar: 2023-11-20

Automatically translated with Google Translate in Germany. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Poland adamrelewicz53
10 /10
Authorized CBF user

Lojëra të mira, unë rekomandoj gjithçka

Dobre gierki polecam wszystko gra

I Vlerësuar: 2023-11-27

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Bosnia and Herzegovina Mahir
10 /10
Guest user

Kazino e shkëlqyer, të gjitha lavdërimet...

Odlican casino sve pohvale ...

I Vlerësuar: 2024-02-13

Automatically translated with Google Translate in Bosnia and Herzegovina. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Merrni Rrotullime Falas në Solcasino dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Solcasino Bonuset

Shqipëri
Sol Casino
119K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Bast: 45x

Karakteristika

 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Emër i madh, i besueshëm i shtëpisë
 • Opsion fantastik për fillestarët
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
 • E disponueshme në ueb dhe mobile
Shqipëri
Sol Casino
119K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 600 + 500 Free Spins on All Lucky Clovers
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
 • Lojëra të përshtatshme për mobile
 • Platformë e thjeshtë në përdorim
 • Wide variety of bonuses
Shqipëri
Sol Casino
119K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Dytë: 75% deri në EUR 300
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Platformë e thjeshtë në përdorim
 • Faqe interneti miqësore për mobile
 • Many deposit methods
 • Quick payouts
Shqipëri
Sol Casino
119K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Tretë: 75% deri në EUR 300
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Kazino Fantastike Live
 • Faqe miqësore për mobile
 • Ka oferta promocionale ditore
 • Easy navigation
 • Multiple currencies available
Shqipëri
Sol Casino
119K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
4th Deposit Bonus: 50% deri në EUR 300
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Adresa është e përshtatshme për mobile
 • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
 • Depozitë e ulët minimale
 • Fakte Interesante
 • Good casino games
Shqipëri
Sol Casino
119K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Weekly Deposit Bonus: 50% deri në EUR 400
Depozita Minimale: EUR 40
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 40
Bast: 40x

Karakteristika

 • Mënyra të shpejta dhe të besueshme pagese
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
 • E disponueshme në ueb dhe mobile
 • Easy registration with email
 • Good casino games

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!