sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

R 150 Jo Depozit Bonus - Springbok Casino

R 150 Jo Depozit Bonus at Springbok Casino
Springbok Casino
Cashable
Përditësuar më: 05/13/2022 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
R 500

Bonus Maksimal

Depozitë Minimale

60x

Bast

CB26-0522

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Pagim i Shpejtë
 • Shumë oferta promocionale
 • E thjeshtë në përdorim
 • Seleksionim fantastik i videove elektronike
 • Shijoni shtimin e lojërave elektronike
838 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në August

60 herë në shumën e bonusit

Bast

Përfundoni regjistrimin në Springbok Casino dhe kërkoni bonusin tuaj pa-depozitë! Provojini lojërat e tyre me para të vërteta, duke mos shpenzuar asgjë.

Kazino Software

Kasinote Online

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Cashable
5000r Bonus Depozitave i Dytë at Springbok Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: 5000r deri në 50% Springbok Casino
Rishikim
25 R Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Përkrahje për Live Cat
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
5000r Bonus Depozitave i Tretë at Springbok Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 5000r deri në 50% Springbok Casino
Rishikim
25 R Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Lojrat Scratchcard
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Springbok Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
Cashable
1500r Bonus i Mireseardhjes at Springbok Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 1500r deri në 100% Springbok Casino
Rishikim
25 R Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • 24/7 Live Suport
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Cashable
R 150 Jo Depozit Bonus at Springbok Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: R 150 deri në R 500 Springbok Casino
Rishikim
Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pagim i Shpejtë
 • Shumë oferta promocionale
 • E thjeshtë në përdorim
 • Seleksionim fantastik i videove elektronike
 • Shijoni shtimin e lojërave elektronike

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.