sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

5 EUR Jo Depozit Bonus - Cashalot Casino

5 EUR Jo Depozit Bonus at Cashalot Casino
Cashalot Casino
Exclusive for CBF users Cashable
Përditësuar më: 09/16/2022 Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi
Merr bonus Kazino Rishikimi

A ka funksionuar bonusi për ty?

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Kushtet e Bonusit

After activation, the player must write to the support team and they will credit the bonus money to a player's account.
EUR 5

Bonus Maksimal

Depozitë Minimale

45x

Bast

BONUSESFINDER

Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
 • Adresa është e përshtatshme për mobile
 • Licencuar dhe rregulluar
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
 • Proces i thjeshtë kërkesash
454 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në November

45 herë në shumën e bonusit

Bast

Përfundoni regjistrimin në Cashalot Casino dhe kërkoni bonusin tuaj pa-depozitë! Provojini lojërat e tyre me para të vërteta, duke mos shpenzuar asgjë.

Kazino Software

Kasinote Online

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2022

Shqipëri
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në EUR 500
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Tërheqjet e Castit
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Shqipëri
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Monday Bonus: 30% deri në EUR 50
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Programi Besnik
 • Bonuset e mira
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Shqipëri
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Tuesday Bonus: 75% deri në EUR 100
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Programi Besnik
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
Shqipëri
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Wednesday Bonus: 50% deri në EUR 100
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Programi Besnik
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • Vlera të Larta Promovimet
Shqipëri
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Thursday Deposit Bonus: 25% deri në EUR 50
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
Shqipëri
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Friday Bonus: 75% deri në EUR 100
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Në krye të lojrave kryesore
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
Shqipëri
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Weekend Cashback Bonus: 20% deri në EUR 5000
Depozita Minimale: EUR 200
Bast: 5x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Programi Besnik
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Vlera të Larta Promovimet
Shqipëri
Exclusive for CBF users Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Jo Depozit Bonus: 5 EUR deri në EUR 5
Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
Depozita Minimale:
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
 • Adresa është e përshtatshme për mobile
 • Licencuar dhe rregulluar
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
 • Proces i thjeshtë kërkesash

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.