sq
sq en

50 Rrotullime Falas - Parklane Casino

50 Rrotullime Falas at Parklane Casino
Parklane Casino
Përditësuar më: 04/08/2020 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

Has bonus worked for you?

50

Bonus Maksimal

€20

Depozitë Minimale

45xb

Bast

Nuk kërkohet

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
744 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në June

45 herë në shumën e bonusit

Bast

Merrni Rrotullime Falas në Parklane Casino dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Kazino Software

Kasinote Online

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2021

€1 000 Bonus i Kthimit të Parave at Parklane Casino
Parklane Casino Bonus i Kthimit të Parave: €1 000
Depozitë Minimale: €20 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Provoni lojra falas
 • Opt-në e nevojshme.
 • Në dispozicion në Celular
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
€1 000 Bonus i Kthimit të Parave at Parklane Casino
Parklane Casino Bonus i Kthimit të Parave: €1 000
Depozitë Minimale: €20 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Opt-në e nevojshme.
 • Parklane Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Live LojëratKazino
50 Rrotullime Falas at Parklane Casino
Parklane Casino Rrotullime Falas: 50
Depozitë Minimale: €20 Bast: 45xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
€10 Bonus i Mireseardhjes at Parklane Casino
Parklane Casino Bonus i Mireseardhjes: €10
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 99xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
€1 000 Bonus i Mireseardhjes at Parklane Casino
Parklane Casino Bonus i Mireseardhjes: €1 000
Depozitë Minimale: €10 Bast: 33x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Lojra të mëdha Celular
 • Bastet sportive dhe kazino në një
€2 000 Bonus i Mireseardhjes at Parklane Casino
Parklane Casino Bonus i Mireseardhjes: €2 000
Depozitë Minimale: €20 Bast: 33x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Mbështetje Njohurish
 • Lojra të drejta i provuar
€2 000 Bonus i Mireseardhjes at Parklane Casino
Parklane Casino Bonus i Mireseardhjes: €2 000
Depozitë Minimale: €10 Bast: 33x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Në krye të lojrave kryesore
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Aventurë Kazino me histori interesante
€2 000 Bonus i Mireseardhjes at Parklane Casino
Parklane Casino Bonus i Mireseardhjes: €2 000
Depozitë Minimale: €10 Bast: 33x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Gati për Celular
€2 000 Bonus i Mireseardhjes at Parklane Casino
Parklane Casino Bonus i Mireseardhjes: €2 000
Depozitë Minimale: €20 Bast: 33x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Gati për Celular
 • Pagesat e shpejta

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.