sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

EUR 45 Jo Depozit Bonus - Red Dog Casino

Përditësuar më: 09/25/2023
Shqipëri
Bast:

50x

Bonus Maksimal:

EUR 135

973 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në September

Merr bonus
Kodi Bonusit

Kushtet e Bonusit

Deposit is mandatory to withdraw the winnings. If the maximum payout limit of the bonus is lower than the minimum amount allowed for payout ($150), the difference has to be deposited and wagered 1x deposit amount.

Përmbledhje

Bast

50 herë në shumën e bonusit

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Dizajn i faqes së internetit festiv dhe argëtues
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
 • Good navigability

Vlerësimet e Lojtarëve të EUR 45 Jo Depozit Bonus

(0 Vlerësimet)

Lër i pari një vlerësim

Askush nuk e ka vlerësuar ende këtë bonus

Ndaje përvojën tënde në lidhje me këtë ofertë dhe ndihmo përdoruesit e tjerë të bëjnë zgjedhjen e tyre!

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Lojërat dhe ofruesit e lejuar

Përfundoni regjistrimin në Red Dog Casino dhe kërkoni bonusin tuaj pa-depozitë! Provojini lojërat e tyre me para të vërteta, duke mos shpenzuar asgjë.

Kazino Software

Red Dog Casino Bonuset

Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 260% deri në USD 300
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Reputacion i fortë online
 • Ka një ofertë mirëseardhjeje
 • Promocione fantastike për lojtarët e rinj
 • Numër fantastik bonusesh dhe promocionesh
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Jo Depozit Bonus: EUR 45 deri në EUR 135
Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Dizajn i faqes së internetit festiv dhe argëtues
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
 • Good navigability
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 120% deri në Not stated
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Great website design
 • Perfect service
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 135% deri në Not stated
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 75
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Dizajn i thjesht dhe i pastër dhe i lehtë për të gjetur probabilitetet
 • Beautiful design
 • Quality customer support
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 160% deri në Not stated
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 150
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Adresë miqësore në SHBA
 • Faqe interneti e besuar me reputacion të mirë
 • Quick registration
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 230% deri në 30xD + 55 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Ka një ofertë mirëseardhjeje
 • Gamë e mirë opsionesh depozitash
 • Opsione të mira pagese
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Jo Depozit Bonus: USD 35
Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 50xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Gamë e opsioneve të pagesës
 • Shumë promocione dhe bonuse
 • E thjeshtë për ta kontaktuar
 • Fantastic user experience
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 250% + 55 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Vlera të Larta Promovimet
 • Seleksionim i madh i ofruesve të lojërave
 • Mbështetje ndaj klientit fantastike
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 250% + 100 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 40x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Seleksionim i gjerë lojërash
 • Shumë mënyra për të kontaktuar
 • Shumë mënyra pagese pranohen
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 225% + 30 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Kazino Gati Celular
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 110 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Ofertë mirëseardhjeje
 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • E thjeshtë për ta kontaktuar
 • Many payment methods

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 240% + 45 Free Spins
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Gati për Celular
 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Gamë e mirë promocionesh
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 35 FS
The offer will expire in:
01
D
:
10
H
:
38
M
:
57
S
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Bast: 50xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Shumë promocione dhe bonuse
 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Quick payouts
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 120 FS deri në USD 2350
The offer will expire in:
00
D
:
10
H
:
38
M
:
57
S
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 20xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino Online më të mira
 • Faqe interneti e këndshme
 • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 45 FS
The offer will expire in:
01
D
:
10
H
:
38
M
:
57
S
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Bast: 50xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Dizajni miqësor Celular
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Match bonus: 265% deri në USD 2700
The offer will expire in:
01
D
:
10
H
:
38
M
:
57
S
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Adresë e sigurt dhe e siguruar
 • Seleksionim fantastik lojërash
Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
The offer will expire in:
00
D
:
10
H
:
38
M
:
57
S
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Bast: 35xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
The offer will expire in:
00
D
:
10
H
:
38
M
:
57
S
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 20xB
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Faqe interneti e këndshme

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Red Dog Casino
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 25 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 35x(D+B)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
 • Përvojë e personalizuar
 • Different payment method
 • Exclusive bonus

Finding the best results for you

Kasinote Online

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj