sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

55 FS Rrotullime Falas - KingsWin Casino

55 FS Rrotullime Falas at KingsWin Casino
KingsWin Casino
Cashable
Përditësuar më: 10/26/2022 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Kushtet e Bonusit

55 free spins on the first deposit will be credited in parts of 11 free spins for 5 consecutive days. The first 11 Free Spins will be credited immediately after your first deposit, then the rest every 24 hours. Free spins will be awarded in the game "Fire & Steel".

Bonus Maksimal

EUR 20

Depozitë Minimale

45x

Bast

Nuk kërkohet

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Lojra të drejta i provuar
 • Depozitë e ulët minimale
 • Opsione të Shkëlqyera të Mbështetjes ndaj Klientit
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
 • Modern website
771 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në November

45 herë në shumën e bonusit

Bast

Merrni Rrotullime Falas në KingsWin Casino dhe përdorini ato më së miri në slotet tuaja të preferuara. Zbuloni se ç'do t'ju sjellë rrotullimi i radhës.

Kazino Software

Kasinote Online

Lojërat e Lejuara

Fire Steel Betsoft

Fire Steel

RTP:95.21 %

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Shqipëri
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Liçensë:
EE License EE License
Bonus Depozitave i Tretë: €250 deri në 25%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale:
Bast: 40xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pagim i Shpejtë
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Mbështetje Njohurish
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
Shqipëri
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Liçensë:
EE License EE License
Bonusi Ringarkohet: €100 deri në 50%
Llojet bonuseve: Bonusi Ringarkohet
Depozita Minimale: €20
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Krenohet A App tunelit
 • Lojrat Scratchcard
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
Shqipëri
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Liçensë:
EE License EE License
Bonus Depozitave i Tretë: €75 deri në 150%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: €20
Bast: 35xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Shqipëri
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Liçensë:
EE License EE License
Bonus Depozitave i Dytë: €50 deri në 50%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale:
Bast: 40xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Kazino Fantastike Live
Shqipëri
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Liçensë:
EE License EE License
Bonus Depozitave i Dytë: €50 deri në 50%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: €20
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shtyrje Manuale
 • Kazno Celular të mëdha
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Mbështetje Njohurish
Shqipëri
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Liçensë:
EE License EE License
Bonusi Ringarkohet: €50 deri në 50%
Llojet bonuseve: Bonusi Ringarkohet
Depozita Minimale: €20
Bast: 35x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Ekselent për kumar celular
 • Lojra të Tipit Vegas
Shqipëri
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 15 deri në 15
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: €10
Bast: 15x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Funksion Live Chat
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Dizenjo Miqesore per Celular
Shqipëri
KingsWin Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 10 deri në 10
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: €10
Bast: 15xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
Shqipëri
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Liçensë:
EE License EE License
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale:
Bast: 40xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Kazino Celulare më të mira
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Lojra të Tipit Vegas
Shqipëri
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Liçensë:
EE License EE License
Bonus i Mireseardhjes: €75 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €20
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Opsion per Lojrat Online
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
Shqipëri
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Liçensë:
EE License EE License
Bonus i Mireseardhjes: €75 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €20
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Lojra Live të Ofruara
Shqipëri
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Liçensë:
EE License EE License
Bonus Depozitave të Lojës: €55 deri në 200%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
Depozita Minimale:
Bast: 40xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
Shqipëri
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Liçensë:
EE License EE License
Bonus Depozitave të Lojës: €100 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave të Lojës
Depozita Minimale:
Bast: 40xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • 24/7 Live Cat
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
Shqipëri
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Liçensë:
EE License EE License
Rrotullime Falas: 55 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojra të drejta i provuar
 • Depozitë e ulët minimale
 • Opsione të Shkëlqyera të Mbështetjes ndaj Klientit
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
 • Modern website

Lojërat e Lejuara

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.