sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

This page was updated more than 6 months ago

75% Friday Bonus - Cashalot

Përditësuar më: 01/27/2023
Shqipëri
Bast:

35x

Depozita Minimale:

EUR 5

Bonus Maksimal:

EUR 100

456 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Shkurt

Merr bonus
Kodi Bonusit

Përmbledhje

Bast

35 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Në krye të lojrave kryesore
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Paketa bujare të mirëseardhjes

Vlerësimet e Lojtarëve të 75% Friday Bonus

(0 Vlerësimet)

Lër i pari një vlerësim

Askush nuk e ka vlerësuar ende këtë bonus

Ndaje përvojën tënde në lidhje me këtë ofertë dhe ndihmo përdoruesit e tjerë të bëjnë zgjedhjen e tyre!

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Cashalot Bonuset

Shqipëri
Cashalot Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në EUR 500
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x

Karakteristika

 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Tërheqjet e Castit
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Shqipëri
Cashalot Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Monday Bonus: 30% deri në EUR 50
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x

Karakteristika

 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Programi Besnik
 • Bonuset e mira
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Shqipëri
Cashalot Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Tuesday Bonus: 75% deri në EUR 100
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x

Karakteristika

 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Programi Besnik
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
Shqipëri
Cashalot Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Wednesday Bonus: 50% deri në EUR 100
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x

Karakteristika

 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Programi Besnik
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • Vlera të Larta Promovimet
Shqipëri
Cashalot Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Thursday Deposit Bonus: 25% deri në EUR 50
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x

Karakteristika

 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
Shqipëri
Cashalot Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Friday Bonus: 75% deri në EUR 100
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x

Karakteristika

 • Në krye të lojrave kryesore
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
Shqipëri
Cashalot Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Weekend Cashback Bonus: 20% deri në EUR 5000
Depozita Minimale: EUR 200
Bast: 5x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 200
Bast: 5x

Karakteristika

 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Programi Besnik
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Vlera të Larta Promovimet
Shqipëri
Cashalot Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Jo Depozit Bonus: 50 FS deri në 50 FS
Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
Depozita Minimale: No
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: No
Bast:

Karakteristika

 • Ndërfaqe e Rregullt dhe e Lehtë në Përdorim
 • Fitime të vërtetuara xhekpoti
 • Mbi 600 lojëra elektronike për t'u luajtur
 • Nuk kërkohet depozitë

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!