sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

50 FS Rrotullime Falas - Go X-bet

Përditësuar më: 02/23/2024
Shqipëri
Bast:

15x

Depozita Minimale:

No

920 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Shkurt

Merr bonus

Kushtet e Bonusit

Получи 50 вращений в игре 2021 Hit Slot от Endorphina
Чтобы получить бонус, не забудьте выбрать его при регистрации!
Ставка: 10UAH/20RUB
Для вывода средств необходимо отыграть вейджер х15 от размера выигрыша
Вейджер НЕ отыгрывается на бонусные средства.
ВНИМАНИЕ: При отмене бонуса игроком со счета будет списан бонусный баланс
ВНИМАНИЕ: Вейджер отыгрывается в следующих игровых группах: Spinomenal, Rakki, Playson, Booongo, Quickspin, Lucky, Thunderkick, Tomhorn, Betsoft, Qilin, BrandGames, Platipus, PlayTech, Amatic, EGT HTML5, Novomatic Greentube, Igrosoft HTML5, Novomatic Classic, Novomatic Deluxe, Beat The Dealer, Igrosoft, MegaJack, Endorphina, NetEnt(M), NetEnt, AlpsGames, Unicum, Aristocrat

Përmbledhje

Bast

15 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Pikat e besnikërisë

Vlerësimet e Lojtarëve të 50 FS Rrotullime Falas

(5 Vlerësimet)
 • Relevance
 • By date
Ukraine fortunaser777
10 /10
Authorized CBF user

Hyni dhe provoni gratin

Заходьте і пробуйте грати

I Vlerësuar: 2023-09-11

Automatically translated with Google Translate in Ukraine. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Ukraine Anastasia
10 /10
Guest user

Super. Më pëlqen bonusi i depozitave

Super. l love bezdepozit bonus

I Vlerësuar: 2023-11-20

Automatically translated with Google Translate in Ukraine. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Ukraine Vasia
10 /10
Guest user

Më pëlqeu shumë super loja

Супер ігра мені дуже сподобалася

I Vlerësuar: 2024-02-02

Automatically translated with Google Translate in Ukraine. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Merrni Rrotullime Falas në Go X Bet dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Gox Bet Bonuset

Shqipëri
GoXbet Casino
27K lojtarë

Liçensë: No license available
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në UAH 200
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: UAH 1000
Bast: 45x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë: No license available
Depozita Minimale: UAH 1000
Bast: 45x

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
Shqipëri
GoXbet Casino
27K lojtarë

Liçensë: No license available
Rrotullime Falas: 50 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: No
Bast: 15x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë: No license available
Depozita Minimale: No
Bast: 15x

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Pikat e besnikërisë

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
GoXbet Casino
27K lojtarë

Liçensë: No license available
Deposit Bonus: 10% deri në No Max
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: UAH 1
Bast: 10x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë: No license available
Depozita Minimale: UAH 1
Bast: 10x

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • 24/7 Live Cat
 • Optimizuar për Celular
Shqipëri
GoXbet Casino
27K lojtarë

Liçensë: No license available
Deposit Bonus: 30 % deri në Not Limited
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: UAH 100
Bast: 20x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë: No license available
Depozita Minimale: UAH 100
Bast: 20x

Karakteristika

 • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
 • Bonuset kur depozitoni
 • Long standing reputation

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!