sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

USD 50 Jo Depozit Bonus - Slotocash Casino

Përditësuar më: 02/25/2024
Shqipëri
Bast:

40xB

Bonus Maksimal:

USD 500

369 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Shkurt

Merr bonus
Kodi Bonusit

Kushtet e Bonusit

To activate the bonus, enter the code at the casino cashier. This offer is available for players who have successfully completed at least one previous deposit.

Përmbledhje

Bast

40 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Shumë mënyra të sigurta pagese
 • Gamë e mirë opsionesh depozitash

Vlerësimet e Lojtarëve të USD 50 Jo Depozit Bonus

(3 Vlerësimet)
 • Relevance
 • By date
Ukraine pro100kravshik
10 /10
Authorized CBF user

në përgjithësi një ide e mirë thjesht super

вобщем хорошая ідея просто супер

I Vlerësuar: 2023-08-15

Automatically translated with Google Translate in Ukraine. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Croatia Tomislav
1 /10
Guest user

Ju jeni një fatkeqësi, unë rekomandoj me forcë që të mos vijë askush tek ata

Katastrofa ste toplo preporučujem da nitko ne dolazi kod njih

I Vlerësuar: 2023-12-06

Automatically translated with Google Translate in Croatia. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Poland Prof
4.1 /10
Guest user

Bonusi funksionon, por kazinoja nuk ia vlen vëmendjen tuaj... Phew...

Bonus działa lecz kasyno nie godne uwagi... Tfu...

I Vlerësuar: 2024-02-07

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Përfundoni regjistrimin në Slot Cash dhe kërkoni bonusin tuaj pa-depozitë! Provojini lojërat e tyre me para të vërteta, duke mos shpenzuar asgjë.

Kazino Software

Sloto Cash Casino Bonuset

Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $1500 deri në 200%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $25
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: $25
Bast: 30x(d+b)

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Lojrat Scratchcard
 • 24/7 Live Suport
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100% deri në $500
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: $1
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: $1
Bast: 25x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Opsion per Lojrat Online
 • Shumë Promovime
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 50% deri në $500
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: $1
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: $1
Bast: 25x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Opsion per Lojrat Online
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 400%
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: $20
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: $20
Bast:

Karakteristika

 • Pikat e besnikërisë
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: $20
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: $20
Bast:

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Optimizuar për Celular
 • Ne dispozicion pa instalim
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 200% + 200 Free Spins on Achilles Deluxe
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 30xB

Karakteristika

 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
 • Gamë e opsioneve të pagesës
 • E thjeshtë për ta kontaktuar
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 103 FS deri në USD 1500
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 15xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 15xB

Karakteristika

 • Kasino e madhe
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Shumë mënyra të sigurta pagese
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Match bonus: 200%
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 40x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 40x(D+B)

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Adresë e sigurt dhe e siguruar
 • Chat live
 • Kazino Live
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS deri në $500
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Bast: 40xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Bast: 40xB

Karakteristika

 • Kazno Celular të mëdha
 • Metoda të sigurta pagese
 • Shumë lojëra kazino dhe elektronike online
 • Promocione fantastike për lojtarët e rinj
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 77% deri në USD 777 + 77 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 30xB

Karakteristika

 • Pagim i Shpejtë
 • Lojrat Kazino më të mira
 • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
 • Few payment options
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 111 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 25xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 25xB

Karakteristika

 • Vlera të Larta Promovimet
 • Adresa është e përshtatshme për mobile
 • E thjeshtë për ta kontaktuar
 • Good Customer Service
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 125% deri në USD 1000 + 125 Free Spins on Gemtopia
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 25xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 25xB

Karakteristika

 • Chat-i live i hapur 24/7
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Opsione të mira pagese
 • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Match bonus: 300%
Depozita Minimale: USD 100
Bast: 40x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 100
Bast: 40x(D+B)

Karakteristika

 • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
 • Frequent promotions
 • Many payment methods
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Free Chip Bonus: USD 50
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 60xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 60xB

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Pagim i Shpejtë
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Good casino games
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 20xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 20xB

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Live LojëratKazino
 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Free Chip Bonus: USD 20 deri në USD 500
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 40xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 40xB

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Seleksionim fantastik i lojërave Bingo dhe lojërave elektronike
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
 • Many currencies available
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 177% deri në USD 1770 + 77 Free Spins on Football Frenzy
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 30xB

