sq
sq en

50 Rrotullime Falas - Leijona Kasino

50 Rrotullime Falas at Leijona Kasino
Leijona Kasino Cashable
Përditësuar më: 04/08/2020 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

Has bonus worked for you?

50

Bonus Maksimal

€25

Depozitë Minimale

35x

Bast

SYYSKUU15

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Krenohet A App tunelit
 • Mënyra e ofruar pa instalim
316 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në June

35 herë në shumën e bonusit

Bast

Merrni Rrotullime Falas në Leijona Kasino dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Kazino Software

Kasinote Online

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2021

€150 Bonus Depozitave i Tretë at Leijona Kasino
Leijona Kasino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €150
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Pagim i Shpejtë
 • Lojra të mëdha Celular
€150 Bonus Depozitave të Lojës at Leijona Kasino
Leijona Kasino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: €150
Depozitë Minimale: €20 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Optimizuar për Celular
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
€50 Bonus Depozitave i Dytë at Leijona Kasino
Leijona Kasino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €50
Depozitë Minimale: €20 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Kazino Gati Celular
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
€50 Bonus Depozitave i Dytë at Leijona Kasino
Leijona Kasino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €50
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
€50 Bonus Depozitave i Tretë at Leijona Kasino
Leijona Kasino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €50
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
50 Rrotullime Falas at Leijona Kasino
Leijona Kasino Cashable Rrotullime Falas: 50
Depozitë Minimale: €25 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Krenohet A App tunelit
 • Mënyra e ofruar pa instalim
€100 Bonus i Mireseardhjes at Leijona Kasino
Leijona Kasino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €100
Depozitë Minimale: €20 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Më e madhe Kazino Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
€50 Bonus i Mireseardhjes at Leijona Kasino
Leijona Kasino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €50
Depozitë Minimale: €20 Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Leijona Kasino është kazino të tjerët janë në krahasim me

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.