Karakteristika

 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Gamë e opsioneve të pagesës
 • Promocione bujare
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Match bonus: 100% deri në USD 1000
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 40x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 40x(D+B)

Karakteristika

 • Lojrat Kazino më të mira
 • Reputacion i fortë online
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Promocione fantastike për lojtarët e rinj

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Match bonus: 400%
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 40x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 40x(D+B)

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Provoni lojra falas
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Free Chip Bonus: USD 75
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 40xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 40xB

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Gamë e gjerë valutash
 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Aplikacioni mobile i Disponueshëm
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS deri në USD 500
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Bast: 60xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Bast: 60xB

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • E thjeshtë në kontakt
 • Good casino games
 • Good navigability
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 300 FS deri në USD 100
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 27xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 27xB

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Opt-në e nevojshme.
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shumë mënyra për të kontaktuar

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Match bonus: 100% deri në USD 100
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30x(D+B)

Karakteristika

 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Gamë e gjerë valutash
 • Opsione të mira pagese
 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 125% + 25 Free Spins
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 5xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 5xB

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 110% + 50 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 25x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 25x(D+B)

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Live LojëratKazino
 • Bonuse të Denja Mirëseardhjeje
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS deri në USD 200
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Bast: 40xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Bast: 40xB

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim
 • ambient miqësor dhe argëtues
 • Great bonuses and promotions
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 50% deri në USD 650 + 25 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 15xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 15xB

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Pikat e besnikërisë
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Kazino live e hapur
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100% + 100 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 27xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 27xB

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Përvojë argëtuese, me temë
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Free Chip Bonus: USD 100
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 40xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 40xB

Karakteristika

 • Promocione të reja çdo muaj
 • promocione fantastike
 • Good casino games
 • Good navigability
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 75% deri në USD 750 + 25 Free Spins on 5 Wishes
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 25xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 25xB

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Metoda të sigurta pagese
 • Good navigability
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS deri në USD 180
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Bast: 60xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Bast: 60xB

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Bonus mirëseardhjeje bujar
 • E thjeshtë për ta kontaktuar
 • Good navigability
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100% + 77 Free Spins on Gem Strike
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 10xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 10xB

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Zgjedhje e mirë bonusesh
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 135% + 35 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 30xB

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 111 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 20xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 20xB

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Lojrat Xhekpot
 • Wide variety of bonuses
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 15 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 10xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 10xB

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shërbim klienti i besuar
 • Licencuar dhe rregulluar
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Match bonus: 400% deri në USD 1000
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30x(D+B)

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Gamë e opsioneve të pagesës
 • Kufi i lartë i tërheqjes së parave
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 20xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 20xB

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Jo Depozit Bonus: USD 50 deri në USD 500
Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
Bast: 40xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Bast: 40xB

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Shumë mënyra të sigurta pagese
 • Gamë e mirë opsionesh depozitash
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 85% + 50 Free Spins on 5 Wishes
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 5xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 5xB

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Lojrat Kazino më të mira
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 150% + 50 Free Spins on Hyper Wins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 5xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 5xB

Karakteristika

 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Bonus mirëseardhjeje bujar
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 33 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 30xB

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Lojra të mëdha Celular
 • E thjeshtë në kontakt

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 30 FS deri në USD 180
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Bast: 60xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Bast: 60xB

Karakteristika

 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Ka një bonus fantastik mirëseardhjeje
 • Opsion fantastik për fillestarët
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 33 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30xB

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Dizajni miqësor Celular
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Free Chip Bonus: 125 FS
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 40xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 40xB

Karakteristika

 • Gamë e gjerë ofruesish softuerësh të shkëlqyer
 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Mbështetje ndaj klientit fantastike
 • Easy withdrawal methods
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 15 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30x(D+B)

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Lojëra të përshtatshme për mobile
 • Metoda të sigurta pagese
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 30xB

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazno Celular të mëdha
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 77 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 5xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 5xB

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Faqe interneti e këndshme
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS deri në USD 200
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Bast: 40xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Bast: 40xB

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 15 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 10xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 10xB

Karakteristika

 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Ofruesve të ndryshme Software

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 50
Bast: 30xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 50
Bast: 30xB

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • Ne dispozicion pa instalim
 • E thjeshtë në kontakt
Shqipëri
Sloto' Cash Casino
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 60 FS deri në USD 1200
The offer will expire in:
01
D
:
02
H
:
35
M
:
19
S
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 40x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: USD 25
Bast: